Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Rohlik

Members
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Rohlik last won the day on April 4 2015

Rohlik had the most liked content!

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Rohlik

 • Rank
  Level 4

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.3server.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  3server
 1. Hledám místo GM

  Nechci tě kritizovat, ale když jsi u nás byl v roce 2012 GM, tak si do přihlášky uvedl věk 20 let. To jsi se zasekl již 4 roky na dvacítce?
 2. Jiné WoW stránky

  Zkus tuhle stránku - http://top-server.cz/index.php?i_cat=22
 3. [Návod] RBAC - udělování pravomocí

  Bohužel návod je nepoužitelný, protože obrazky na serveru již neexistují.
 4. Chybu máš určitě v tom, že nemůžeš mít v daných tabulkách 2 či více řádků se stejný tzv. primary key. To znamená, že ve své DB máš ve smartscript tabulce hodnotu 298100-0-0-0. Takže jej musíš smazat a teprve vkládat nové data/řádky.
 5. SQL vychytávky by COSMO

  A nebo to vlož sem - http://www.trinitycore.org/f/pastebin/ je to přehlednější a neztratíš se tam, tak lehce jako u pastebin.com
 6. Armory pro současnou revizi

  Ahojte, existují nějaké funkční armory, které by fungovali na současné revizi TC2? Shadez armory jsou již zastaralé Děkuji předem za vaší pomoc.
 7. SQL PACK 9.0 (hra spadne)

  Na netu je spoustu informací čím by to mohlo být. Může to způsobit program na změnu IP nebo třeba i DX11 - v tomto případě zkus hru spustit v režimu DX9.
 8. SQL PACK 9.0 (hra spadne)

  -rep za 2 příspěvky se stejným obsahem a teď k problému...A spadne ti jen tvá hra a nebo i server? Pravděpodobně se jedná o chybu jen u tebe, takže vypni veškere blbosti, případně použij repair.exe, můžeš mít poškozené soubory hry.
 9. Ahojte, Když máte na svém accountu více postav a přihlásíte se do hry, tak ve výběru postav máte vybranou nějakou postavu. Z kama core čerpá jakou postavu to vybere? Podle mě by měla být automaticky vybraná poslední lognutá postava. Jenže občas se hráčům stává, že jim to vybere postavu jinou. A chtěl bych přijít na to, kde je zakopaný pes. PS: Rozhodně to néní tím, že by se jim někdo dostal na account a lognul jim danou postavu.
 10. Speed

  Určitě můžeš mrknout do toho configu a hledat tam něco se spojitostí "speed".
 11. Tabard ako flag

  Tak já vím jen o ali a horda vlajce (ID 32609 a 32610)
 12. WOW SOURCE REPACK

  Záleží zda máš Linux nebo Win server.
 13. Zdravím lidi, mám problém s launcherem pro Wotlk server. Zkoušel jsem ho na 3 různých PC a na jednom z nich se rozložení rozhodí - 3. přiklad. 1.) SCREEN Můj PC s rozlišením obrazovky 1366*768, Win7 2.) SCREEN Jiné PC s rozlišením fullHD 1920*1080, Win7 3.) SCREEN Jiné PC s rozlišením fullHD 1920*1080, Win7 Čím by to mohlo být a případně jak tento problém odstranit? Jedná se o původní Axxa launcher, jen trošku upravený.
 14. DBM - Moje čeština

  Ahoj lidi, po dlouhém rozhodováníí jsem se rozhodl zde uvolnit svoji češtinu, kterou jsem udělal v Květnu 2011 pro addon Dead Boss Mods. Jedná se o překlad na úrovni, takže snad k užitku, než ke škodě Čeština je určena výhradně pro Wotlk verzi. Snad moji práci oceníte a nebo aspoň schováte slova typu: "Překládat addon je zbytečné; Vždyť tam je jen pár slov na překlad." Popis instalace: Stáhněte si originální addon DBM pro Wotlk, možnost stáhnout zde. Pokud addon již máte, tak pokračujte na bod 3. Stáhnutý soubor rozbalte a vložte do složky Interface\AddOns, kterou naleznete ve složce s hrou. Stáhněte si češtinu a otevřete ji. V programu je třeba najít složku AddOns a poté spustit instalaci. Odkaz ke stáhnutí češtiny je ZDE.
 15. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Neberte mu jeho cíl, když má snahu pomáhat, tak ať pomáhá.
×