Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ozaki

AION

Recommended Posts

Kámoš z intru to hrál hned jak otevřeli bránu pro Evropu, je to takový lineage zkombinovaný s wow. Mne to nějak moc nechytlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stahuju to cely nateseny a pak zjistim ze je jen closed beta,nebo je treba nejaky korejsky ucet ci co to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale tak jsme chytří a googlíme taky nebo ne? a pokud člověk nechce o ničem vědět ať negooglí a je to...

 

nikomu přece nemusíme nic vnucovat.

jinak koukal sem na trailer a vypadá to docela dobře ale Japan styl tam je a to se mi vůbec nelíbí WoW forever... :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takéto japonské MMOPRG na štýl "Click-to-go" sa podľa mňa WoW nevyrovnajú nikdy. Skúste taký Perfect World, alebo Jade Dynasty. Podľa mňa aj toto bude rovnké.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kámoš to hrál jak to hned vyšlo a bylo to zatím free.A teď je už natěšenej až zapnou ofík.Mě osobně to nenadchlo nemáte tam ani mounty maximálně tam máte od vyššího levlu plachtění ale to je taky omezené na čas.Má to sice dobrou grafiku ale to mi přijde z mé strany asi jediné v čem je to dobré.Rozhodně WoW se to nemůže rovnat prostě WOW 4-ever.Ne že bych byl vysazený jenom na WoW.Zajímají mě i jiné MMORPG např. SWG .Ale připadá mi že tyhle "Japonské onlinovky" se snaží kopírovat WoW.Je to ale jenom můj osobní názor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyby WoW melo takovouhle grafiku tak bych se od nej v zvote neodtrhl by byla parada :) ale ypada to fakt good :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě japonský hry nelákají, kdyby ta grafika nebyla japonská tak bych do toho šel, jinak mě nejvíce láká AOC které bych hrál kdybych měl prachy

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyby WoW melo takovouhle grafiku tak bych se od nej v zvote neodtrhl by byla parada :) ale ypada to fakt good :)

 

Jasně, protože grafika je to hlavní :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď o víkendu je beta. Nemá tu někdo účet na pučení? Měl by ho mít každý, kdo si hru předobjednal. Kdyžtak na noc nebo jinou dobu kdy nehraje. Chci to vyzkoušet, ale nechci si to předobjednávat, když nevím jaké to bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

já nevím podle mě to bude další MMO do zběru všechno je to neoriginální a pořád to samý bez nějakýho nápadu WoW je sice to samý ale tady to nahrazuje velký svět dobrá grafika kvalita ... (Prostě značkové zboží :-D ) už několikrát mě zaujalo několik MMO dísky nápadu aji hranatelnost byla skvělá ale úplně ztroskotali na PVP a celkovém systému té hry.Ale divím se že tyhle hry bez možnosti odzkoušet kupuje docela dost lidí já osobně bych si žádný kousek softwaru v životě nekoupil (tím myslím aji herní účty atd..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakonec jsem našel někoho, kdo mi na CBT 6 půjčil účet a hrál zhruba 3 hodinky a udělal 8 level.

 

Moje dojmy jsou velice pozitivní a chytlo mě to. Má to velice hezky svět a i příběh mě zaujal. Rozhodně si to předobjednám, ale musím najít, kde mají krabici i preorder, což už je asi všude vyprodaný. Jinak hra mi přijde jako takový mix Lineage, World of Warcraft a systém Chainu je podobný kombům z Age of Conan. Jako originální prvek, který jsem neměl možnost vyzkoušet je letání a boj ve vzduchu.

 

Rozhodně nesouhlasím, že je to další MMO do sběru. V Číne a Koreji už hrá běží pár měsícu a je velice populární. WoW killer to nebude, ale rozhodně si ukousne solidní kus trhu. Získala dokonce označení nejlepší MMORPG roku 2009 v Koreji, takže pokud chcete, tak si to můžete vyzkoušet na čínských serverech.

 

Co se týče emulátoru, tak ty už jsou aktivně ve vývoji. Jeden lze nálezt zde http://aion-emu.com , jsou i free servery, ale jejich úroveň je jako když byl Team Python v začátcích WoW.

 

Zatím o hru je zájem a vypadá, že bude mít úspěch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sem tu hru hral asi pred mesicem na free severu a hned me odradilo par veci napr ze zadny NPC nemelo loot , nejelo me asi 20 % spellu a jel jenom jeden Q :-D a to ten zacatecni. nwm jestly nejak postoupily z vyvojem free serveru ale uz to stahuju znovu :) je tam moc povedena grafika

Edited by Union

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sem tu hru hral asi pred mesicem na free severu a hned me odradilo par veci napr ze zadny NPC nemelo loot , nejelo me asi 20 % spellu a jel jenom jeden Q :-D a to ten zacatecni. nwm jestly nejak postoupily z vyvojem free serveru ale uz to stahuju znovu :) je tam moc povedena grafika

 

kolik je dvacet procent ze dvou? Na začátku máš totiž dva, pokud si to dobře pamatuju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolik je dvacet procent ze dvou? Na začátku máš totiž dva, pokud si to dobře pamatuju ;)

Ja jsem si vyexpil killovanim asi tak lvl 12 :D a tam sem mel vyc spellu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kámoš má první Server na Aion v ČR (Free) ;)

jestli to je archangel potreboval bych na neho spojeni jestli by to slo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×