Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Xanaz

Members
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Xanaz last won the day on July 2 2012

Xanaz had the most liked content!

Community Reputation

10 Průměrný uživatel

About Xanaz

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Website URL
  http://memekomixy.cz/
 • Skype
  xanazz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  memeKomixy
 1. Project Bankai hledá tým

  Celá nabídka mi připadá dosti chaotická a u každé hry měníš styl psaní a formu. Ten web je taky hrůza a to nemluvím o tom, že jede na doméně zdarma.
 2. Holymord.cz shání schopné lidi do týmu

  Hlavně byste si měli vyřešit aktuální problém kvůli, kterému ze serveru odešla drtivá většina populace, ale stejně mě nejvíce udivuje jak můžete žádat peníze od hráčů, když fungujete už pár let a EMka si tam kupoval snad každý a dost často.
 3. Fialový design

  Zdravím vespolek, chtěl bych Vás poprosit o kritiku mého designu. Byl bych rád za stručnou a objektivní kritiku.
 4. FBI zavřela megaupload

  Nelíbí se mi jak si úřady přivlastňují, to co nevlastní, internet tvoříme všichni, a slouží pro naše pohodlí, tedy pro sdílení informací a souborů. Stejně jako SMS nebo když pošlu kamarádovi přes bluetooth nějaký soubor, za chvíli i to budou monitorovat.
 5. [Minecraft]CZ/SK Základňa

  Poslal jsem ti emailem svou nabídku. 2Komalarn: Pokud vím, tak WoWResource nemá žádný svůj server, ani RP.
 6. Jaký Tablet

  Jestli mluvíš pořád i iPadu, tak ten určitě nebude podporovat Flash. Jinak se mi dost líbí ten Transformer od Asusu, taky si chci pořídit něco přenosného, přemýšlím mezi tablety a ultrabooky.
 7. Zeta hledá tebe i tvůj server !

  Zajímavé, docela mi to připomíná http://www.pandorawow.com/ od http://www.evil.dulo...page=open&id=29.
 8. [DESIGN] WoW Guild Web

  Reputace je hodnocením uživatele, někdo si reputaci sbírá, tím že tu píše užitečné návody, někdo návod okopíruje a publikuje znova, jen kvůli reputaci. V tomto případě autor zveřejnil svůj webdesign a pouze tam přidal, pokud se nám to bude líbit máme ho ocenit plusovou reputaci. Nikdo tě nenutí mu ji dávat a pokud se ti to nelíbí dej mu mínus.
 9. WoW Browserhra?

  Vymysli si vlastní název hry a zkus do toho cpát co nejmíň věcí z wowka. A tím, že je dáš to patičky si to nijak neošetříš.
 10. Shoutbox

  Bylo by dobré to trochu upřesnit a říct co používáš za CMS pro svoje fórum. Jestli používáš PHPbb tak zkus mChat.
 11. Trinity core & Php fusion 7

  $host='localhost'; localhost nahraď IP tvého serveru a taky nevím jestli Endora podporuje připojení do vzdálené DB.
 12. WordPress problém

  Tohle ta šablona defaultně nastavuje jako obrázek když žádný nenastavíš. Při vytváření článku by tam mělo být někde nastavení toho obrázku.
 13. Authserver chyba

  Zkus znovu stáhnout/aktualizovat celý Mysql protože je asi problém v tom, že nesouhlasí verze mysql klienta a mysql serveru.
 14. Google Plus

  Taky bych to rád testnul tak kdybys byl tak hodný a poslal mi pozvánku na [email protected] byl bych ti moc vděčný.
 15. Chyba

  On to tak měl v původním kódu já si ho jen obhlédl a všiml si, že neuzavřel tag img.
×