Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Bugs

Members
 • Content count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Bugs last won the day on January 5 2010

Bugs had the most liked content!

Community Reputation

37 Průměrný uživatel

About Bugs

 • Rank
  Level 5
 • Birthday 02/02/1993

Profile Information

 • Bydliště
  Shadow Grave

Recent Profile Visitors

3578 profile views
 1. Prodám hru World of Warcraft v originálním, nepoškozeném balení s manuály, originálními DVD a všemi CD klíči (CLASSIC, BC, WOTLK, CATACLYSM). K tomu přibalím potřebné údaje k hernímu účtu. Na realmu Drak'thul: Level 85 Blood Elf Priest Bugsa Level 85 Blood Elf Warrior Bugska Na realmu Dragonmaw: Level 80 Undead Mage Bugsik Level 77 Blood Elf Rogue Vengefulness Můžete si je najít na armory, ale je možné že nebudou vidět, protože jsem nehrál od února. Fotografie: Krabice Manuály Cena accountu i s krabicemi a DVD je: 1000 Kč! V případě zájmu pište na [email protected]
 2. nVidia 3D Vision

  ehm to snad podporuje každá GeForce od řady 8000 ne? Jen ty FPS nebudou na starších kartách takové no
 3. On to totiž neexportoval, ale natočil si tu animaci Frapsem. Neznám sice AAE, ale v Sony Vegas když natáhneš tu stopu s videem, tak se ti taky to video opakuje.
 4. Teď jsem to vyzkoušel. Nastavil jsem si u modelu animaci a dal Export AVI a Úplné snímky bez komprese. Výsledek je celá animace. Nebo když o tom teď přemýšlím, ta tvoje animace má celkem 1 sekundu a ty chceš aby jela pořád dokola? Tak ji budeš muset dát do timeline víckrát za sebou, nebo tam dát i více animací za sebou, protože na sebe některé přímo navazují. Když exportneš GIF tak se automaticky opakuje no.
 5. Ukažte co máte každý den na Ploše

  Nechápu jak můžete mít na ploše tolik malých oken. Já mám rozlišení 1680x1050 a každé okno mám na full screenu a přepínám alt-tabem. Vůbec si nedokážu představit jak v těch ťitěrných oknech pracovat.
 6. Addony pro holy priesta

  Na healování jedině GRID
 7. Graficka Karta

  Já mám tuhle http://www.alza.cz/asus-eah5750-formula-2di-1gd5-d147506.htm akorát v 512MB verzi. Myslím si, že má dost dobrý poměr cena/výkon.
 8. Autologin

  Dlouho jsem se Autologinu nevěnoval, protože teď pracuji na jiném projektu, ale připravil jsem si pro vás speciální LITE verzi Autologinu pro 1 account. Download naleznete v prvním příspěvku. Vím, že to není kdovíjaké dílo, ale svůj účel to plní. Děkuji za pozitivní ohlasy, opravdu mě to potěšilo.
 9. MMOBoost.cz

  Možná bys mohl vyzkoušet tento authentikátor LINK
 10. Ukaž nám tvoj počítač!

  Procesor: Intel Core 2 Duo E7200 3,76 GHz Základní deska: Gigabyte Paměť: AData 4 GB (2x 2GB kit) Grafická karta: ATI Radeon 5750 512MB GDDR5 (Asus Formula) 765MHz core, 1305MHz mem Zvuková karta: Používám USB sluchátka Gembird Disk: Western Digital 640GB Monitor: Samsung SyncMaster 205BW Klavesnice: A4Tech X7 G800 Myš: A4Tech X7 XL-750BK OS: Windows 7 64-bit, Ubuntu 10.4 64-bit Internet: 4Mb/s Download, 2Mb/s Upload
 11. Úprava DBC

  Sorry za OT: Co to máš za nick? O_o
 12. problem BG

  Jednoduchá rada, ale většinou pomáhá. ".gm off"
 13. Warcraft III C# Hook

  Na ty pakety by ti mohlo pomoci WPE: Winsock Packet Editor
 14. Plocha

 15. Overclocking CPU

  Já mám přetaktovaný Core 2 Duo E7200 z 2,55 GHz na 3,76 GHz (jde to i na +-4 GHz, ale při zátěži padá počítač). Chladič Arctic Cooling Freezer 7 Pro, teplota při hraní max 52°C. http://img94.imageshack.us/f/c2db.jpg/ Při zvyšování FSB se ti zvyšuje také frekvence pamětí, v mém případě z 800MHz na asi 1200MHz a paměti už byly nestabilní, proto jsem musel snížit jejich násobič a frekvenci pod 1000MHz, potom už pracujou stabilně. Napětí zvyšuj opravdu jen o velmi málo jinak procesoru spíš uškodíš. Ale nevím nevím co bys měl čekat od Celeronu. http://img257.imageshack.us/i/obraz052w.jpg/ na fotce je ještě vyšší nastavení než co používám nyní
×