Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Sapphirex

Members
 • Content count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Sapphirex last won the day on March 20 2016

Sapphirex had the most liked content!

Community Reputation

29 Průměrný uživatel

About Sapphirex

 • Rank
  Level 5
 • Birthday 05/01/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.wowresource.eu/
 • Skype
  spark995

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Vlachovice
 • Projekt
  Project-Justice
 1. HELP navod jak zalozit server pro 2.4.3

  jo jasně... vykašlat se na to a zbytečně zakládat topic umí každej : http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=9892... Mangos/typy trikty tutoriály!!! stačí hledat +1 rep potěší edit : takový je postup i u TC-- akorát když zalážíš db v sqlyogu nedáš scriptdev2, mangos,realmd,characters ale jen world,realmd charactersa pužiješ né UDB ale TDB atd.. je tu hodně návodů .. HLEDEJ!
 2. HELP navod jak zalozit server pro 2.4.3

  Hale co takhle použit hledat? je tu mrt'e návodů...
 3. Post GM-Serix

  heh a tvoje snad ano? lol
 4. Post GM-Serix

  filaj by mně zajímalo jak bys to napsal ty... taky bych to tak napsal! už sem ti chtěl dát -1 !
 5. SiLvEr's Gallery

  Ten obrázek WoWResource.eu ... nechceš mi tam pls hodit SparK user nebo tak něco? Dík
 6. [C++] Auto announce NPC

  NecroVision +1 rep za předělávku... Dík
 7. Trinity CORE 3.3.3a (11723)

  to je v tom něco tak extra nebo co? :-O
 8. Zprovoznění serveru s TrinityCore

  jžš dke to jsi? nainstaloval si mysql a sqlyog/navicat? jestli ao jdi do databáze realmd dej account_acces a nastav gm lvl..
 9. C++ Icecrown Citadel In Dev

  xD XD... Hele Nexi dal by si mi jméno/odkaz na to nepřijaté scripty? je tam těch složek hodně a nevím které to je... dík
 10. [C++] Auto announce NPC

  hotovo :-)
 11. [C++] Auto announce NPC

  Ahoj všem... Našel sem na Forum Trinitycore script aby NPC něco mluvilo každých 5 min.. Dá se to ovšem nastavit za jak dlouho aby promluvilo... #include "ScriptPCH.h" struct mob_skybbkykens_npcAI : public ScriptedAI { mob_skybbkykens_npcAI(Creature* creature) : ScriptedAI(creature) { } uint32 SayTimer; void Reset() { SayTimer = 300000; //5 minutes } void UpdateAI(const uint32 diff) { if (SayTimer < diff) { me->MonsterSay("CO BUDE NPC ŘÍKAT", LANG_UNIVERSAL, 0); float x,y,z; me->GetClosePoint(x, y, z, me->GetObjectSize()); me->SummonGameObject( [id], x, y, z, 0, 0, 0, 0, 0, 0); SayTimer = 300000; } else SayTimer -= diff; } }; CreatureAI* GetAI_mob_skybbkykens_npc(Creature* creature) { return new mob_skybbkykens_npcAI(creature); } void AddSC_skybbkykens_npc() { Script* newscript; newscript = new Script; newscript->Name = "skybbkykens_npc"; newscript->GetAI = &GetAI_mob_skybbkykens_npc; newscript->RegisterSelf(); }
 12. C++ Icecrown Citadel In Dev

  mical já se bavím o TC forku... tohle vím jak stáhnout nejsem idiot...
 13. C++ Icecrown Citadel In Dev

  Filipoliko dík... nevypadá to špatně... Nexi kouknu se :-) Edit : Nexi která složka na forku to je s těma nepřijmutýma scriptama... pff je tam těch složek hodně
 14. C++ Icecrown Citadel In Dev

  já na tc forku toho moc nenašel...a už vůbec né v accepted scripts :-) Edit : Nex jestli jsi něco našel ale příjmutého.. pošli link..
 15. Zprovoznění serveru s TrinityCore

  Vmapy sou nadlouho pro začátek by stačili jen dbc/maps :-) Edit : když už děláš ty mapy tak doufám že víš že musíš upravit konfig?
×