Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

lukas7533

Members
 • Content count

  539
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

lukas7533 last won the day on August 11 2010

lukas7533 had the most liked content!

Community Reputation

40 Průměrný uživatel

About lukas7533

 • Rank
  Level 7
 • Birthday 07/11/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://bestialsmashing.ic.cz
 • Skype
  Lukas7533

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  The Scarlet Enclave
 • Zájmy
  PC,c++,Age of Conan
 • Projekt
  Secret wow project
 1. CactusEMU NEED TESTERS!

  No když sem stahoval přes utorrent...tak sem tam narazil na tkaovýhle komentářů víc a opírali se právě o první průzkum tohohle emu..
 2. CactusEMU NEED TESTERS!

  Podle mě to nepůjde vůbec, podle otho co sem četl tak blizzard teď s každým patchem bude tyto op kódy měnit a tím pádem pravděpodobnost že bysme měli celke m funkční emu na stejným patchi na kterým jede blizzard je nulová..
 3. Call of Duty 2,4

  Pokud vím tak by se ti to ani nevyplatilo, ta licence by byla tak drahá že by si ji většina lidí ani nemohla koupit, takže tady Zechy má pravdu..
 4. [C++] Apokalypsa WoW Server - Reputation Giver

  Všechny ty tvoje npc hoď do jednoho topicu - je to tak přehlednější...
 5. Kompilace

  Eh mám jeden dotaz: Kde nastavím ty libs(openssl) ??
 6. E-mail help

  mmt ono to funguje i když máš existující postavu ? ...To sem nevěděl...
 7. Vlastní frakce a další věcičky

  A co ta frakce ? (faction)
 8. Vlastní frakce a další věcičky

  Zdravím všechny. Chtěl bych udělat vlastní frakci s následujícím i požadavky.Nechci použít existují frakci(pokud by to nebylo nutné) 1)Všichni démoni friendly(samolitr jak archimonde tak i třeba pekelník) 2)Draenei unfriendly 3)Všichni orkové neutral až na durotana a jeho klan(frostwolf clan) 4)Velen jako jedinej friendly Další věcí je že bych chtěl udělat aby po vypití kalichu(mannrothova krev v kalichu) zčervenali oči všem orkům a to včetně hráče.(odčervenali by po zabití mannrotha v jiné části questu) -. napadá mě jen úprava hry - v jaký části fakt nevim. Jen tak mimochodem jedná se o část příběhu kdy orkové útočily na hlavní město draenei na draenoru(rozuměj outland), chci totiž zmapovat část historie a hodit jí do wowka. Další věci sem přidám až mě napadnou detaily. Díky všem za odpověď.Možná to někomu příjde stupidní, ale nemusí mi tady z toho dělat OT.Nějakou dobu sem wowko nehrál a ani nepracoval S Db jenom psal scripty tak prosím omluvte moji neznalost ohledně některých věcí.
 9. Scriptovanie

  to sem taky nepochopil...ono on c++ mi příjde něco jako pomyslná hranice mezi "vyššími" a "nižšími" prog. jazyky...není zase až tak těžkej ale rozhodně není lehkej...když si vzpomenu na sovje začátky...to obtěžování Blumy
 10. [Projekt] Czech translation for IPB

  KDe seženu soubory, který můžu překládat ...myslím tím soubory který nebyli přeloženy předchozímy uživateli...
 11. Fórum wowresource.eu

  Ještě mě tak napadlo v hlavičce jak jsou napsaný Members Reputace a td..tak ty Membres bych přeložil, aby když sem příjde člověk kterej neumí anglicky ani ťuk tak by věděl že to je "sekce" členové
 12. Fórum wowresource.eu

  11)Nějakej limit od kterýho se může dávat reputace...dejme tomu 5-20 postů.
 13. Pár dotazů

  ?MOc díky, ta hra je náhodou super, asi jí půjdu testnmout na nějakej větší projekt. Nebo možná i ofík.
 14. hledám a nenacházím

  OMG - oh my google Sakra lidi to už neumíte používat ani google ?
 15. C++ Script NPC

  Tohle by mělo jít i v eventai ne ?
×