Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
rotou

Prosím zkompilovat server pro Planeshift

Recommended Posts

Prosím zkompilovat server pro hru "Planeshift" pro "MS windows" a zveřejnit na rapidshare

 

Dokumentace k kompilace: odkaz

Edited by rotou

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosím zkompilovat server pro hru "Planeshift" pro "MS windows" a zveřejnit na rapidshare

 

Dokumentace k kompilace: odkaz

eh, to neznam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Joo, ty jsi ten človíček s dobrou češtinou, máš zajimávé topici, a po druhé tě zas nechápu ;)

mluvíš o mě ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zní jak příkaz generála... proč si to neuděláš sám když k tomu máš návod? Btw. ta hra vypadá opravdu dobře.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je těžké následovat instrukce a udělat to sám ? Nebo zkus psát v jazyce trochu více českém nebo aspoň v tom, kterém umíš...

Share this post


Link to post
Share on other sites
mluvíš o mě ?
Eh, proč by mluvil o tobě to nechápu už taky..eLhomer napsal ''zajimávé topici'' to ti snad může dojít.

Taky jsem ho nepochopil třeba nám to vysvětlí, ale fakt to zní jako příkaz, i když napsal ''prosím'' :)

Edited by TommyAnders

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eh, proč by mluvil o tobě to nechápu už taky..eLhomer napsal ''zajimávé topici'' to ti snad může dojít.

Taky jsem ho nepochopil třeba nám to vysvětlí, ale fakt to zní jako příkaz, i když napsal ''prosím'' :)

Díky, už jsem nevěděl jak mu napsat co si o něm myslím.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jsme v WoWResource - fórum > Ostatní > Ostatní MMORPG > Ostatní

;)

juj sry, sem přehlídl fakt se omlouvám

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rotou > Jsi cech ci slovak ? Jestli ne tak radsi mluv anglicky.. myslim ze ti vetsina zdejsich lidi porozumi lepe. Nevim jestli je to pouze muj pocit, ale pripada me jak kdyby jsi text co pises hodil do nakyho google translatoru a dal prelozit do CJ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rotou > Jsi cech ci slovak ? Jestli ne tak radsi mluv anglicky.. myslim ze ti vetsina zdejsich lidi porozumi lepe. Nevim jestli je to pouze muj pocit, ale pripada me jak kdyby jsi text co pises hodil do nakyho google translatoru a dal prelozit do CJ

asi tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele lidi nechte ho, on to není čech ani slovák... stačí si přečíst jeho topiky a zjistíte že to je špatně skloňované takže na to asi používá Google :) chudák a vy ho tu za to *:)

Edited by bLuma
mluv slušně, nebo tu brzo * tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele lidi nechte ho, on to není čech ani slovák... stačí si přečíst jeho topiky a zjistíte že to je špatně skloňované takže na to asi používá Google :) chudák a vy ho tu za to *:)

Ja ho za nic ne*. Ja mu pouze rikam at radsi pise v EN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen otázka: jak můžeš vědět, že je cizinec to za a) za B) nemám moc ráda lidi, kteří se snaží na něco hrát

 

Jinak opravdu nechápu, proč když iž má i sám navod, proč to podle něj nezkusí a jednak, copak my jsem tu nějakací zaměstanci někoho?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jen otázka: jak můžeš vědět, že je cizinec to za a) za B) nemám moc ráda lidi, kteří se snaží na něco hrát

 

Jinak opravdu nechápu, proč když iž má i sám navod, proč to podle něj nezkusí a jednak, copak my jsem tu nějakací zaměstanci někoho?

přesně tak, kdybych měl tu hru a mohl si to zkusit np, ale jen tak se s tím dělat... na to nemám čas ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jen otázka: jak můžeš vědět, že je cizinec to za a) za B) nemám moc ráda lidi, kteří se snaží na něco hrát

 

Jinak opravdu nechápu, proč když iž má i sám navod, proč to podle něj nezkusí a jednak, copak my jsem tu nějakací zaměstanci někoho?

Tak snad poznas, jak mluvi cech a jak mluvi google translator ?

 

Za druhe, pokud se citis jako zamestnanec, nechapu proc tu pomahas lidem.. taky za to nejsi placena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak snad poznas, jak mluvi cech a jak mluvi google translator ?

 

Za druhe, pokud se citis jako zamestnanec, nechapu proc tu pomahas lidem.. taky za to nejsi placena.

těch translátorů je víc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Charlie: za a) ano poznám, ale třeba to může být někdo, kdo se snaží na něco hrát.

za B) Tím jsem chtěla říci, že nemůže nám říci: Udělejte mi server! např. A my mu to půjdem splnit, je hzde naše svobodná vůle jestli to uděláme nebo ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Charlie: za a) ano poznám, ale třeba to může být někdo, kdo se snaží na něco hrát.

za B) Tím jsem chtěla říci, že nemůže nám říci: Udělejte mi server! např. A my mu to půjdem splnit, je hzde naše svobodná vůle jestli to uděláme nebo ne :)

 

No jo, to je jako by ti někdo řekl že máš udělat MaNGOS nebo jiný emulátor na WoW, aniž bys měla jeho původní zdroják a on by ani nehl prstem. Prostě demence jak si myslí že to je jednoduché udělat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ehm... proč přispívat do půlroku starého topicu? Tady je pak demence na jiné straně.

no a proč ne? jsme na fórum a když není debilní přispěvek tak nechápu co ti na tom připadá tak moc dementního.

Tech pár kilobajtů navíc v DB nikoho nezabije

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×