Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

stixii

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About stixii

 • Rank
  Level 1
 1. Zdravím vás než bych začal s tím co vám nabízím a co budete mít na práci, tak bych vám chtěl představit projekt jménem Čekni to. Projekt který vznikl za účelem být zdrojem novinek, recenzí pro fanoušky IT, Filmů a Her. Naši fanoušci můžou také soutěžit v našich soutěží o kvalitní výhry, ale aby fanoušci her nebyli zklamaní tak ty se můžou utkat proti sobě v turnajích. Více už prozrazovat nebudu a nechejte se překvapit ale co můžu ještě napsat je že vás například čeká online obchod, internetová televize s každodenními epizodami tak doufám že budete s námi při oficiálním spuštění. Webová stránka ještě není dokončená a ještě se na ní pracuje, oficiální spuštění je 16.12.2013, více informací najdete na naši stránce. PŘEHLED NABÍZENÝCH POZIC Redaktor IT Redaktor her Redaktor filmů Admin herních serverů Začnu s tím co po vás požadujeme: Přiměřený věk a zkušenosti. Redaktoři samozřejmě musejí ovládat český jazyk a vyznat se v konkrétních kategorií. Spolehlivost, komunikativnost a schopnost zapojit se do fungujícího týmu. Nezneužívání pravomocí Uchazečům nabízíme: Dobrovolnou práci v mladém a rozvíjejícím se týmu. Těm schopnějším drobné finanční či materiální odměny. Odkaz na stránky: http://www.ceknito.org
 2. Ovšem že konkurence je veliká, ale nám nejde o to trhat rekordy ve statistikách v návštěvnosti, ale celou dobu kdy tento projekt vznikal jsme věděli že chceme vytvořit komunitu fanoušků kteří se mezi sebou budou bavit a zapojovat do různých soutěží, ve kterých něco vyhrají a pobaví se. Konat různé srazy kde se budou moct poznat i na živo, a trošku se odreagují. Nejde nám čistě jen o zpravodajství ale jak spíše o komunitu kde se lidi budou rádi opět vracet aby si mohli něco nového přečíst a jak jsem říkal i přitom něco vyhrát. Ale řekni mi v jakém odvětví není konkurence?
 3. Název Check It jsme chystali už od začátku, ale bohužel majitel si představoval vysokou cenu za doménu co má na prodej a nakonec z toho sešlo. Dnes večer už bude nové logo s názvem Čekni to!
 4. Hledám administrátory

  Dobrý den, hledám lidi kteří mají zkušenosti kolem hry World of Warcraft.Server poběží na patchu 2.4.3,hardwarové požadavky jsou pro 1 500 hráčů s neomezeným přenosem dat napojeny na páteřní linku 1 GB/S.Zájemce o post hlavního administrátora či administrátora tak musí splňovat tyhle podmínky. Podmínky pro přijeti Hlavní Administrátor: Velké zkušenosti ve hře a kolem serverů (hlavně zkušenosti v mangos,ascent a ostatní) Umět pracovat s programy pro připojení na databází Minimální věk 17+ Zájem se starat o servery Hledat administrátory,developery Řešit stížností na administrátory,unban,nastavovaní serverů apod. (tím je řečeno udržovat server 24h denně) Slušné chovaní k hráčům a svým spolupracovníkům Hlavně mít čas Administrátor: Zkušenosti v příkazech,a kolem hry. Minimální věk 15+ Zájem hrát na serveru a hlídat hráče aby neporušovali pravidla Řešit stížnosti na hráče,či porušovaní pravidel Funkce administrátora kickovaní,banovaní,chystat eventy,restart herního serverů apod. Slušné chovaní k hráčům a svým spolupracovníkům Developer: Zkušenosti s programy,a s databází (mangos,ascent a ostatní emulátory) Minimální věk 17+ Vyvíjet server jen k lepšímu a kvalitnějšímu Slušné chovaní k hráčům a svým spolupracovníkům Trpělivost se tomu věnovat často Upozornění pro developera: Přijímací řízení bude hodně těžké,prokážete vaše zkušenosti v mangos i v programech jak je dokážete ovládat.Jestli dokážete vytvořit a upravovat server tak potom to bude pro vás lehké.Pochopte že toto řízení bude zdlouhavé kvůli důvodu že nemůžete nabrat lidi co by mohli v databází pokazit. Splňuješ podmínky a rád bys vykonával nějakou funkci?Napiš na e-mail [email protected] či lepší možnost na icq 587-397-570.Budem rádi za každého administrátora který bude splňovat naše podmínky.Náš projekt chystá herní turnaje a lan cupy které se budou odehrávat v naši internetové kavárně. EDIT by Aristo: Přesunuto do správné sekce
×