Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Funner

Members
 • Content count

  756
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Funner last won the day on May 22 2014

Funner had the most liked content!

Community Reputation

77 Průměrný uživatel

About Funner

 • Rank
  Jáblíčka :)
 • Birthday 06/05/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://adamzikmund.cz/

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  adamzikmund.cz
 1. Žádosti do partnerského programu

  To uz se asi nedockas
 2. Hledám místo GM

  treba udelal jen ctrc ctrlv stare prihlasky
 3. Jen tak hledám....

 4. WoW ACC - Drak'thul, Darkspear

  Cena účtu 0 kč, 0% jistota toho že to nelohneš třeba za rok, navíc při ceně všech wowek dohromady kdy výjdou cca na +-1200 kč. A každý kdo si koupí nový účet si může jakoukoliv postavu boostnout na 90 zdarma. Plus má 30 dní herního času což je cca 300kč.
 5. Porty

  ano
 6. Chybná Revize

  Tak vidis ze mas problem nekde v MovementPacketBuilder.cpp a .h najdi ty radky a zkus se podivat kde muze byt problem
 7. Chybná Revize

  zkus pouzit napr hledat ?
 8. Chybná Revize

  vzdyt si ho sam poslal
 9. Chybná Revize

  v tom github repozitari
 10. Chybná Revize

  podle tech chyb.
 11. Chybná Revize

  Ne moc prace
 12. Chybná Revize

  Proste je to na hovno chybi jim tam includy
 13. Chybná Revize

  vis ze v tom sf bude fungovat tak 10% veci jestli vubec
 14. Chybná Revize

  tak tam jeste prihod do DBCStores.cpp #include SpellInfo.h ale nevim jestli to pomuze btw nechces radsi prejit na TC
 15. Chybná Revize

  jj pod ty ostatni includy
×