Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
marcel

Hackerska hadanka

Recommended Posts

Takže, dneska sem tomu zase věnoval notnou dávku svého času. Úspěch zase = 0.

Profesor programování co sem se ho ptal v tom taky nenašel nic... To je prostě strašný... Zkoušel se někdo dostat na výpis souborů z toho FTP?? Máme smůlu, na ic.cz to jde, ale na wz.cz ne :(

Aji na wz.cz to jde. Pouze to má heslovanou složku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

proč podvod?

 

pánové brutal force nemá smysl (už by mi to mělo běžet 7 měsíců, takže to ne) zkusim ten slovníkovej :)

Edited by Clant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clant: Mohl bys mi prosim linknout Brutus? Ja našel jediny link pod kterym byl Troják...

Elhomer: J, sry, mas pravdu

 

EDIT: eLhomer: Tvuj podpis primo rika ze se budes snazit o posthunting a pak najednou zmlkneš a budeš jen číst :D

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brutus většinou pokaždý v sobě má trojana či tak něco, i můj brutus to má...jenom když něco kutíš tak vypneš antivir a jedeš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno... Že bych si chtěl zrovna nasadit trojana do pc, to se mi moc nechce... na to ho mám moc citlivej :D Zkusim shanět než najdu něco bez vira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vtom troják není to je tak že ten program je ěco jako troják kterej tak funguje ale já si vipl antivir a jestli máš visty tak ti to nic neudělá

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejak tak jsem zásadní odpurce vist ale jen kuli jednomu blbovi kterej říká jak jsou visty super jsem si sehnal vista ultimate 64bit sp1 abych je testnul a pak mu pomluvil ale zatím se mě líbí já mám totiž celej kompl ready to vista tak mi to nedělá problém ani vzdáleně

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ježiš, škoda... Mno tak tedka jsou prázky tak si to snad budeš moct víc hlídat... fakt bych rád kdyby se už konečně našel výsledek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ježiš, škoda... Mno tak tedka jsou prázky tak si to snad budeš moct víc hlídat... fakt bych rád kdyby se už konečně našel výsledek.

bohužel nemůžu mému provozovateli internetu zavolat s tim "doprkna proč to nejde, dělám slovníkovej útok a ono to spadne".... bych asi nepochodil :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdopak ti v takovym zapadakove poskytuje net? :-) tahle oblast je na nety strašná

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja vtom vidím velký vůz až na ty dvě tečky :P

Možná ty dve tecky jsou hvezdy co mají svuj nazev.. Mozna jsou to nake "dvojcata" a mají sve jmeno. Jmeno ktere postupujde na další krok

 

Me napada ze obrazek je uhel alfa a ty tecky jako hvezdy, takze alfa centauri a timpadem souhvezdi Centarus, ale nejde to tam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdepak... projel sem 13 wordlistů a houby. A na to abych jel jenom nahodny pismena a cisla nemam čas...

Share this post


Link to post
Share on other sites
no co uz ste to vzdaly?

Já si myslím že tohle je přesnej význam té hádanky.. že se všeci budou snažit to vyluštit tak dlouho až se pokusej to hacknout :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×