Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ondik55

frostmourne !!!

Recommended Posts

zdravím :-)

 

mám tu provás mrazivý smutek !

Zadne patche ! zadne mpq soubory

post-5902-1229171023_thumb.jpg

jen pro verzi 3.x.x

delán podle http://www.rpgonline.com.br/images/galeria...rostmourne2.jpg

 

návod:

1. http://sah.czechian.net/frostmourne/ItemDisplayInfo.dbc stáhněte a nahrejte do složky DBC ve složce kde mate revizy

2.povolte skopírování

3. http://sah.czechian.net/frostmourne.rar stáhněte a rozbalte na plochu

4. ve svem prohlizeci databaze např. navicat nahrejte frostmourne.sql do databaze mangos

5. restartujte či zapněte server

6.zapněte wow

7.zadejte přikaz .additem 3000124 a frostmourne mate v inventáři

doufám že to pochopí každý

Edited by ondik55

Share this post


Link to post
Share on other sites

no hele mam mensi probelm stim.. nahral sem tam DBC SQL do DB ale kdyz si dam .additem id tak ho mam v inv ale nemuzu ho nasadit nevis co stim :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenasazuje se CTRL + klik ale pouze kliknutim praveho tlačítka myši... Co ti na tom nejde? Popiš více svůj problém. HLAVNĚ SROZUMITELNĚ S INTERPUNKCI A DIAKRITIKOU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam v Baglu Mraziví Smutek ... Viz screnshot, kliknu na něho pravím tlačítkem nic se nedeje nepise ze to nemohu nosit. Prostě nic, nenadá ho skoušel sem i jiný SQL z netu a ty taky nejdou tak ja nevim co stim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

u custom itemu se to většinou vyskytuje že je vidět místo ikonky otazníček ale když to normal přesuneš do slotu na charu kam to patří tak se většinou nasadí ... teda aspoň mě to tak vždy udělalo ale já mám spíš jiný problém když se pokusím změnit atributy v quice tak mi to potom ingame ukazuje pořád to stejný a to to první..jen dmg a by ondik55 a pak equip: "hláška" <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam v Baglu Mraziví Smutek ... Viz screnshot, kliknu na něho pravím tlačítkem nic se nedeje nepise ze to nemohu nosit. Prostě nic, nenadá ho skoušel sem i jiný SQL z netu a ty taky nejdou tak ja nevim co stim :(

 

stacilo jen presunout dik moc :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo a jen tak pro info... nevíte jak udělat aby tam nebyly ty otazníky? ale normalně ty itemy?

 

Edit: Pls napište mi jaké ma ten item staty :D já je ve hře nevidím a nechce se mi hledat v Navicatu

Edited by Blacklampik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uplná blbost.... zbytečná :pinch:

 

za 1. Nechápu kčemu to je dobrý

za 2. Tohle si stáhneš v poho s wow-v, apod.. webů.

za 3. Stejnak to je špatně

za 4. Stáhnout si SQL a editnout tam ,, By Ondik55 '' je fakt moc :lol: :lol:

 

 

A klidně si mě seřvěte, ale víte že mluvim pravdu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdravím :-)

 

mám tu provás mrazivý smutek !

Zadne patche ! zadne mpq soubory

post-5902-1229171023_thumb.jpg

jen pro verzi 3.0.3

delán podle http://www.rpgonline.com.br/images/galeria...rostmourne2.jpg

 

návod:

1. http://sah.czechian.net/frostmourne/ItemDisplayInfo.dbc stáhněte a nahrejte do složky DBC ve složce kde mate revizy

2.povolte skopírování

3. http://sah.czechian.net/frostmourne.rar stáhněte a rozbalte na plochu

4. ve svem prohlizeci databaze např. navicat nahrejte frostmourne.sql do databaze mangos

5. restartujte či zapněte server

6.zapněte wow

7.zadejte přikaz .additem 3000124 a frostmourne mate v inventáři

doufám že to pochopí každý

 

ale kdyz sem to vlozil do dbc i do DB tak jsem si jej ve hre vyvolal a hned sem zacal umirat tak bych se chtel zeptat zda je vina u me nebo v tom souboru nebo v revizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uplná blbost.... zbytečná :pinch:

 

za 1. Nechápu kčemu to je dobrý

za 2. Tohle si stáhneš v poho s wow-v, apod.. webů.

za 3. Stejnak to je špatně

za 4. Stáhnout si SQL a editnout tam ,, By Ondik55 '' je fakt moc :lol: :lol:

 

 

A klidně si mě seřvěte, ale víte že mluvim pravdu :lol:

1. ten item sem delal podle http://www.rpgonline.com.br/images/galeria...rostmourne2.JPG

2. a delal sem ho ja needitnul sem v tom sql akorat to by ondik55

3. aburity tam sou mrknete do sql ale ve hře nejdou videt to newim proč

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady sem nasel i jeho vyzbroj ale bohuzel nwm jak se pouziva aby byla ve hre, protoze je to nake domotane. Navod tam sice je ale naky divny. Pokud to nekdo rozchodite tak to sem pls hodte abych se o to pokusil take.

 

Zde je ten odkaz.

Edited by ony

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tady sem nasel i jeho vyzbroj ale bohuzel nwm jak se pouziva aby byla ve hre, protoze je to nake domotane. Navod tam sice je ale naky divny. Pokud to nekdo rozchodite tak to sem pls hodte abych se o to pokusil take.

 

Zde je ten odkaz.

ale to je do hry oblivion :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kouknete doto sql ty staty tam sou ale nezobrazujou se nevim proč možna jke to neco nového na wotlk že se tam musi neco zadat aby šli vydět ale sou tam

kdyš sem to skoušel na 2.4.3 tak nejelo display id ale ty staty tam byli a na wotlk ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtel sem se zeptat jestli by to neslo updatovat na 3.1.3, protoze kdyz jsem to zkousel nahrat tak mi to v DB hodilo tento ERROR

Edited by ony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×