Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Kupa

Members
 • Content count

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Kupa

 1. Nabídka serveru na optice

  Zdravím, nabídka platí ? Nějaký kontakt ? Děkuji.
 2. VPS pro SA:MP server

  Zdravím všechny členy WoWR.eu, Chtěl bych se zeptat, jestli by se nenašla hodná duše, která má VPS které, nepoužívá nebo není úplně vytíženo. Potřeboval bych VPS, pro SAMP Server (x86). Chtěl bych se naučit pracovat a ovládat server pod linuxem. Proč SA:MP ? Je to hra, kterou jsem hrál už od verze klienta 0.1b, a už jsem měl pár serverů. Jeden úspěšný, pod slovenským portálem Mysterie, ale nic nemůže trvat věčně, takže se to po nějaké době zrušilo. Mohl bych se to naučit s WoW serverem, ale to je složitější na obsluhu, žere to mnohem více RAM, CPU atd, kdežto SAMP na 8GB může jet hosting (Crazyhost před pár lety). Také chci dělat mód, s MySQL Pluginem a tak ho propojit s MySQL databází, už jsme to jednou dělal, ale na Windowsu. Díky za odpovědi a možné nabídky. PS:. Pokud vlastníte nějaký herní portál, a chcete mě vzít s tímhle pod křídla, nemám problém. Edit 1: Prosím jen seriozní herní portály.
 3. VPS pro SA:MP server

  To chápu, o kdybych nabízel to samé, tak bych taky měl strach o HW. Ale člověk s průměrným IQ, by neměl dělat ptákoviny.
 4. VPS pro SA:MP server

  To je celkem hezká nabídka, jen mě trochu zaráží ten scan občanky.
 5. VPS pro SA:MP server

  Vím že mi na samp stačí 256RAM Jenomže nemám na to prostředky, navíc nemáš absolutní přehled, samp hraje +/- před 50k hráčů. A ČR má slušnou herní základnu, a stále aktivní a věrné hráče.
 6. Smaž to a nedělej to. Je to nepěkné, tohle nikdo nestáhne. Je mi líto, že WoWR tak kleslo.
 7. [WEBSITE] CataWeb by Achbo

  Jednoduché, ale nepěkné. Wallpaper bez koření jako background, logo jako nudle bez omáčky, bez effektu. Neříkam že to je hnus, protože jsou i horší případy, ale mě se tohle nelíbí. Hodně tomu chybí. Snad mě chápeš.
 8. We want you![GM/EM/DM]

  Ahoj, prosim tě, přidej si mě na ICQ. Moje icq je 629950927. Chtěl bych si tebou poklabosit a domluvit se. Předem díky.
 9. Kritika web designu

  Tohle se snad už v dnešní době nereprezentuje. Ne tohle není design, takže ani kritika, pač by to byla hrůza.
 10. Pardón, nebuď hned zkažený.... Mám zvyk z jiných diskuzních fór, reagovat už podle názvu threadu. Takových fór jako chceš mít ty, je neskutečná konkurence. Jednoznačně držím palce.
 11. Jaký je název domény ? Jde o zaměření na tutoriály, tipy, triky nebo warez ?
 12. Teleportovací objekt

  Je tady mnoho návodů, jak vytvořit teleportovací objekt. Stačí hledat.
 13. [Nábor] Hledáme schopné spolupracovníky.

  Budete mít v budoucnu klasický web, nebo budete pořád na zdarma doméně ?
 14. Grafika

  Tohle jak z pořadu "Pobav sám sebe".
 15. Zdravím. Jelikož začínám dělat designy s WoW tématikou, tak bych se chtěl zeptat kde seženu, takzvané World of warcraft Web interfaces. Hledal jsem na googlu, ale nic jsem nenašel. Na devianart taky nic není, jen hotové designy, a kde jinde to hledat nevím. Taky bych se chtěl zeptat jak děláte, to pozadí v menu třeba tady: Není to čisté, ale je tak takový nevím jak to říct, no ti co ví o čem mluvím tak mi snad poradí. Děkuji.... Omluvte mě že jsem založil tak chaotický příspěvek, když neumím ani pořádně popsat to co hledám.
 16. [DESIGN] WoW Guild Web

  Zdravím, po delší době, skoro roční pauze se vším. Tak jsem se vrátil opět ku grafice, pokud se teda tomu takto nadávat dá. Takže jsem kuchtil, kuchtil a pak jsem dokuchtil konečně toto. Takže se nebojte kritiky ale nezapomeňte taky oceňovat, chválit a dávat +rep ... Odkaz: http://exodusone.deviantart.com/art/WoW-Guild-Web-277176255
 17. [DESIGN] WoW Guild Web

  Ještě bych podotknout, že nechci aby jste mi povinně dávali rep+ Ano čeština není moje nejsilnější stránka Děkuji za komentář.
 18. C. Panel - Login Page

  Vítám vás u mého dalšího příspěvku. Vím že toto fórum je o WoW, takže nic mimo něj by se sem nemělo cpát, ale jednu věc sem přesto dám. Poprvé jsem zkoušel přihlašovací stránku C.Panelu, tak zde je výsledek. Odkaz: http://exodusone.deviantart.com/gallery/34529593#/d4l0uty
 19. C. Panel - Login Page

  Tak takovýhle komentář, nebo-li kritiku jsem čekal, chci se zdokonalovat ne hádat, Nexi výsměch ti. Díky bLumo.
 20. [DESIGN] WoW Guild Web

  Nexi nač takové drzé a neslušné chování ? Copak jsem ti udělal že mě odsuzuješ. Každý rozumný to umí ohodnotit, že ty tohle odsuzuješ za obyčejný topic za to já nemůžu. Jinak mi vysvětli jak má vypadat topic, ve kterém mám reprezentovat své dílo. Mám napsat nějaký příměh, tohle úplně stačí. Aspoň vím tet co jsi zač. Jinak abys dával rep tě nikdo nenutí, proč se hned díváš na to že chci rep nechápu. Jsi dobrý joke, tohle ti snad stačí k zamyšlení. Nebo snad ne a okomentuješ ještě něco ?
 21. [DESIGN] WoW Guild Web

  Myslel jsem že ten design dám do použitelné podoby, jelikož naše gilda neprojevuje nějaký extra zájem, tak nic dělat nebudu. Mam to na ploše a leží to tady a čeká než se to nějakým způsobem ztratí. Vím co máš na myslí, je to volné, a pokud to chceš, tak PM/SZ a můžeme se dohodnout.
 22. Držím ti palce, snad to dotáhnete to obrovských rozměrů, jelikož nemám rád zasahování do originální hry WoW. Upravovat kontinent a zasahovat do klientu se mi nelibí, možná by se dali nasbírat nějaké zkušenosti, ale takové, které by se dali využít, protože takových projektu je málo. Ale držím Vám palce, popravdě, není to špatné.
 23. Post GM

  Tak to si myslím že ho snad nikdo nevezme. Ještě se tady neukázal a už má žádost. Tak gramatika, neříkám že jsme nejlepší ale tohle je moc.
 24. Zdravím všechny WoWResource uživatele a kolem jdoucí. Chtěl bych se zeptat jak jste vyřešili OpenSSL, pořád se mi tento program nedaří nainstalovat. Pokoušel jsem to dělat několika způsoby, nainstalovat jako klasická instalace, příkazy to neznámého souboru .BAT a pak nějakým kopírováním souboru. Četl jsem si něco o tom na root.cz, kde jsem pochopil že se to používá k šifrování a ověřování správností souboru a je zapotřebí, dosud mě neznámý, certifikát. Našel jsem také topic, kde uživatel kompiloval repositář TC2, a napsalo mu stejnou chybu v CMake, že hold nemůže najít OpenSSL. Ale nenašel jsem řešení. Chtěl bych pochopit k čemu to vlastně je zapotřebí při kompilaci, a proč to má něco společného s webovým serverem. Prosím o vysvětlení, ať se s kompilací můžu pohnout o krok dál. Děkuji.
 25. OpenSSL

  Díky moc funguje. Chtěl bych všem poděkovat. Můžete to locknout, trashnout.
×