Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
NO.small

BAN Checker v. 4.0 (pro TRINITYCORE a MaNGOS)

Recommended Posts

Díky ale nejde jen o grafiku ;-)... Jinak kdyby nebylo methodmana tak mě nikdo nedonutil ten BAN Checker udělat :-D takže Díky :mid_pickaxe:

Edited by NO.small

Share this post


Link to post
Share on other sites

tim chces jako rict ze ten muj je tak hnusnej ze se na to neda koukat a musel sis napsat svuj?

 

mno jo no po graficky a kodovy strance je to brajgl na n-tou ale psal jsem to jak jsem to v tu chvili dokazal nejlip :)

 

>> legrace ... :P

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ber to jako POKLONU :unsure: myslel jsem spíše nápad ... V podstatě jsem předělal a vylepšil tvůj nápad mrzí mě že mě to nenapadlo dřív :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

v pho ja si delal legraci, to rozhodne neni jen muj napad :P videl jsem to na lepsich serverech tak sem si to proste napsal ... kdyz to nebylo nikde pro download :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPDATE na verzi 3.1

 

 

Ahoj, všem! :mid_pickaxe:

 

Občas brouzdám bezhlavě po internetu resp. po stránkách různých W.o.W serverů a občas narazím i na můj BAN CHECKER což mě velice mile překvapilo. :rolleyes:

 

Ale to důležité je, že po nějakém čase, mě začal štvát ten grafický stereotyp každý server má jiné webové stránky (alespoň většinou) ale jediné co tyto stránky mají stejné je BAN CHECKER (pokud používají ten ode mne) to mě dovedlo k nápadu rozšířit BAN CHECKER o další UPDATE každý si nyní může vybrat z 5-ti grafických návrhů tedy ze 4 nových a 1 původního. :canadian:

 

Výběr grafického návrhu je opravdu velice jednoduchý v konfiguračním souboru „config.cfg.php“ přibyl řádek:

 

/* WEB Template (pozadí) ! */
$web_template = "1";            // Vyber si grafiku pozadí formuláře 1, 2, 3, 4 (nebo Defaultní  STYL => 0)

Zde si zvolíte požadovaný vzhled a hotovo ..

 

Dále v UPDATU proběhl menší úklid v kódu, ale moc sem do toho nešahal, aby to vůbec fungovalo. :blink:

 

 

 

 

*** Stáhnout si aktuální revizi můžete v úvodnim POSTU ***

- zde http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=10723&view=findpost&p=97198

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

FIX-UPDATE na verzi 3.1a

 

Zdravim,

tak sem si po sobě kontroloval práci a najednou koukám.. :unsure: použil sem špatný pracovní soubor šlo přesněji o soubor "index.php",

takže jsem soubory vymenil + znovu upravil kód. A nahrál na edisk... stahujte opravenou verzi díky..

 

Omlouvám se za mou nedbalost ;-)

 

 

*** Stáhnout si aktuální revizi můžete v úvodnim POSTU ***

- zde http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=10723&view=findpost&p=97198

Share this post


Link to post
Share on other sites

Full - UpGrade na verzi 4.0

 

 

Ahoj, všem! :mid_pickaxe:

nějak mi to nedalo a jak jsem minule udělal ty nové grafické styly zjistil sem že kód ban checkeru je na tom velice špatně jedním slovem "bordel". :lol:

Rozhodl jsem se kód pročistit, ale jak sem byl v tom čištění nějak se to zvrhlo a vznikla verze 4.0 :whistling:

 

 

Co najdeme ve verzi 4.0 ?

+ Rozhodně od základů předělaný ZDROJOVÝ KÓD BAN CHECKERU.

+ Rozsáhlé doplnění zrdojového kódu o různé udělátka a bezpečnostní záplaty.

+ Ban Checker nyní sám intuitivně barevně určí zda vaše IP či Váš účet je zabanovaný či nikoliv pokud jej nalezne v DB.

+ Byl upraven vzhled výpisu kontroly.

+ Předělána grafika u některých pozadí (odstranění šumu a špatných přechodů).

+ přidán Version Agent v budoucnu by měl sám aktualizovat Váš Ban Checker na aktuální verzi, nyní umí pouze oznámit, že vyšla nová verze.

 

 

Instalace ?

1) Stáhnout. http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/89614/Ban_Checker_v40.zip_1.22MB.html

2) Rozbalit.

3) Nastavit soubor "data/config.cfg.php".

 

 

*** Stáhnout si aktuální revizi můžete v úvodním POSTU ***

- zde http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=10723&view=findpost&p=97198

Share this post


Link to post
Share on other sites

Version Agent je zajímavý nápad, ale současné provedení není příliš dobré. Pokud dojde k výpadku tvého serveru tak každý load stránky bude o 1 sekundu delší, vyžaduješ zapnutí fsockopen a k tomu navíc i http stream, proč to nesjednotíš ? Navíc v současné verzi to ani není možné vypnout v konfigu (hodila by se volba něco ve stylu admin only - spešl místo pro kontrolu verze).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Version Agent je zajímavý nápad, ale současné provedení není příliš dobré. Pokud dojde k výpadku tvého serveru tak každý load stránky bude o 1 sekundu delší, vyžaduješ zapnutí fsockopen a k tomu navíc i http stream, proč to nesjednotíš ? Navíc v současné verzi to ani není možné vypnout v konfigu (hodila by se volba něco ve stylu admin only - spešl místo pro kontrolu verze).

 

 

Souhlasim zatim je to jen v testovaci fazi .. tvůj nápad se mi líbí promyslím to, až zase budu mít ten můj úlet předělám to. :mid_pickaxe:

 

V současné verzi může uživatel pouze vypnout tu hlášku pokud má špatnou verzi.

Ohledně toho kontaktování mého serveru nenapadlo me žádné lepší řešení jak kontrolovat aktuální verzi.

 

Ještě dotaz..

+ Jak bych měl (například) sjednotit ten stream a fsockopet ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No můžeš přímo použít jen ten stream, při selhání to určitě bude vracet false (a nejspíš vyhlásí warning). Nebo se na internetu podívej po nějaké php třídě/funkci co přes fsockopen rovnou odešle HTTP GET požadavek a stáhne stránku. Ale ono je to vcelku fuk, jestli to tam bude obojí nebo ne, momentálně to chce spíše udělat tu možnost to vypnout/povolit jen administrátorům tuto kontrolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj stahnul jsem si a nastavil tenhle ban checker vse funguje ale piše mi to chybu když se nekdo podiva a ma ban : dekuju

 

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Paris' for '2.0/DST' instead in C:\xampp\htdocs\web3\banlist\data\functions.php on line 225

 

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Paris' for '2.0/DST' instead in C:\xampp\htdocs\web3\banlist\data\functions.php on line 225

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj stahnul jsem si a nastavil tenhle ban checker vse funguje ale piše mi to chybu když se nekdo podiva a ma ban : dekuju

Máš nejaku chybu s timezone (Časom/Časovou zónou) pravdepodobne ti tam niečo chýba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj stahnul jsem si a nastavil tenhle ban checker vse funguje ale piše mi to chybu když se nekdo podiva a ma ban : dekuju

 

Zkus tam plácnout tohle

 

date_default_timezone_set('Europe/Prague');

 

Jinak problem vyresis nastavenim TIME ZONE v PHP ini ... rekl bych ..

Edited by NO.small

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krása, fakt super věc. Jen bych měl návrch na vylepšení. Co takhle přidat i kontrolu zabanovaných postav? Někdy se totiž nemohou hráči dostat na server s nějakou postavou a netuší proč. Tímto by si mohli ověřit zda na konkretní postavu nemají ban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krása, fakt super věc. Jen bych měl návrch na vylepšení. Co takhle přidat i kontrolu zabanovaných postav? Někdy se totiž nemohou hráči dostat na server s nějakou postavou a netuší proč. Tímto by si mohli ověřit zda na konkretní postavu nemají ban.

dafuq?

 

 

posledni post z

Přidáno 08.červen 2010, 22:16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vím že se jedná o starý topic, ale tím oživením ho najdou i lidi, kteří o něm nevěděli. A v tomto případě by to byla škoda...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×