Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

lopitr

Members
 • Content count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lopitr last won the day on December 22 2012

lopitr had the most liked content!

Community Reputation

18 Průměrný uživatel

About lopitr

 • Rank
  Level 4

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Zdravím nabízím RaF na Drak'thul na hordě. Co za to chci? Nic. Co to obnáší? Koupi wow battle chest teďka je ve slevě a dá se sehnat okolo 200 korun a zakoupení game time. Co oba získáme? Rychlejší a lepší expení po dobu tří měsícu. Možnost přivolat jednoho druhého atd. Postavu si pak lze zdarma převést na jinačí realm. Případné dotazy zodpovím zde nebo v PM.
 2. ohledně překladu projekt wowpreklad.zdechov.net se zdá být mrtvej. A jinak co na tom wowku lidi baví? Já tím zabijím čas kdy nejsem s přítelkyni, přáteli, nebo v práci. A osobně si myslím , že freečka nemají šanci offík dohnat. Ani u tak starých datadisků jako je třeba TBC.
 3. Prvni design

  Na to že je to tvoje první práce to vypadá celkem fajn. Ale mám jen pár osobních postřehů. Moc se mi nelíbí to ohraničení, Submenu mi přijde zbytečně jednoduché. A nadpisy novinky, a submenu mi přijdou možná trochu odflaknuté. Ale to je jen můj osobní názor. Znáš to 100 lidí , 100 chutí
 4. [ID frakce] gossip_menu_option

  To je nějaký generátor?
 5. Reward po killu hrače

  zkus si spíš prostudovat tohle video. a nezapomeň přidat tu tvojí podmínku na zonu nebo oblast
 6. NPC Text

  Hledej tady na foru. Někde je tady announcer npc edit: ulehčil jsem ti tu práci zadat tři slova do google http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19517
 7. ArkCore - Opravy spellu

  stáhni si visual. Binárky do pc. A požij ctrl + f což je hledat. A hledej buď jméno spellu. Nebo což je lepší ID spellů
 8. ArkCore - Opravy spellu

  Trochu nechápu smysl toho topicku. Chceš aby ti to někdo opravil? Nebo aby ti někdo řekl jak to opravit?
 9. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  Za dvě min to odpočítavaní končí
 10. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  Já bych se zabil už při vystoupení dana nekončného Jinak kde nic tu nic. Snad večer
 11. Kritiky webu

  Nejde udělat něco s tou reklamou na levo? Při menším rozlišení prohlížeče ti určitě poleze do textu
 12. Fire spell

  znám dva chlápky co by to mohli vedět. www.wowhead.com a www.google.com . Zkus se jich zeptat
 13. TDB_full_335.11.42_2011 UPDATY

  lepší je aplikovat je v jinačím programu třeba heidysql a postupně je házet do přislušných db auth, world,character nebo jak je máš pojmenované
 14. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  upřímně nechtěl bych do všeho vidět. Jsem rád , že u některých věcí se nikdy v životě nedozvím pravdu. Třeba co skutečně jím. Nebo co davají do léku, kterí nám předepisuji doktoři jako o život.
 15. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  proč kondom? však to by ti už mohlo být fakt jedno
×