Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

nicitels.

Members
 • Content count

  184
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by nicitels.


 1. Já bych měl zájem o sekci 'Servery', popřípadě ještě 'Všeobecná diskuse o webových stránkách' s 'Všeobecná diskuse o vývoji pro WoW'. Vím, že jsi psal jedno téma, ale v těchto třech přibývají příspěvky pomaleji a jsou tudíž mnohem snáze kontrolovatelné. Tyto sekce jsem zvolil proto, že k nim mám asi nejblíže. Na fóru jsem prakticky každý den a jsem tu již pár let, takže zhruba vím, jak to tu chodí.

   

  Proč

  Mám zájem na dalším rozvoji fóra

   

  Co mohu nabídnout

  Zodpovědnost

  Mohu zde být téměř každý den

   

   

  Hodně štěstí při výběru :)


 2. Tak to jsou odvážní. Až si na ně blizzard došlápne tak chytnou bobky a budou mít posran* celý život ;)

  Pokud je najde, to vyvyjej nejaci Cinani, to je jak hledat jehlu ve stodole plny sena :lol:

  ale hlavni vyuziti toho je moznost hrat po lanu bez nutnosti internetu :)


 3. Žádný emu NENÍ a NEBUDE. Určitě se vyvíjel. Ale Battlenet jim vyhrožoval sankcemi ve výši milióny dolarů. Proto projekty okamžite ukončili. A pokud se na nějakem pracuje, tak to dopadne stejně jako předchozí projekty.

   

   

  Edit\\typo

  Emu je a bude :) . http://www.battle4sc2.com/phpBB3/starfriend-official-forum-f3/ už vyšla verze s podporou 1v1 (0.56), dneska by měla vyjít i 2v2 (0.58), ale je to stále "work in progress" tak od toho zatim neocekavejte 100% funkcnost jak na battle netu :rolleyes:

×