Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Hkarta

Members
 • Content count

  537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Hkarta last won the day on July 18 2012

Hkarta had the most liked content!

Community Reputation

584 Velmi přínosný uživatel

About Hkarta

 • Rank
  Level 7
 • Birthday 01/01/1992

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Dotaz k Tabletu

  Tak jestli se prodává s androidem, tak tam máš arm procesor a na to win7 nenainstaluješ. Uvažovat by se dalo o win 8 (arm verze) - a na tom ti lolko stejně nepoběží, protože je to x86 program.
 2. Classic WoW server 2.1.0 [POMOC]

  Na tom si taky nezahraješ. Prostě stáhni kumulativní update (2.4.0 - něco málo pod 1 giga) a dva nebo tři malý patchíky (cca 50 mb) a jsi na 2.4.3 - pak už jen třeba z ac-web.org stáhni nějakej normální repack a můžeš si vesele hrát. Na tyhle starý patche prosrě nejsou pořádný emulátory, databáze - prostě nic. A krom toho že se blbě sháněj tak si prstě zbytečně zkazíš herní zážitek tím, že ti tam nebude fungovat prakticky nic.
 3. Classic WoW server 2.1.0 [POMOC]

  Pokud myslíš 1.2.0 tak to si nezahraješ. Prostě ne. Není na to pořádný emulátor. Někde snad mám nějaké prastaré kousky, ale to je prostě odpad - ještě wowemu . Stahovat toho moc nemusíš - stačí ti 1.x.x-to-1.12.0 (US / EU) a pak jen miniaturní 1.12.0-to-1.12.1 pro příslušnou verzi. S tím si zahraješ na jakémkoliv classic serveru/repacku.
 4. Lze změnit level užívání glyphů?

  Problém bude právě ve slově repack. :-) edit: Takže upřesním odpověď na tvoji otázku: v repacku, od kterého nemáš zdrojový kód to ve hře změnit nelze. Teoreticky bys mohl napsat sql dotaz který tu změnu provede a periodicky ho spouštět, ale to není moc praktické řešení - plus by to vyžadovalo relog hráče.
 5. Koupím acer aspire one Zg5

  Tak pak hlavně neber aoa 110, ale 150. 110 má jedno z těch nejohavnějších a nejpomalejších ssd co jsem kdy viděl - a předělat ho na sata (tedy 150tku) chce trpělivost a zručnost s mikropájkou. A taky to vyžaduje vyříznutí dost podstatné části vnitřku ntb.
 6. Skopčily mi koupený web...

  Za tohle si dal pětikilo? O.o
 7. [FUN] City Conquest

  No nešlo tam to, že clou čekal že mu to rovnou nahodí conquesty do všech měst. Byť je tu asi tak 100x napsáno, že to obsahuje jen a pouze ukázkovej conquest na gm islandu a zbytek si musí každej dodělat.
 8. [FUN] City Conquest

  No po mém posledním commitu co jsem postoval na https://bitbucket.or...nzigo/dalnariss to fungovalo bez problémů. Vzhledem k tomu že jsem to doma zkoušel tak o tom opravdu nepochybuju. edit: resp to fungovalo už dávno před tím posledním commitem.
 9. [FUN] City Conquest

  Nedávno jsem to přepisoval pro cloua. V příloze máš patch pro nejnovější verzi trinity; měl by se aplikovat bez problémů, nicméně za to životem neručím. CityConquest.zip
 10. Like-Quota pro věrné členy

  Jako bych neříkal že to skončí u kokota...
 11. Like-Quota pro věrné členy

  Tak budeme prostě hodnotit velikost penisu...
 12. (JS/PHP) Random Image Rotator

  A vypadá tvoje adresa takhle file:///C:/Web/www/index.html nebo takhle http://127.0.0.1/index.html edit: http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/'>http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/'>http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/'>http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/'>http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/'>http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/ http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/ http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/ http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/ http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/ http://www.brightcherry.co.uk/scribbles/php-list-all-files-in-a-directory/ !!!
 13. (JS/PHP) Random Image Rotator

  No a otvíráš to na webserveru? Klidně lokálním? Většina prohlížečů nedovolí javascriptu přistupovat k soborům v offline režimu.
 14. (JS/PHP) Random Image Rotator

  Mg co na tom pořád nechápeš? Php. Vypsat. Soubory. Ve. Složce. http://www.brightche...in-a-directory/ Google. edit: Jediný s čím můžeš mít problém je že to nevypisuješ pod sebe. Script čte obrázky po řádkách, i když si to jednoduše můžeš změnit na jakejkoliv jinej znak _this.images = this.responseText.split("\n"); nahradíš \n požadovaným znakem
 15. (JS/PHP) Random Image Rotator

  K divu přiřadíš rotator takto: new Block(document.getElementById("b" + x), width, height, "images.txt", Math.floor((Math.random()*3000)+1000)); kde "images.txt" je odkaz na soubor který obsahuje odkazy na obrázky. Da? Ten soubor vypadá vevnitř takhle: http://www.lolcats.com/images/u/07/23/lolcatsdotcomqxw9hbytlkc4rhkc.jpg http://mintyferret.com/wp-content/uploads/2007/07/lolcat7.gif http://lolcat.com/images/lolcats/1399.jpg http://catmacros.files.wordpress.com/2010/01/bore_me_kitten.jpg takže ty uděláš soubor třeba kokot.php, ve kterém vypíšeš obrázky z té složky takto pod sebe a zavoláš script new Block(document.getElementById("b" + x), width, height, "kokot.php", Math.floor((Math.random()*3000)+1000)); Kapišto?
×