Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Wolf Officious

Administrátor
 • Content count

  2092
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  148

Wolf Officious last won the day on February 11 2019

Wolf Officious had the most liked content!

Community Reputation

1382 Velmi přínosný uživatel

About Wolf Officious

 • Rank
  Sameček
 • Birthday 01/05/1988

Contact Methods

 • Skype
  wlk.wlezley

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Proxima Centauri
 • Zájmy
  Vlk, ve spojení s krutostí, násilím a smrtí, vždy patřil mezi nejvýznamnější symboly nejstarších náboženských představ lidí.
 • Projekt
  WLEZLEY.EU

Recent Profile Visitors

39841 profile views
 1. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - OregonCore

  Čau, vím že jsem tu docela dlouho nebyl, ale teď se budu snažit aktualizovat všechny ty moje patche, aby to bylo aktuální. Začnu tímhle teleporterem, verzí pro OC. Pak možná přidám další (podle toho jak budu mít čas). Chtěl bych to ale všechno stihnout do Vánoc, jako takový vánoční dárek zdejší komunitě, na kterou jsem nikdy nezanevřel. Tak mi držte palce ať se mi to povede. PS: Ještě mám jeden patch, který jsem nikdy nezveřejnil (prodal jsem ho). Teoreticky by se dal zveřejnit, ale musím se domluvit s tím, kdo si ho objednal a koupil (už to bude asi 6 let zpět). Můžu ale prozradit, že jde v podstatě o nový systém komunikace přímo ve hře a dá se to napojit přímo i na web, takže můžeš komunikovat z webu s hráčema co jsou zrovna ve hře. Pecka, ne?
 2. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - OregonCore

  OregonCore ještě funguje? Nicméně, můžu to přepsat na nějaký novější verze. Stačí říct.
 3. Ahoj prosím tě zde radíš 

   ja udělat ten sha_pass_hash mohl by jsi mi poslat prosím jak to udělám  ? Děkuji ti

   

  1. Wolf Officious

   Wolf Officious

   To je jednoduchý,

   je to ve formátu

   TVUJLOGIN:TVOJEHESLO

   a to celý přesně takhle (včetně tý dvojtečky) zašifruješ do SHA1

   Existují SHA1 online šifrovátka na webu, například http://www.sha1-online.com/

   Když tam napíšeš TVUJLOGIN:TVOJEHESLO

   dostaneš výsledek: d6bb3b036bb46f8185d1d2c305ea38f8574395af

   Musí to být VELKÝMA PÍSMENAMA, jestli to chceš použít pro účel, který je popsaný v tom tématu, které jsi zmínil. Ostatně, to jsem tam taky psal.

 4. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - OregonCore

  On prostě jenom někde stáhnul hotový jádro, neměl tam ty moje zdrojáky a pak tvrdí že mu to nejde. To je klasika...
 5. problém s navicat - characters.sql

  Noeel: Problém mezi technologií a tebou osobně pociťuje lidstvo již od roku 2010. Vím to. Byl jsem u tvého zrození. (warn status aktualizován) Arafeus: Sorry, že jsem na tovojí zprávu reagoval později. Omlouvám se ti.
 6. [C++] World of Colors (v0.3) - TrinityCore

  Zdar! Je tu vůbec ještě někdo, kdo si to pamatuje a kdo to někdy použil?
 7. Hladám programatora

  Takže grafiku máš, jo?
 8. ApokalipticWoW [OregonCore][Neplacený]

  Koukám že tento server už asi taky neexistuje. Doménu mají nějaký rusáci nebo co. :-/
 9. dynamic teleporter pomoc

  Sice po roce... Ale asi tam nemáš data. A kompiloval jsi to poctivě?
 10. C++ Teleporter

  Je super, že to ještě po takový době někdo využije.
 11. D1m1x - Dimitrij Fedoryno

  Jo, měli jsme i kopii jeho občanky, telefonní číslo, číslo účtu... Je to tady schovaný, byl tam tehdy trochu flame. Ale je to známá firma, to je jasný. Kdo jinej by si taky nechal něco hostovat u "stable", žejo...
 12. Hledám schopný lidi

  Nazdar, 6.2.3 říkáš? Na čom to fičí?
 13. [Prodám] Core & DB & Web !!

  Dost dohadů, od toho jsou PM. Zamykám téma.
 14. Oplatí sa učiť HTML/CSS?

  "K Jave/C++/C# musíš mít speciální prostředí na vývoj, musíš program kompilovat, musíš řešit deploy, aplikační server a mnoho další věcí, takže ve finále..." ...přijde Tomáš a začne ti do toho kecat.
×