Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Nexus1903

Runes of Magic

Ako sa vám páči táto hra?  

15 members have voted

  1. 1. Ako sa vám páči táto hra?

    • Výborná, odporúčam
      3
    • Celkom to ujde
      1
    • Hrať sa dá ale WoW je lepšie
      2
    • Vhodná na odreagovanie na pár minút
      2
    • Absolútna blbosť a škoda stiahnutých megabytov
      7


Recommended Posts

Runes of Magic

 

Kamarát mi povedal že vyšla nová hra podobné wowku. Je zatiaľ v štádiu beta-testingu.

Stránka hry: http://www.runesofmagic.com/en/index.html

Profesia Woodcutting - pre neangličtinárov stínanie stromov,ďalej že každý hráč ma vlastný dom ktorý si môže zariadiť [:D Sims v MMORPG], rozlišé classy ako u WoW, žiadna ali ani horda, až na vyššom leveli sa rozhodnete či pôjdete na stranu dobra či zla a ak vás zabije nepriateľ tak vám môže ale nemusí nejaká vec zmiznúť a on si ju vezme, pomalé expenie, žiadne delenie peňazí, len zlaté, z príšer nepadajú peniaze len itemy na predávanie

Toto sa mi veľmi páči a už sa teším ako to doťahám a zadrtím

Hrali ste to niekto? Alebo si zahráte? Ako sa vám hra páči? Je to lepšie ako WoW?

Tu si o tom môžete podiskutovať, ja to zatiaľ len sťahujem.

Pár obrázkov z hry:

pic-637.jpg

pic-635.jpg

pic-630.jpg

pic-587.jpg

pic-580.jpg

pic-114.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Silkroad, Lineage II, Runes of Magic.. všechny tady ty Čínský a Japonský MMORPG jsou stejný kraviny. Sorry ale na tohle nejsem :).

Souhlasím.

 

Edit: Máš to v blbém foru.

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stáhnul jsem to. Jelo mi to 20 mb/s a nezda se mi to ako dobra hra. Opicarna po WOW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Silkroad, Lineage II, Runes of Magic.. všechny tady ty Čínský a Japonský MMORPG jsou stejný kraviny. Sorry ale na tohle nejsem :).

 

Tiež súhlasím...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yas: Ďakujem za presunutie

Sythes: Malo by to fungovať tak že keď ťa zabije nepriateľský hráč je istá pravdepodobnosť že ten hráč čo ťa zabil si bude môcť zobrať nejakú časť tvojho equipu. Napríklad zbraň a ty si budeš musieť zháňať novú :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

sry za vyjadrovani, ale tyhle napodebeninove srack* uz me stvou, tu je hra metin2 - uplne stejna jak wow, akorat trochu mene Q a jine itemy, tales of pirates, dalsi takova hra, sice jina grafika, ale taky je tam woodcuting, k tomu tam je este mining. muzete se tam plavit sam lodi podle sveho gusta, ale Q nic moc, kdyz chcipnete, ubydou vam expy, v metinu kdyz chcipnete, tak se muzete ozivit za 8 s a jedete dal, tyhle hry proste nesnasim, sama napodobenina grafiky, stylu a Q. ani se na to nebudu koukat, sry

 

P.S. tales of pirates je asi japonska, nebo cinska, metin je cesky ( jaky udiv )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Yas: Ďakujem za presunutie

Sythes: Malo by to fungovať tak že keď ťa zabije nepriateľský hráč je istá pravdepodobnosť že ten hráč čo ťa zabil si bude môcť zobrať nejakú časť tvojho equipu. Napríklad zbraň a ty si budeš musieť zháňať novú :P

tak to moc nechápu ty budeš nějakou věc hledat celej den a když tě někdo zabije, tak ti jí sebere to je snad sranda ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak to moc nechápu ty budeš nějakou věc hledat celej den a když tě někdo zabije, tak ti jí sebere to je snad sranda ne?

Tak mi to vyprával kamoš... Napríklad takýto systém je aj v hre Ultima Online - keď ťa dakto zabije tak si berie všetky tvoje veci - ak chce samozrejme, tu mám pocit že len 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×