Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Wladass

Members
 • Content count

  2461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  106

Everything posted by Wladass

 1. event sql

  Jako guid dáš v SQL příkazu NULL a doplní se ti auto-incrementem do aktuální DB.
 2. Zkus to tady https://www.tsu.co/Wladass Je to celkem novinka a mě osobně to zatím baví.
 3. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Pohraj si s gramatikou nejdřív
 4. [Sponzoring] WEB

  Zdravím. Máte zajímavý projekt ? Už Vám nezbyly finance na web/webhosting ? Máte projekt a končí Vám doména/webhosting a nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem ? Chystáte něco nového a nevíte kde začít ? Pokud patříte alespoň do jedné skupiny tak čtete správný topic Ano nabízím kompletní zprovoznění domény a webhostingu nějakému zajímavému projektu. (Všichni víme kde) Nabízím: Prostor: 2000 MB Domény 2. řádu: 1 Traffic: neomezený Dostupnost: 99,8 % Zálohování: denní, týdenní MySQL 4/5: neomezeně Emaily: neomezeně Php : 5.3.2 nebo 5.2.14 Klidně i pomocnou ruku při programování webu atd. Požaduji: Projekt co neskončí za měsíc. Slušný projekt a jednání. Vyhovující by bylo forum nebo něco s hodně stránkami. Nepožaduji: Adult weby. Warez weby. Download server. Neberte to jako reklamu, ale jako další helpfull věc pro forum. Pokud chcete ještě nějaké tech. požadavky apod tak klidně doplním. Zájemci pište sem, PM don´t spam.
 5. [Sponzoring] WEB

  Ale jo platí
 6. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Mě to neříkej, mě je to jedno. Já jen poznamenal, co se tady dělo od tý doby, co jsem tady působil, že je to marná snaha
 7. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Takovejch nápadů tady už bylo
 8. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  A ty taky jen tak nedostaneš s jedním postem
 9. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Tak to si užij to listování toho spamu
 10. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Copene udělej školení
 11. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Proč by ne ? Já taky kupuju doménu při každým nápadu i když ho třeba nezrealizuju. Doména je prostě vizitka, ta tvoje vypadá, jak zmuchlaný cár papíru s prominutím.
 12. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Půlka ti toho nefunguje, doména k ničemu. To sis nemohl dát tu práci a koupit si doménu za pár korun a nahodit jí třeba na nějaký free hosting ? Vždyť se podívej, jak to vypadá.
 13. Neurorstart - zkušenosti a názory

  jen fyi http://www.finmag.cz/cs/finmag/penize/neurorestart-predrazene-hrnce-pro-vas-mozek/
 14. Neurorstart - zkušenosti a názory

  V minulých letech frčely slevomaty, teď frčí infoprodukty. Ten, kdo tohle téma sleduje (ano sleduji) ani nepřekvapí, kolik ovcí se na to chytí. Byznys to mohl být zpočátku dobrý, ale poslední dobou je toho mraky a vznikají i parodie např. Škola podvodů
 15. Programovanie

  Hodinová sazba ? Rozsah hodin týdně ? Edit: Nehledě na to, že to máš v blbý sekci. Ty nenabízíš nic, ale poptáváš.
 16. Koupím web

  Prober se Za 1000kč bych neotevřel ani DW Za 1000kč to musí bejt fak kvalita, pošli nám ukázku ať se pobavíme.
 17. DNS

  Díky Henzi. Mars: Kdybys potřeboval poradit s výběrem domény, tak dej vědět.
 18. Hledáme IT ADMINA

  Uvádět zrovna Wedos.. No nevím, proč myslíš, že je tam takový plat ? Protože za to může nezaměstnanost v dané lokalitě, nízké životní náklady a jiné faktory.
 19. Hledáme IT ADMINA

  Si to aspoň přečti. praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
 20. Hledáme IT ADMINA

  Tady :D
 21. Webová tvorba [(X)html / css] + webdesign

  Seš kodér, ale neumíš napsat ani správný odkaz na fórum.
 22. otvoriť internetový obchod?

  Neposílejte děti na webtrh.. Už jich tam je moc.
 23. Mysql a php pracicka

  Schvaluju
 24. Mysql a php pracicka

  Mohu se zeptat komu si to zadal ?
×