Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Leomato

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Leomato

 • Rank
  Level 1

Contact Methods

 • Skype
  matej.janecek19

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. C++ chyba pri kompilacií

  Nemal som nainštalované Microsoft Windows SDK v7.1
 2. C++ chyba pri kompilacií

  Moc dekuju už mi to de
 3. C++ chyba pri kompilacií

  Zdravim vás, chcem si vložit do zdrojáku TC teleportera + nahodiť novú revíziu ... ale mam tu taký problém viz. obrázok Neviem či to neieje tým, že som v CMake vybral Visual Studio 2010 a nie Visual Studio 2010 Win64 lebo mám 64 systém. Každopadne ked dám 64 tak mi to vypíše toto "CMake Error at CMakeLists.txt:12 (project): Cannot enable 64-bit tools with Visual Studio 2010 Express. Install the Microsoft Windows SDK v7.1 to get 64-bit tools: http://msdn.microsof...s/bb980924.aspx Configuring incomplete, errors occurred!" Prosím pomôžte mi to nejak spraviť :/
 4. Nejde zmeniť meno NPC

  Chcem sa spýtať na to že vytvorim si vlastné NPC a neskôr mu chcem zmeniť meno upravím to meno v databázi ale v hre ostane to pôvodné. Neviete mi poradiť čo s tým môže byť ?
 5. Teleport quest dává honory

  diki už to mam rep +
 6. Chcel by som sa spýtať vytvoril som si NPC Teleportera podla http://forum.ragezon...ter-npc-560243/ a nechcem aby to dávalo honory. Všetky Quest rewardy su na 0 tak si s tým neviem rady.
×