Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Anstriber_

Blizzard jednou skazí cely wow

Recommended Posts

Ahoj lidí vim že to nema cenu dělat new topic ale podlě mě blizzard uplně kazí hru jako z těma moutama kdyby ste něco našli... tak dejte a mužem diskutovat o wowku jen a ne žadne spamy pls :mid_bow_arrow:

 

EDIT:D toto je na nic http://wow.herniweb.cz/#581

Edited by Anstriber_

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kvůli tomu zakládáš topik?

 

A ještě navíc podotýkám, že šířící se antiblizzardovský postoj stylu "blizzard je na *****, uplně ***** celou hru" je pouze a pouze módního charakteru, nadávat na blizzard... málokdo vidí, jaký pěkný nový kontinent nám připravili, jaký zábavný a motivující achievement systém udělali... akorát musíte otevřít oči a hledat pozitiva.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

souhlasim s Xmatem.. Nechápu co všichni nadáváte.. Oni se snaží tu hru ulehčit právě těm, kteří nejsou spokojení!! Mount od levelu 40 to je dlouhé expení, budiž, daj 30.. Pro někoho je to pořád dlouhá doba a navíc když máte trial tak se k mountovi vůbec nedostanete.. Takže ho asi proto snížili na 20.. fakt nevim jak jinak..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadávat na northrend a wotlk je nesmysl... jestli něco nesedělo byl to sci-fi outland.... toť můj názor. WOTKL se mi líbí. Mount není podle mě pro hru podstatný..... (jako ve smyslu zkazení hry..)

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sem to nemyslel ale stěma moutama je to na nic wowko není o jen eq.... a wotlk není nesmysl jen myslim že je posledi dobou hodně změn a topic sem ani nemusel dělat a když si vezmeš co jestě blizzard uděla kdyby radčí udělal dung v ice crownu nebo tak něco.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadávat na northrend a wotlk je nesmysl... jestli něco nesedělo byl to sci-fi outland.... toť můj názor. WOTKL se mi líbí. Mount není podle mě pro hru podstatný..... (jako ve smyslu zkazení hry..)

TBC je super..taky jsem na něj nadával ,ael pak jsem si na něj zvykl no, ale wotlk se mi nelíbí, jelikož má dalkeo větší HW nároky a dalších 10GB na disku nemám...

a ti mounti, je to nefér vůči těm, co měli mounta až na 40ce...popř na 30ce

Edited by DarkHunter

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele ja hral na blizzu a vydržel sem to do levelu 30 levelu a byl sem rad že mam mouta a toto je hrozne :helpsmilie: a pokud to někdo bere jako dobre tak to zase du na tbc jak se říka wotlk je easy a čím dal víc kdyby měl srovnat wotlk z tbc je těší:) sice měne toho ale toto svědčí že wow jen budou hrat lamy wotlk mam rad ale toto mě ..s.a.l. a DarkHuntere maš pravdu ja přežil pěša na blizzu do 30 a šlo to a stalo to i víc ale měl sem mouta

Share this post


Link to post
Share on other sites
hele ja hral na blizzu a vydržel sem to do levelu 30 levelu a byl sem rad že mam mouta a toto je hrozne :helpsmilie: a pokud to někdo bere jako dobre tak to zase du na tbc jak se říka wotlk je easy a čím dal víc kdyby měl srovnat wotlk z tbc je těší:) sice měne toho ale toto svědčí že wow jen budou hrat lamy wotlk mam rad ale toto mě ..s.a.l. a DarkHuntere maš pravdu ja přežil pěša na blizzu do 30 a šlo to a stalo to i víc ale měl sem mouta

njn...já měl až na 40ce, takže mě to pěkně naštvalo no....ale jako nechápu, mangos nemá opravený DK skoro vůbec a dungy atd, ale už věština mangos serverů jede WOTLK..trochu blbé

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizzard tu hru stále zlehčuje, aby byla přístupná pro maldší strávníky. Kde jsou ty staré časy 1.12.1. Nikdo neupírá Blizzardu fantazii, ale hratelnost klesá bohužel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blizzard tu hru stále zlehčuje, aby byla přístupná pro maldší strávníky. Kde jsou ty staré časy 1.12.1. Nikdo neupírá Blizzardu fantazii, ale hratelnost klesá bohužel.

 

Souhlasim i normal wow je lepší

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můj názor:

 

Do WoW sem přišel po zhruba 2 rocích, naposledy jsem hrál když se přidával Zul'Aman (něco kolem 2.x.x), podotýkám že začal jsem hrát na ofiku a zatím hraju na private serveru, dokud si nekoupím novou mašinu... Hra mě pořád baví. Jsem celkem spokojený se změnami ALE vše je viditelně lehčí, to nelze upřít. Já si nestěžuju, sice si dokažu představit že na ofiku má opravdu kdejaká lama full epic vybavení ale nechápu proč by mě mělo štvát jestli to tak je nebo ne... Co se týče ostatních změn, které mě na jednu stranu trochu zamrzely a na druhou jsem byl za ně rád, je zjedodušní starého světa (zmizelo 90% elit ze světa - před dungama a v některých oblastech jako např. Stormgarde Keep), zjednodušení Outlandu (je potřeba méně XP na jednotlivé lvly) atd.

 

Co se týče těch mountů... vím, že se Blizzard snaží řešit levlování altů a chce usnadnit levlovaní ve starém světe, který je dnes už pro mnohé jen "projít a zapomenout" částí WoW... Já osobně bych zavedl tyto změny pro ulehčení až po vlastnění 1 lvl 80 postavy na aktuálním serveru, ale což. Co se mi ale bez výhrad líbí, je zrychlení obyčejného létající mounta z 60% na 150%... Nikdy mi nedocházelo proč vlastně vyšší stupeň ježdění je nejen pomalejší na zemi než ten předchozí, ale i ve vzduchu... Samozřejmě, ta hlavní výhoda byla, že jste mohli lítat, ale i tak... skok z 60% na 280% je celkem šílený... Myslím, že kdyby věděli, že to lidi přijmou, tak by snížili i cenu Artisan Riding skillu, ale takhle by je lidi sežrali za živa, zejm. ti co mají třeba 10 postav s vymaxovaných riding skillem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podlě mého názoru Blizzard dělá vše jak má.. kdyby nevymýšleli různé věci věřte tomu že WoW vás přestane bavit protože by to bylo pořát to samo.. Jinak se mi líbí ten jejich nápad od patche 3.2 že druidi budou mít rozdílné cat a bear formy dle barvy kůže a barvy vlasů příde mi to jako velmí dobré vylepšní hry :-) Blizzard vytvořil WoW tak aby sme na něm byli závyslí pochybuji že by si to chtěl pos*at vymýšlí to tak aby nás nepřešel zájem.. ono vás to časem chytne ti co nemají rádi wotlk :) .. A přídete na to že Wotlk je vlastně super :) (můj osobní názor jak to vidím já) :rolleyes:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako já nevím co tu rešíte když bylo TBC všeci nadávali jaké tam budů směšně "natuněné" itemy a že to bude přílíš přeplácané a několik topiků sem tu taky viděl na téma "TBC je na hov..." ale teď už to nikdo neřeší a myslím že až tak přemrštěné to nebylo. Co se týče WOTLK tak si myslím že to skvěle navazuje na děj celého warcraftu. a to že zvětšili staty to mňa nijak nesere a nemislím si že to je nějak moc přeplácané.

 

shrnutí:Je to to samé jak s TBC taky si zviknete xDDD.....

 

TOŤ VŠE!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No lol, kde jsou ty casy, kdyz jsem zacinal hrat WoW tesil jsem se na mounta (level 40) a stale kuli nemu expil...pak jsem si jeste musel pucit abych na nej vubec mel....ted je to smesny...na level 20 se dostanes behem 2 dnu a 5g za mounta i ridng....to je snad vtip ne ?? Reknes nejake 80 jestli ti neda 5g a nemusis ani setrit :( Tohle je na nic dle me.

 

Na druhou stranu NT je opravdu pekny kontinent.....questy o mnoho lepsi nez drive....presunuty Dalaran i Naxx....to jsou vsechno pozitiva ......ale treba zase obtiznost raidu je az k smichu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staré WoW má své kouzlo, ale jak již řekl Router...Kdyby Blizzard nevymýšlel nové a nové věci, tak by to lidi nudilo a odešli by postupně.

Je přece logické, že s příchodem WotLK se věci ulehčily. To samé se stalo i s příchodem tBC.

Ale je fakt, že ti mounti ně už štvali jak to snížili na lvl 30a teď na lvl 20 za směšnou cenu. Hold, ale nám nezbývá nic jiného, než to překousnout.

Snad můžeme Blizzardu odpustit jedno šlápnutí vedle, když pro nás udělal tak skvělou hru. Samotná značka Blizzard je záruka kvality, což nemá ledajaká firma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna vec ohledne mountu je to, ze budou od 20lvl za smesnou castku, ale druha, ze se snizuje cast time na 1.5 sekundy ? proc proboha ? proc se blizzard snazi vsechno zrychlovat ? kdo dneska v pvp castuje je old school... uz vidim jak v 3.3 budou mountove taky instant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi odcházej, i když Blizzard WoWko vylepšuje. Pokud člověk není vyloženě zakomplexovanej šulín co vidí noční život a flašky jen v televizi časem pochopí že je to jen hra a radši si půjde užívat života. Po úspěšném zabití KJ ještě před nerfem jsem zapřemýšlel co mi WoW vůbec dává nakonec mi vyšlo že jsem ještě v mínusu :lol: ze hry už sem neměl vůbec nic, ale přesto sem jí pořád platil. No ale to jsem odbočil od tématu...

 

 

Takže k tématu ty mounti naprostá katastrofa oldschool. Je jasný že si oldschool hráči budou stěžovat, za starých časů sem farmil jak šílenej abych si vůbec mohl pořídit mounta na lvl 60 ty prachy za to byli tehda šílenost. Přičemž teď? Ani se nedivim že si lidi stěžujou a je jasný že nováčci kteří tohle nezažili budou nadávat těm co proti tomu jdou. WoWko už nějakou dobu nehraju, měl sem v plánu párkrát se vrátit, ale už jen to co o tý hře slyšim/čtu mě odrazuje. Divim se že to ještě vůbec někdo hraje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja začal hrát wow od patche 2.0.0 .. u patche 2.4.3 jsem prestal na 8-9 měsícu hrát wow potom sem se k tomu na patchi 3.0.9 zase vrátil a šokovalo mě jak šlo za takovou dobu wow rychle dopředu .. a zase říkám jen k lepšímu vetšina z vás to obdivuje vetšína na to nadáva.. Ale jak uz sem tu 1 psal kdyby tohle blizzard nedelal prestane vas wow casem bavit a to oni nechcou :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Router wow ma poslední dobou same patchy:D což je skoro na nic nevím proč neudělat 1 obrovsky patch jak na tbc 2.4.3 jako byl patch 3.1 ale myslím že ty změny vedou aby jen hraly lamy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizzard wowko nedokurvil a ani nedokurvi .. co hram na ofi viem ze jedina vec ktoru dokurvili je to ze classa sa nerovna classe ... niektore niesu ablosutne vyrovnane a nezalezi na skille

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×