Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Cronosus

Members
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Průměrný uživatel

About Cronosus

 • Rank
  Level 2
 1. item-spell

  tak description to jednoznačně být nemůže, to je jen popis itemu, nikoli toho, co zacasti.
 2. [3.3.5a] Základní Wlčí MaNGOS

  měl jsem namysli ten "Zdroják" co u té 11106 je, nikoli už skompilovanou verzi.
 3. item-spell

  flavor text? ted nechápu jak to myslíš, ja jsme snad nikdy neviděl u itemu v db ten popis.
 4. item-spell

  ale neodpověděls jak, pač já to nemůžu najít.. podobně jako ted řeším, proč mizí corpse od npc ihned jak se zabijí.
 5. item-spell

  no já mám namysli ten popisek u itemu, když item dělá nějaký cast, tak popis toho spellu
 6. [3.3.5a] Základní Wlčí MaNGOS

  drobnej dotaz.. zdroják na to SD2 je přímo v tom packu se zdrojákem? nebo ho musím stáhnout samostatně někde?
 7. item-spell

  musí to jít i bez patche, pač tam měli opravdu jiný popis, ale žádný patch od nich nemám.
 8. item-spell

  Měl bych dotaz, zda se tu někde nenajde script popř úprava jádra, aby mohl být u itemu se spellem vlastní popis spellu.. už jsem to viděl na více serverech, že měli item co učil jistý spell ale v popisu bylo napsané něco jiného, popř jinak. hodilo by se mi to jak na pprávě to učení spellů, tak na použití existujících spellů k něčemu jinému a tam už by jiný popis vypadal dost blbě..:/ dík předem.
 9. Tvorba patche s Gameobjecty

  Dík všem za podporu, postup jsme ověřil i pro 335 a upravil i postup, nebyl úplně přesný a mohl některé zmást.
 10. Změna rasy

  jak už bylo napsané, stačí vytvořit patch kde pro všechny rasy budou stejné modely
 11. Tools na Gobject

  sandbox slouží jako virtuální server pokud vím, na online server je to k ničemu.
 12. Display ID,gearu NPC ,weapon..

  to já se ted usilovně, ale neuspěšně snažím najit skiny itemů co má LichKing :-D nepotřebuju displayID, tu si umim udělat, jen ty skiny a textury, jestli tam někde jsou...
 13. Mysql problem--ERRGSG.SYS

  evidentně ti tam budto ten soubor/složka chybí, nebo do něj nelze zapisovat.. předpokládám však že jen neumíš číst, protože k tomu slouží obvykle přiložené soubory "Readme"
 14. Novej Titul

  aby ten titul viděli všichni, musí být v patchi u klienta, zároven však i v dbc na serveru a všech ostatních účastníků, co ho mají vidět. tzn musíš ho mít ty, server a i ostatní hráči.
 15. custom zbrane

  a napdlo tě vzít už hotovou gunku třeba (export), přepsat ID, Display.. popř dmg atd a pak vložit zpět?
×