Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dragon17

Cybersphere END! Totalni konec

Recommended Posts

Ahoj dozvedel sem se od Thea ze server konci :( jeho kamos ktery mel udajne pomahat na vyvoji wow server zemrel takze prej uz nema smysl neco delat Cybersphere zustava vzdy v mem srdci i pameti Uprimnou Soustrast Theo :(

Edited by Dragon17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když už tu teda musíš zakládat tento nesmyslný topik a nemůžeš to napsat do topiku se serverem (a myslím, že ani to by nebylo potřeba), tak se neříká umřel, ale zemřel, zní to... zkrátka lépe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No je to celkem zbytecne zakladat novy topic....a kdyz uz stacilo napsat ze server proste skoncil .... navic uzitecnejsi by to bylo asi na stranky serveru, pre tady ho moc lidi znat nebude.... a take nemusis psat podrobnosti...podle me sem tenhle topic nepatri, kdyby kazdy skonceny server tady zalozil topic...mohli by jsme to tu prejmenovat na "WoWCemetery"

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
No je to celkem zbytecne zakladat novy topic....a kdyz uz stacilo napsat ze server proste skoncil .... navic uzitecnejsi by to bylo asi na stranky serveru, pre tady ho moc lidi znat nebude.... a take nemusis psat podrobnosti...podle me sem tenhle topic nepatri, kdyby kazdy skonceny server tady zalozil topic...mohli by jsme to tu prejmenovat na "WoWCemetery"

 

jasne ale kazdej den se nestava ze bi nekdo z admin temu zemrel takze nvm no

Edited by Ken

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak se stalo no, budu teď trochu necitlivý, ale koho to tu zajímá? Doteď jsem netušil, že nějaký Cybersphere vůbec existuje. Smrt je tragédie, nicméně zde pro ni není místo. A už vůbec ne ve zvláště vyčleněném threadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej proč tu hlasíte že servr o 10 lidích (možna to tak není ale je prostě méně známy) +- skončil neřeknu něco jine 100 lidí + co je trosku známy kdyby to tu hlásil každy tak to tu je uplně zanesené ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

omfg vy jste fakt dobri, jeden clovek napise ze ho to nezajima a dalsich 10 to musi zopakovat ? Zkoncil server, kteri existoval driv nez vy vsicnhi jste vedeli ze je neco jako wow, nehlede nato ze zkoncil zpusobem ze zemrel Developer, tak bezte doprdele z nakyma kecama ze vas to nezajima, me taky nezajima nakej slovni fotbal, ci dalsich 90% zbytecnych topiku.. a je to sekce offtopic, takze STFU !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konečně normální slova charlie. Všichni co tu píšou že je to nezajímá tak jim je tak +-14 let vůbec neví o co jde takže mlčte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

charli uklidni se [cenzurováno]! nás taky nezajíma co teba zajímá lockněte to někdo pls

 

//Edit ted jsem to vygooglil. maj teda pěkně lagozní web

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites
charli uklidni se [cenzurováno]! nás taky nezajíma co teba zajímá lockněte to někdo pls

 

no presne jak rikal Keany, 14letej srac, co si o sobe myslim buh vi co, kdyz postne link na pohrebaky do topiku, kde se mluvi o neci smrti.. zazil jsi nekdy ty neci smrt ? pral bych ti..

Share this post


Link to post
Share on other sites
no presne jak rikal Keany, 14letej srac, co si o sobe myslim buh vi co, kdyz postne link na pohrebaky do topiku, kde se mluvi o neci smrti.. zazil jsi nekdy ty neci smrt ? pral bych ti..

jo zažil.. Ale rozhodně jsem tim nezaspamovával něčí forko kde o nějakym cybersphere ani jejich developerovi nikdo neví! Takže se uklidni ju? :P

Připadá mi to spíš jako reklama

 

EDIT: A TOHO SRÁČE SI PŘÍŠTĚ ODPUST JO[cenzurováno] jeden [cenzurováno]?

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites
charli uklidni se [cenzurováno]! nás taky nezajíma co teba zajímá lockněte to někdo pls

 

//Edit ted jsem to vygooglil. maj teda pěkně lagozní web

Prostě, jde rozpoznat co kdo zažil a nezažil.

Někteří lidi zde jsou.. jak to říct..hmm.. tak trošku víc, hodně necitlivý

 

EDIT: řekl bych že topick svůj účel splnil a odware, klidni se, charli ma pravdu.. půlka z vás se tu chavá jak prasata

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odwar já tě potkat na ulici tak domů nedojdeš. Jak můžeš tohle vubec říct? Ty snad ani nemáš ještě rozum ze smrti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcete si nadavat? nebo co omg ... no nevšim sem si toho že vám umřel developer to mi je líto ... :( ale ten servr fakt moc neznam a nikdy sem o něm neslišel a lockněte to prosím nebo si tu budou ještě nadávat....

Share this post


Link to post
Share on other sites
jo zažil.. Ale rozhodně jsem tim nezaspamovával něčí forko kde o nějakym cybersphere ani jejich developerovi nikdo neví! Takže se uklidni ju? :P

Připadá mi to spíš jako reklama

 

EDIT: A TOHO SRÁČE SI PŘÍŠTĚ ODPUST JO[cenzurováno] jeden [cenzurováno]?

 

Ne, neodpustim, za chvilu locknu a ja tebe, jestli neprestanes mit takovedle debilni kecy, nas taky nezajimaji veci jako ze mas Dreamweaver v svestine.. taky je to totalni spam, warez a buh vi co dalsiho.. a navic, reklama.. na koncici server ? ses vazne ubohej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

My nemáme zapotřebí si nadávat. Každý ví že ti lidé co tu píšou že jim ot je ukradené nemají rozum nebo soucit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[cenzurováno] NA VÁS NEMÁ CENU SE S VÁMA HÁDAT STEJNĚ TO NEPOCHOPÍTE

mel by ses snazit pochopit, proc ti nadavame.. a nepsat same [cenzurováno) a caps lockem jak jeste mensi dite..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×