Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Aratan

Members
 • Content count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Aratan

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Bydliště
  pekla
 • Zájmy
  WoW WoW a WoW!
 1. Devorian [MaNGOS][Neplacený]

  Doufám, že se můžu těšit na stejně skvělý server jako před lety na... safra kupkoide, jak se jmenoval ten tvůj server, který jsi kdysi adminoval? Nějak si nemohu vzpomenout.
 2. Warhammer Online

  Já mám předobjednáno, beta mi sice nedopadla, ale aspoň mám přístup do headstartu (i když klienta si stejně nestihnu stáhnout a budu to platit předplacenou kartou, která při headstartu samozřejmě nebude k dispozici. ararara: Nejdřív jsi hru posoudil podle traileru. Mávl jsem nad tím rukou a neřešil jsem to. Ale lži o té hře tu prosím nešiř. Za betu se neplatí ani koruna, kde jsi to proboha vyhrabal? O zbytku tvých "proslovů" se ani nebudu zmiňovat. Vyjadřuj se zde prosím v mezích slušnosti a alespoň průměrné lidské inteligence
 3. Warhammer Online

  Pozor, pozor, už se nám to krátí. Za měsíc to máme tady.
 4. Zkoušel jsem trial a vůbec mě to nezaujalo. Až na pár výjimek je to kopie WoWka a originál je lepší.
 5. Kapela ve WoW

  Tohle je jinak sestříhaný video pro Level 70 elite tauren chieftain a jejich skladbu I Am Murloc. Je to video, který vytvořil Blizzard, takže jsou v něm nové animace, atd., které ve hře normálně nejsou. V tomhle případě si nějakej blbec sestříhal tenhle videoklip a dal si k němu jinou hudbu. To je vše. EDIT: Asi jsem se trochu sekl, ty záběry jsou z I Am Murloc, ale animace vypadají stejně. Ať tak či tak, podle mě není v moci admina free serveru něco takového vytvořit.
 6. Notebook do 25000Kč s DPH

  Doporučuju se kouknout na Aukro. Já si odtamtud asi před týdnem kupoval PC a když si vezmu, že jenom grafika by třeba na alze stála skoro půlku z toho, co stálo PC, musím říct, že to byla výhodná koupě.
 7. Zjistit typ emu na anirene

  EspireEmu
 8. WoWp(WoW project)

  Schlédnutí?! Ach ta čeština. EDIT: Jak se tak koukám na ten web, tak bez chyby není skoro žádná věta. gratz EDIT 2: Chtěl jsem tím říci, že někomu, kdo akorát tahá prachy a neumí ani pořádně psát, budu důvěřovat asi tak stejně jako vysokému trpaslíkovi.
 9. Hosting - konkurz

  Velice výhodné je taky http://www.9999mb.com . Nebejt taková pitomá doména, tak je to supr.
 10. Free server na Kobold

  http://hellofwow.cz Poběží
 11. !PiCaSsO! Emulator (Alpha 0.01)

  Mám zdrojový kódy tohodle emu. Jestli chcete, můžu je někam upnout...
 12. Oficiální web Tak co, taky se Vám tahle hra zatraceně líbí?
 13. Čeština do IPB

  DPC... Nedá se nic dělat no... :-(
 14. Čeština do IPB

  Čaj, nevíte někdo, kde se dá sehnat čeština do nejnovější (čili 2.1.7) verze systému Invision Power Board? Přes seznam ani přes centrum jsem nic nenalezl... Nebo si to snad musím přeložit manuálně, sám?
×