Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Steve23

Members
 • Content count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by Steve23


 1. Já freečko hraju ještě na Classic WoW, tam se zabíjí Ragnaros ;)

  Hraju na mezinárodním serveru Feenix www.wow-one.com, kde hraje až 2500 online hráčů. Nedávno otevřeli Naxxramas.

   

  Wotlk mě ještě bavil, co se ale katáče a pand týče, je to naprostý propadák a kdyby ne kvůli tomu, tak minimálně kvůli práci bych si offík rozhodně neplatil.

   

  Co se jiných her týče, hraju CS 1.6, žádná jiná mě nechytla, ani jiné MMO.

   

  A na závěr jedna malá rada, nikdy nezačínejte hrát WoW na serveru Gamenode.cz


 2. Tak co, Cloue ?

  Zmizeli někteři jedinci a podařilo se jim dostat do páté dimenze ? Nebo snad byly i tací, co jsou teď v dimenzi třetí, čili mezi těmi negativními ?

  A co my, kteří stále žijeme normální život ? Byl pátek 21. prosince jen začátek toho všeho a to všechno ještě přijde, nebo se to tvoje proroctví neuskuteční ?

  • Upvote 1

 3. Na Warsong PvE Classic realmu ve špičkách až neuvěřitelných 3k online hráčů. Ve hře se to dá pomocí /who dohledat.

  Na Instant Classicu jsem nehrál, tak nevím jak funguje, lidí tam má podobně jako Warsong.

  A do třetice všeho dobrého, otevřeli ještě jeden classic realm, Emerald Dream blizzlike, vše 1x, postupné otevírání instancí.

   

  Českou komunitu zde nevyhledávejte, na Warsong realmu jsou u hordy dvě české guildy plné kreténů. Pěkně se ale dá zaraidovat s amíkama, vřele doporučuji guildu <Raids R US>


 4. No, na Eternity jsi supportoval hráče, kterým jsi převáděl postavy, buďto profese, nebo rovnou itemy z dungeonů :)

  I svojí hráčskou postavu jsi si dobře vybavil, dokonce tam byl i nějakej epic, viď ? ;)

  - tohle je správnej důvod, proč už na Eternity nejsi :)

  Nevím jestli tě vyhodili, nebo si odešel ještě dřív, ale i GM na world channelu plánovali tvůj vyhazov a to docela otevřeně a neslušně.


 5. Tak abych nezapoměl... hodně zdaru v dalších prací :D

  Teď ke kritice, BG pěkný, ale bejt pět mninut na googlu dokáže bejt každej :)

  Jinak obrázky u " serverů " jsou hrozný, font ukrutně hroznej a jelikož se to tam fakt nehodí, je to nevýrazný, skoro nečitelný, tak ti ani plus rep nedám...

  Ale jinak, konec kritiky, na první rozcestník je to fakt pěkný, něco z tebe bude a nezahazuj Photoshop do koše jen tak :)


 6. Ahoj :)

  Možná nejsi rád, že jsem se tu zas a opět zjevil já, ale ten tvůj takzvaně " grafickej design " okomentovat musim :D

   

  Sice si zvolil pěknou grafiku " zkdovíkaď " :D ale moc pěkně si to k " tvojí grafice " nezačlenil...

  No dost řečí, jednoduše, je to pořád hnusný, mákni na tom, než sem zase vložýš další výtvor :D


 7. Tenhle spam smažte větší **** (ehm, škoda psát :)) jsem neviděl a to beru v potaz známosti z realnýho života, jakože v našem městě bydlý tolik vymašťěnců, že je škoda mluvit... Ale pozastavme se na vašich " příspěvcích " ? ano, považuju to za příspěvky :D , ikdyž tak při*rdlej ( pardón :) )obsah jsem nečetl ani od id*ota, co nedokončil pátý ročník základní školy, soudím, že vy dva, nejste ani o trošku inteligentnější, jako osmiletý Deremi ( omlouvám se ti, jestli tohle čteš, za přirovnání k tobě, ale tyhle dva jsou fakt bez mozku :D )

  Napsal bych vám víc, ale nechci dostat posledních pětadvacet procent napomenutí, aneb suspend na třicet dní :D , takže... ani jeden nic neumíte, tzn nemáte důvod na sebe křičet a nadávat si do hovnocuců, jakože je to nejdebilnější " hláška " kterou jsem kddy slyšel a to jsem slyšel dost p"íp"..čovin :) takže psssst a tohle si pište na ICQ...

   

  Omlouvám se za chyby, každopádně rozumnej člověk to pochopí a dá mi plus rep ( dobře, dělám si srandu, ale mínus mi dávat nemusíte :D )

  Dobrou noc a s těhhle dvou si příklad neberte

  A poslední věc, promiň Jamiro za zaspamování vlákna, ale tyhle tupci se na fóru bavit normálně nedokážou :D Ahoj :D

  • Upvote 1
×