Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Bl@ckl@mp1k

IPB forum Cestina

Recommended Posts

Obsah složky Upload zkopíruj na FTP a pak jednoduše nainstaluj. Ale pokud to fórum chceš zveřejnit na internetu tak by sis měl koupit licenci ;) jinak budeš mít problém.

Edited by Nevron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, no ja se v tomhle taky moc nevyznam jen bych vam rekl...pokud si nekoupite licenci tk to ani nema cenu zverejnovat na internetu pokud tedy nechcete mit celkem slusny problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si hlavně rejpnu a zeptám se tě, na co IPB vlastně potřebuješ? pochybuju že na tvém fórku bude víc než nějakejch 60 aktivních uživatelů, takže používat software za cca 3300,- když by ti bohatě stačilo například free phpbb je docela hardcore ;)

 

edit: Jinak čeština je tu na fóru přímo od sneaka, takže l2search :P

edit2: dokonce cca o dva řádky nad tvým topicem, tohle je skoro na warn ;)

 

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

edit2: dokonce cca o dva řádky nad tvým topicem, tohle je skoro na warn ;)

 

Budiž :)

Btw. pěknej avatar :P:D

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites
a na phpbb je Warn? jet o jak tady?

Je tam podobný systém varování.

Edit: samozřejmě jenom ve verzi 3+ ;)

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejnovější články a podobné blbiny jsou přídavné pluginy, v základním ipb to taky není. Na oba systémy existují pluginů tři ( (, tak si něco najdi ;)

http://google.cz

Share this post


Link to post
Share on other sites
takze phpbb je tez warn? aji nejnovejsi clanky? a je to hodne podobne tomuhle? pls dej mi odkaz na tu 3+

 

 

To je hrozné aký ste podaktorí lenivý. Ešte ti napíše, že je to v phpbb3 a ty nevieš ani otvoriť google a naťukať tam "download phpbb 3", hrôza.

 

 

Na ich oficiálnej stránke nájdeš plno modifikácií, potom ak ti nebude stačiť, je plno stránok, kde robia vlastné módy, takže google for the win.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z changelogu:

 

Warnings and Reports

- Users can report topics and posts

- Moderators can warn users

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×