Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dragon17

Cybersphere END! Totalni konec

Recommended Posts

To je jako mluvit do zdi. Ale co rozmazlené děti už asi nic jinýho nenaučíš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jejda! ale já nepíšu [cenzurováno) ale [cenzurováno] víš ty lolku??? :P

 

jee, kdyz nam dojdou argumenty, zacneme urazet ze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je jako mluvit do zdi. Ale co rozmazlené děti už asi nic jinýho nenaučíš.

Drž hubu fakt už mě tady začínáte srát! Jaký rozmazlený DPC?! Ty si tady rozmazlenej kreténe a přestan se do mě srát jo??! Zmrde jeden

 

/EDIT: a TY Charlie už se na to taky vyser

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chovate se jako holky co mají menzes Měl už by konečně přijít moderator a Potrestat to tu !!! přestaňte za včasu radím dobře

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drž hubu fakt už mě tady začínáte srát! Jaký rozmazlený DPC?! Ty si tady rozmazlenej kreténe a přestan se do mě srát jo??! Zmrde jeden

 

/EDIT: a TY Charlie už se na to taky vyser

 

Ja to rikam, jeste chvilku a zacne mlatit do klavesnice jak to "Angry german kid" .. bacha nato, klavesnice je draha :P zvlast pro 14lety hovada, kteri nemaji nic jinyho na praci nez sirit sva moudra zde na forku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, je mi 14 let a jsem ještě panna. A teď vážněji. Zase jste to svým flamem odvedli do naprosto jiné roviny. Svým názorem jsem vyjadřoval nesouhlas s postováním něčího nekrologu, protože to je prostě neslučitelné s povahou zdejšího fóra. jak jsem již zmínil výše, smrt je tragickou událostí, ale není na místě jí zatěžovat ostatní uživatele tohoto fóra, protože s ní nemají vůbec nic společného. Pochopil bych pár vět v threadu serveru, ale s tím, jak oznámení bylo podáno jednoduše nesouhlasím a souhlasit nikdy nebudu. Ne z neúcty k zesnulému, právě naopak. Každému by mělo být dopřáno rozloučení na jisté úrovni, kterou prostě široké veřejnosti přístupné fórum typu wowresource neposkytuje.

 

PS: Pokud chcete zdůvodnění, tak se prosím podívejte na to svinstvo nade mnou. Opravdu vám to připadá hodné uctění památky dotyčného?

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bol to velmi dobry server fakt ale najviac ma zarazilo ze nikdy nikdo nevie kedy zomrie on sam alebo jeho kamrat :( a tu je toho dokaz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja to rikam, jeste chvilku a zacne mlatit do klavesnice jak to "Angry german kid" .. bacha nato, klavesnice je draha :P zvlast pro 14lety hovada, kteri nemaji nic jinyho na praci nez sirit sva moudra zde na forku

Ted si mě už fakt nasral ty kreténe co si myslíš?! Jaký hovado?! Si fakt zasranej kretén jdeš do ignoru pokud to tady de... A navíc klávesnice NENI drahá ty čuráku ... á promin tobe je 60 a za dob kdy sis ty kupoval klávesnici tak byla drahá tak se fakt omlouvám OMG!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

odware ty ses decko a viuzivas tehle reci jen proto ze te nikdo nevidime v realu ale todle do oci bys me urcite nerekl a to odprisahnu ja nejsem nejak agresivni ale tydle lidi stylem tebe bych byl od rana dovecera. Jak rekl kamos ty byt muj brat ses kazdej den v krvi u zdi aspon je videt jak ma kdo uctu k zivotu pokud mas takovou uctu tak nvm no. A vsichni sou tu vklidu jen ty ses takovej me pripadas ze si myslis ze ti kazdej nejvic nadava atd... ale vrat se o stranku dal a precti si celej topic od zacatku do konce a aspon 150x a potom MOZNA MOŽNÁ Pochopiš. tobe se muzu jen smat :):D

 

Napsal sem to ve vetsim abysi neprehlidnul zadny slovo :):nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ano, je mi 14 let a jsem ještě panna. A teď vážněji. Zase jste to svým flamem odvedli do naprosto jiné roviny. Svým názorem jsem vyjadřoval nesouhlas s postováním něčího nekrologu, protože to je prostě neslučitelné s povahou zdejšího fóra. jak jsem již zmínil výše, smrt je tragickou událostí, ale není na místě jí zatěžovat ostatní uživatele tohoto fóra, protože s ní nemají vůbec nic společného. Pochopil bych pár vět v threadu serveru, ale s tím, jak oznámení bylo podáno jednoduše nesouhlasím a souhlasit nikdy nebudu. Ne z neúcty k zesnulému, právě naopak. Každému by mělo být dopřáno rozloučení na jisté úrovni, kterou prostě široké veřejnosti přístupné fórum typu wowresource neposkytuje.

 

sak ano, beru, sice to ne uplne nesouvisi se zdejsi povahou forka, jelikoz se jedna o server cyberspheare, ktery tu byl pomerne dlouho, a jeden maly topik v sekci offtopic myslim nevadi, ale kdyz nekdo napise ze ho to totalne nezajima, at to moderatori locknou a jeste prihodi odkaz na pohrebni ustav.. to me nenecha vklidu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

To je teda topik, roflmao gigalol.

 

Ne ze bych nechapal ze smrt developera je jiste prekazkou (jinak uprimnou soustrast pozustalym pribuznym a kamaradum), ale nevdim proč by to měl bejt konec serveru.

Developerů se najde nejmíň 30 tady na WSS.

Jestli to byl pokus o reklamu na developera tak je to dost nevhodným způsobem.

___

 

A ti co tu přispívali, zamyslete se nad sebou!

Jestli se Vám ten topic nelíbí tak, tak nepostujete kraviny, zemrel clovek, co kdyby to byl vas znamej ?

Taky by sta napsali to samé ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok omlouvám se všem kterejm se nelíbí moje chování, vy jste určitě slušný a klidný a nic vás nerozhodí cO?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ted si mě už fakt nasral ty kreténe co si myslíš?! Jaký hovado?! Si fakt zasranej kretén jdeš do ignoru pokud to tady de... A navíc klávesnice NENI drahá ty čuráku ... á promin tobe je 60 a za dob kdy sis ty kupoval klávesnici tak byla drahá tak se fakt omlouvám OMG!"

 

uz je po ni co ? Uz si koukal na ceny xD , srandovni predstava vydet si malyho curacka jak nervi a triska do klavesnice a pise jedno sprosty slovo za druhym, protoze si mysli ze je to "cool"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok omlouvám se všem kterejm se nelíbí moje chování, vy jste určitě slušný a klidný a nic vás nerozhodí cO?!

 

no urcite pochybuju ze charliho rozhodi tady detinsky chovani tady tech decek na forku nvm jen si to myslim stejne tak jako me nestoji me zato delat si hlavu z tebe a podobnych co se tu zbytecne stekaji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D

To je teda topik, roflmao gigalol.

 

Ne ze bych nechapal ze smrt developera je jiste prekazkou (jinak uprimnou soustrast pozustalym pribuznym a kamaradum), ale nevdim proč by to měl bejt konec serveru.

Developerů se najde nejmíň 30 tady na WSS.

Jestli to byl pokus o reklamu na developera tak je to dost nevhodným způsobem.

___

 

A ti co tu přispívali, zamyslete se nad sebou!

Jestli se Vám ten topic nelíbí tak, tak nepostujete kraviny, zemrel clovek, co kdyby to byl vas znamej ?

Taky by sta napsali to samé ?

Mas sice pravdu ale on isiel do toho s nim a keby si bol na jeho mieste, kde nejsu ludia a musel by este znasat smrt kamarata tiez by ti nebolo najlepsie. Ale to chvilku trva dokym sa clovek otrase a ide dalej takze mozno o par mesiacov tu bude zase napisany toppic "server Cyberspehere sa vracia"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mas sice pravdu ale on isiel do toho s nim a keby si bol na jeho mieste, kde nejsu ludia a musel by este znasat smrt kamarata tiez by ti nebolo najlepsie. Ale to chvilku trva dokym sa clovek otrase a ide dalej takze mozno o par mesiacov tu bude zase napisany toppic "server Cyberspehere sa vracia"

 

Chapu, ale dalo se to teda napsat lepe na tom se tu shodneme vsichni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
já se tady d............ omlouvám a ty (nebo vy) mi zas začnete nadávat OMG

 

nikdo ti nezacne nadavat proc? nechapu staci se normalne omluvit a kazdej normalni clovek to pochopi kazdej dela chybi a co kazdej vibuchne ale nestoji zato vybuchnout tady na nejakym foru

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG vy jste normalní kreténi... On tu truchlí, že zemřel developer a s ním asi celý server. Vy se tu dokážete jen hádat jak malé děcka, že Odwar? Ty sprosté slova neříkej nebo ti bude smrdět z pusinky...

Share this post


Link to post
Share on other sites
OMG vy jste normalní kreténi... On tu truchlí, že zemřel developer a s ním asi celý server. Vy se tu dokážete jen hádat jak malé děcka, že Odwar? Ty sprosté slova neříkej nebo ti bude smrdět z pusinky...

:D jak to se mnou mluvíš omg? :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre! už to ale neřešte ja si mislím že je to viřešno a že se nemusi znovu roztahovat .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze ze vas to taky bavi...myslel jsem ze tohle je "gentleman" :D forum.. ze se tu lidi nehadaj a neurazej. hm zdání klame

Share this post


Link to post
Share on other sites

charlie +25% warn

odwar +50% warn

jimmy +25% warn

 

Tohle je teda úroveň.

 

LOCK

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×