Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Bl@ckl@mp1k

Members
 • Content count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bl@ckl@mp1k last won the day on March 12 2010

Bl@ckl@mp1k had the most liked content!

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Bl@ckl@mp1k

 • Rank
  Level 5

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Server 2.0.0.x

  DObrý den. Chtěl bych na počítači rozjed server na 2.0.0.x Mám na počítači veřejnou IP a Windows Vista. Nemohli byjste mi tu prosím napsat nějaký návod nebo mě přesměrovat?? prosil bych funkční návody
 2. AION Error Crysystem.dll prosím pomoc

  ok xD ale jediny problem je, ze mi to dela zas xD kua me to stve xD musim to nak Fixnout xD
 3. AION Error Crysystem.dll prosím pomoc

  Jooooo ! Už jsem to vyřešil :-) Díky za tu radu na to System32 .. nevěděl jsem že to má být i v System32 tak jsem tam dal to crysystem a game.dll a uz to de :-) diky moc Můžete LOCK!
 4. AION Error Crysystem.dll prosím pomoc

  cool.. repairoval sem a háže mi to něco jiného xD cannot find the EntitySystem interface. --Uvedený modul nebyl nalezen
 5. AION Error Crysystem.dll prosím pomoc

  Pořád mi to dělá :-(( a dal jsem to jak do Aion/bin32 tak do C:/windows/system32
 6. Website Design by Canabisek

  Me se nejvíc líbí to DOwnloadové tlačítko :-) ale jinak za design 9.4/10 .. pořád mi tam něco chybí =/
 7. AION Error Crysystem.dll prosím pomoc

  a jaký je pass v tom Raru?? (heslo)
 8. AION Error Crysystem.dll prosím pomoc

  Pomuze to i když hraju na InfinityAion (free server) ??
 9. Zdravím. Už asi 4 dny hraju AION a nikdy mi to nevyskočilo.. Najednou ho vypnu a zapnu a vyskočí mi chyba could not access crysystem.dll (check working directory) zkoušel už jsem repairovat hru, znovu si ji odstranit a zálohovanou verzi , která mi na druhém Počítači funguje dal zde , ale pořád to nejde.. Nevíte čím to může být?? možná bude také problém v tom, že mám visty :-) prosíím pomoc.
 10. Novo's Easy WoW Cataclysm Server

  nj,ale zajimalo by me,cim to muze byt,ze vidim sede realmy xD
 11. Novo's Easy WoW Cataclysm Server

  google xD je to program co ti udela repack
 12. Novo's Easy WoW Cataclysm Server

  zdravim.Stahl jsem si ten Novo's Easy WoW Cataclysm Server a vytvoril cataclysm server,ale kdyz se pripojuju do hry,v realm selection mam ten realm sedy a nemuuzu se na nej pripojit,nevite cim to bude?
 13. Cataclysm beta ucet

  i tenhle program mi vyhazuje ze prestal pracovat xD pls dej nekde ty dbc
 14. Cataclysm beta ucet

  jo tenhle extractor :-) ... psl lidi postnete na filebeam nebo nekde mapy a dbc.. diky
 15. Cataclysm beta ucet

  A prosimte mohl bys udelat mapy a postnout je nekam pls? me ten Ad.exe nejde! vyhazuje mi ze prestal pracovat
×