Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Eessencia

Members
 • Content count

  1695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  98

Eessencia last won the day on October 30 2014

Eessencia had the most liked content!

Community Reputation

1069 Velmi přínosný uživatel

About Eessencia

 • Rank
  Býval jsem Necro ^_^
 • Birthday 08/29/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://facebook.com/EessenciaStream

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Eess.cz

Recent Profile Visitors

30690 profile views
 1. Počítač do 26 tisíc

  http://www.czc.cz/01j5auj312gao8puklurv5qp2d/seznam
 2. SQL vychytávky by COSMO

  http://pastebin.com/ ?
 3. Kam přesně si to strčil?
 4. kompatibilni mangos a acriptdev2?

  https://github.com/cmangos/mangos-tbc/commits/master https://github.com/scriptdev2/scriptdev2-tbc/commits/master ?
 5. Koupím Heroes of the Storm key

  Za 500 korun? Né že bych byl zastáncem prodeje těchto klíčů, ale na ebay takovej klíč, kór v této době střelíš za tisíce.
 6. Sms brana

  http://mobilniplatby.cz/welcome.jspx
 7. Odpovídání na tickety.

  Bohužel neznám OrangeCore, ale lepší když se zeptáš na foru tohoto emulátoru, zde ti už asi nikdo neporadí, kór s takto "neznámým" emulátorem.
 8. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Tak alespoň funkční web ne? Pochybuju, že by se tam v prvním měsíci objevilo nějak moc dotazů, takže bys to zvládl sám. Tím bys získal základní reklamu a pak bys koupil hosting, doménu a hledal lidi. Ty jsi vlastně přišel, napsal že nemáš nic a pro to nic hledáš tým. Kdybych teď šel, připojil se k tobě, tak co? Budu měsíce čekat, než se to vůbec spustí? Neber mě zle, ale prostě to tak je.
 9. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Já tě nechci "zhovadiť", jen prostě nechápu k čemu nová poradna a hlavně proč hledáš lidi v době, kdy nemáš nic, nemáš web, nemáš hosting, nemáš doménu a ani nějakou základní reklamu, aby se na té poradně vůbec někdy dotaz objevil. Kdyby byla ta poradna plně funkční, bylo by tam už pár desítek dotazů a odpovědí a ty si hledal výpomoc, neřeknu ani prd!
 10. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Nevím, ale není lepší teda hledat až když máš vše připraveno?
 11. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Ano, "provizorná", ale nefunkční, ani nejde položit otázka, nic..
 12. Vytvorenie počítačovej poradňe

  A co si od toho slibuješ? Poraden je už dost, každý větší HW portál má svou vlastní poradnu. Jak chceš třeba konkurovat té nejnavštěvovanější http://pc.poradna.net/ ?
 13. Free šablona

  A nějaká ukázka?
 14. Kritika Designu

  Ujde to, ale cenu 15$ to rozhodně nemá.. Taková věc je ledatak zadarmo.. Dá se to někde vidět online? Zajímá mě jak si vyřešil background na vyšším rozlišení než na tom pidi, které si tu hodil.
 15. Hearthstone

  Blizzard poslal klíč na email
×