Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

fanysek

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by fanysek

 1. Ahojte, našla by se tady nějaká dobrá duše, která by nějak (blbuvzdorně) popsala tvorbu killing questu pro TrinityCore? Opravdu hodně by mi to pomohlo, používám poslední revize trinitycore2. Pokud to tady někde je, omlouvám se, ale nic, co by mi pomohlo, jsem nenašel. Předem díky
 2. [C++] Teleporter

  Díky, jestli správně chápu, po zakompilování do jádra stačí v db vytvořit npc s jakýmikoliv údaji, ScriptName nastavit npc_teleporter a poté to spawnout do světa? Thx.
 3. Ahojte, nejde mi to zkompilovat. Revize TC je dnešní. Log kompilace: EDIT: použil jsem poslední verzi od Wolf Officious Víte někdo prosím, proč to nejde?
 4. aha, to mi nevyjde, nicméně, dík za nabídku.
 5. php 5.3.6

  No, já nic nemazal(ono se to smazlo samo ) ,ale pokud chceš, zkus něco jako: sudo apt-get purge php5* (kdyby nešlo, zkus bez hvězdičky a potom sudo apt-get autoremove)
 6. php 5.3.6

  http://www.dotdeb.org/ Tu je, používám, mám to na ubuntu server, je to primárně pro debian, předkompilované, se základními znalostmi zvládne nainstalovat každý. Přidej do repozitářů: deb http://packages.dotdeb.org'>http://packages.dotdeb.org stable all deb-src http://packages.dotdeb.org stable all sudo apt-get update sudo apt-get install php5 Vse
 7. Mizení postav

  Nevím, já jen hrál na jednom freecku a tam to bylo 15 dni off kvuli precislovani(admin mi to tak popsal), vic uz nwm
 8. Mizení postav

  Mizí Ti to, co má číslo větší než 25000 !!! Emulátor se tímto brání přetečení zásobníku. řešení: vymazat neaktivní účty, účty kde nejsou postavy s lvl větším než 20(třeba) a po promazání přečíslovat účty
×