Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

Vývoj nových WoWResource serverů

Recommended Posts

Nápad je to podle mě skvělý a mnohem vhodnější než stávající servery. Pokud by k tomu šli pak přidávat komentáře a buď by se to automaticky propojilo s tématem nebo by to přímo bylo jako komentáře na této vyhrazené části určitě by to bylo přehlednější.

 

PS: pomohl bych, ale ipb nemám, neznám a neumím ;)

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud vím tak když se sem postuje server tak to lidi vidí a prohlídnou si to, myslím že by bylo dobré udělat záložku a ještě to postovat přímo sem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych řekl že je to dobrý nápad a souhlasím s tím nápadem co si napsal.Udělal bych tam ale i klidně něco jako TOP 10 nejlepších serverů :) nebo tak něco :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky souhlasím je to pěkné přehledné prostě se vtom člověka vyzná tak hurá dotoho ;)

Edited by Apixx
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, rozhodně by to vypadalo líp a bylo přehlednější.

 

Jen by to k tomu chtělo rozšířenou diskusi, ne jen komentáře...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nápad je to dobrý... len by to trebalo nejakého WoWresource Server Moderátora,pretože si viem spraviť aj ja server s pevnou IP a nastaviť počet hráčov na 9000 a pri tom tam nehraje skoro ani 20 ..... a tak by sa dostal do top 20 abo 10 ....preto toho moderátora.... aby dával pozor... ;)

 

btw: ak chcete rád pomôžem,ako? to nechám na vás :D:P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, rozhodně by to vypadalo líp a bylo přehlednější.

 

Jen by to k tomu chtělo rozšířenou diskusi, ne jen komentáře...

 

Co konkrétně myslíš rozšířenou diskuzí? Co je na komentářích nedostatečný?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co udělat tu kontrolu hráčů na zpusob wow.mine nebo wowstatus? že by si každý uživatel na server nahrál soubor , nastavil cron na opakování co 15 min a udaje by se četli z toho souboru.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skvělý nápad.

Doufám že to konečně zabrání lidem s nižší iteligencí psát lživé údaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtělo by to přidat pár zásadních funkcí - vyhledávání podle různých kritérií, možnost mazat komentáře pro vlastníka serveru (s tím, že by se nesmazal úplně, ale zůstalo by tam po něm něco jako na YouTube "Komentáře byl smazán autorem.") a pak určitě alespoň jednoho člověka, který by moderoval nově přidané servery... jak někdo výše uvedl, je hloupost mít v databázi servery, kde jejich autor uvedl lživé údaje o počtu hráčů atp.

 

Nejlepší by bylo jak řekl kája - číst data ze souboru na serveru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtělo by to přidat pár zásadních funkcí - vyhledávání podle různých kritérií, možnost mazat komentáře pro vlastníka serveru (s tím, že by se nesmazal úplně, ale zůstalo by tam po něm něco jako na YouTube "Komentáře byl smazán autorem.") a pak určitě alespoň jednoho člověka, který by moderoval nově přidané servery... jak někdo výše uvedl, je hloupost mít v databázi servery, kde jejich autor uvedl lživé údaje o počtu hráčů atp.

 

Nejlepší by bylo jak řekl kája - číst data ze souboru na serveru.

 

Tvé nápady sice každý ocení, jenže komu by se s tím chtělo rýpat. Být to normální stránka neřeknu, ale podle mě IPB to má trošku jinak. Tak, jestli tohle v IPB máš chuť dělat proč ně. Jen tím chci naznatčit, že věci které jsi vypsal, jsou některé hodně zbytečné. Jako, aby někdo věděl, že komentář byl smazám vlastníkem serverů je podle mě blbost. Aspoň pro začátek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nápad dobrý, podľa mňa by nebolo zlé, keby sa pridali obmedzenia. Napríklad človek musí mať XX príspevkov na fóre, alebo musí tu byť registrovaný dlhšie ako YY a podobné veci. Je také nepekné, že sem príde nejaký človek, čo si založil server, urobí si tu reklamu a teraz stovky užívateľov poďte ku mne. Síce urobí aj on reklamu na WoWResource, ale väčšinou sem postujú servery ľudia, ktorí server práve založili a z WoWResource len čerpajú a nie dávajú.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SneakerXZ : Máš dobrý nápad a KÁJA má taky dobrý s tím čtením ze serveru ale nedalo by se to nějak zneužít proti tomu serveru ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasim s výše uvedenými posty. Docela mě mrzí, že teďka si tam přidá server kdokoliv, řekne 5 kámošům, ty mu dají nejlepší hodnocení a hned je v TOP a potom jsou lidi zmatený, kam to vlastně přišli hrát ;)

 

Dobrej nápad! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dle mě dobrý nápad, jsem všema deseti pro. Teda pokud si s tim chceš dát takovou práci (netuším, jak je ipb složité a co to obnáší). Ale pak by se musela pořešit sekce Servery. Byla by pak k něčemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co konkrétně myslíš rozšířenou diskuzí? Co je na komentářích nedostatečný?

 

No myslel jsem to tak že když už to chceš začlenit do fora, aby u toho byla i diskuse fora.. smajlíky všechny možnosti jako obrázky, vložené věci z googlu které stejně nikdo nevyužívá apodobně. Asi že by si uživatel v seznamu rozklikl server, nahoře by bylo info, a pod tím pokračovalo Forum normálně(oddělené nějakým prvkem, třeba reklamou aby se to místo využilo). Aby tam mohl majitel / GM hráči / zájemci o hraní šířit např screeny z eventů či podobně.

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

No myslel jsem to tak že když už to chceš začlenit do fora, aby u toho byla i diskuse fora.. smajlíky všechny možnosti jako obrázky, vložené věci z googlu které stejně nikdo nevyužívá apodobně. Asi že by si uživatel v seznamu rozklikl server, nahoře by bylo info, a pod tím pokračovalo Forum normálně(oddělené nějakým prvkem, třeba reklamou aby se to místo využilo). Aby tam mohl majitel / GM hráči / zájemci o hraní šířit např screeny z eventů či podobně.

 

Což ale není špatný nápad... aby tam admin (ten kdo založil ten server) mohl rovnou uploadovat obrázky ze serveru, mohl by tam být server status, počet charů a acců (což by se vše čerpalo z uploadnutého souboru na serveru).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli chcete vemu si klidně na starost to promazávání serverů, respektive jejich správu. Mě to vadit nebude času mám dost a Vám to jen usnadní vyhledávání..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvé nápady sice každý ocení, jenže komu by se s tím chtělo rýpat. Být to normální stránka neřeknu, ale podle mě IPB to má trošku jinak. Tak, jestli tohle v IPB máš chuť dělat proč ně. Jen tím chci naznatčit, že věci které jsi vypsal, jsou některé hodně zbytečné. Jako, aby někdo věděl, že komentář byl smazám vlastníkem serverů je podle mě blbost. Aspoň pro začátek.

 

Blbost to není. Za prvé si může vlastník smazat nevhodné příspěvky (a že jich na současném WSS je kupa) a za druhé by nemohl tvrdit, že nic nesmazal, prostě by tam zůstal důkaz. V IPB je to stejné jako kdekoli jinde, akorát musíš znát vnitřní chod a mít znalost, jak na to (určitě existují tutoriály). Dle mého názoru, když už se to předělává, tak by se to mělo udělat pořádně.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×