Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Ganimoth

Zavirani velkych serveru v zahranici.

Recommended Posts

Adrifinel: to mas jedno na cem to provozujes a kdo to vytvoril, podstatny je, ze "ty" provozujes ten server, tudiz ty nelegalne poskytujes hrani wow :).

bLuma: tak to je docela usmevny :))

Edited by Ganimoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

když je někomu 12 (prostě není plnoletej) tak za něj zodpovídají rodiče tedy žaloba by šla na ně...

A zažalovalo by se zejména za používání nelegálních dat která na serveru musí být mapky vmapky DBC...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ber to z té lepší stránky, za pár let bude stejně wowko free to play se systémem mikroplateb a bude za to rádo, protože všichni už budou hrát World of něcoúplnějinýho ;)

 

edit: Jistě! Hledejme za tím spiknutí, všichni chtějí zničit české micro servery! Stavte barikády!

World of StarCraft? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hustá písnička na tom ArcEmu :)

 

Jinak já myslím že Blizzard zavře jen ty velké server, protože ti musí na všech možných dotacích, VIP a podobně vydělávat. Na WoWScape když jsem hrál tak každý druhý byl VIP, a když bychom si řekli, že třeba třetina hráčů by byla VIP, tak z cca 15000 hráčů by 5000 platilo nějaký ten příspěvek a to by v tom byl čert, kdyby něco nešlo také do kapsy adminovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže: jak se k tomu postavíme? Budeme čekat jak se to vyvine nebo začnem mazat svoje servery či budeme čekat ža nan ás někdo příjde. zajímalo by mě jak se k tomu staví česká komunita.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takže: jak se k tomu postavíme? Budeme čekat jak se to vyvine nebo začnem mazat svoje servery či budeme čekat ža nan ás někdo příjde. zajímalo by mě jak se k tomu staví česká komunita.

no zatim snad zaviraj jen velky americky servery, nevim jak sou tady s pravnima pakama, ale snad nam bezprostredne nic moc nehrozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já bych to opravdu zatím neřešil ;) počkal bych a začal bych to řešit při prvním emailu od blizz ;)

 

Napodobne, proc to zbytecne hrotit

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja jsem jen zvědavej za kolik dní nejakej českej exot začne podobné emaily rozesílat místo blizzu... už tady pár takovejch pokusů bylo v dřívější době a teď je velká pravděpodobnost že i pár serverů zruší....

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja jsem jen zvědavej za kolik dní nejakej českej exot začne podobné emaily rozesílat místo blizzu... už tady pár takovejch pokusů bylo v dřívější době a teď je velká pravděpodobnost že i pár serverů zruší....

 

Co ceskej, to ted bude celosvetovy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobne by som sa nebal rusenia ceskych serverov. Uz len poslat ten mail kazdemu srvru da vela prace :) A sudnov cestou? Pochybujem, predstavte si, ze Blizzard bude mat 1000 sudnych sporov... blbost.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja osobne by som sa nebal rusenia ceskych serverov. Uz len poslat ten mail kazdemu srvru da vela prace :) A sudnov cestou? Pochybujem, predstavte si, ze Blizzard bude mat 1000 sudnych sporov... blbost.

jo ale z tecvh 1000 by se s blizardem soudilo tak 1% blbců a ostatní by server ukončili dobrovolně dal by jim blizz možnost ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovšem je tu procento lidí, kteří se jak nebudou chtít soudit tak ani končit. Mám na mysli hlavně ty lamy, co rozjedou server až po 30tém hep,. pls, pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jo ale z tecvh 1000 by se s blizardem soudilo tak 1% blbců a ostatní by server ukončili dobrovolně dal by jim blizz možnost ;)

No ano, ale ak by chcel Blizz zrusit vsetky free servery, asi by vydal na svojej ofciialnej stranke prehlasenie, ze po nich pojde a asi im nebude kazdemu osobitne posielat maila. Podla mna zrusi len par velkych na zastrasenie.

Robi to asi hlavne kvoli tomu, ze napr. taky ani-wow fakt pekne zarabal. Dali sa tam kupit legendary itemy za realne peniaze atd.. a uz dost dlho tam slapal WotLK, sice malo funkcny, ale bol...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takže: jak se k tomu postavíme? Budeme čekat jak se to vyvine nebo začnem mazat svoje servery či budeme čekat ža nan ás někdo příjde. zajímalo by mě jak se k tomu staví česká komunita.

Ja si počkám, až mě dojde e-mail :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tež si to myslím... kdyby to bylo od Blizzardu, určitě by o tom existovala nějaké oficiální zmínka na jejich webu, forech... nikde sem nic nenašel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×