Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
...::StyX::...

[BUX.to] Klikačka

Recommended Posts

Zdravím,

Chcete si vydělat...?

V bux.to Vám dají penize za klikání na reklamy a prohlížení stránek. Je to jednoduché! Pouze klikáte na odkazy a prohlížíte webové stránky po dobu 30 vteřin.

top.png

 

 

Výdělky:

Naleznete 10 reklam za den = 0,10 dolarů

Referrals kliknutí 10 reklam za den = 2,00 dolarů

Denní výdělek = 2,10 dolarů

Váš týdenní výdělek = 14,70 dolarů

Váš měsíční výdělek = 63,00 dolarů

 

Pozn. Je to závislé na počtu reklam za den... Někdy jich je víc a někdy méně.

 

Po registraci dostanete $0,5. Po $50 si můžete poslat na Alertpay. Můžu říct že opravdu vypláci!

 

za $16,25 si můžete koupit referrals za, které dostanete bonus $0,250

 

Registrace

Registrace

 

Pokud se rozhodnete registrovat můžete dát do kolonky Referrer (if any) můj nick Styllx Vám to nesebere žádný cashe, ale me to přidá $0,1. Ale jestli si myslíte že nikomu nebude vydělávat tak jste na omylu, protože si Vás může někdo koupit. Nechám to na Vás.

Edited by bLuma
reklamu si dělej jinde, refferrer smazán

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ted každý kdo se regne přes tvojí doporučenou reklamu bude vydělávat tobě do kapsy :P Jak easy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takovouhle klikačku jsem dělal sám cca před 3 rokama... Ještě mam na Bux.TO naklikáno 20 USD.

 

Výdělky, které nejsou pravdivé. Zkus si vypočítat kolik vyděláš sám za den a potom si to vynásob dněma v měsíci + zbytečně strávený čas když můžeš jít normálně do práce a výdělek je daleko rychlejší a větší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takovouhle klikačku jsem dělal sám cca před 3 rokama... Ještě mam na Bux.TO naklikáno 20 USD.

 

Výdělky, které nejsou pravdivé. Zkus si vypočítat kolik vyděláš sám za den a potom si to vynásob dněma v měsíci + zbytečně strávený čas když můžeš jít normálně do práce a výdělek je daleko rychlejší a větší.

 

njn, koupil si aspoň 35 Referrals...? Za ty penize za, který je koupíš tak se ti zachvilku vrátí...

 

Je to závislé na počtu reklam...

Edited by ...::StyX::...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic sem si nekoupil... Jen sem prostě klikal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bux.to mám cca 8$ klikal jsem ještě v době ky byla potřeba na odeslání 10$, měl jsem 8 refů a nic moc teda, zbytečný čas, navíc větší výdělky Vám ani nepošlou, a pokud Vám penze pošlou dočkáte se peněz třeba až po 4rech měsících... takže zbytečnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

K ničemu, opravdu k ničemu, tohle fakt nechápu, to si radši budu klikat reaklamy a od důvěryhodnýho člověka dostávat credit na czshare.com , díky ale tohle fakt nechci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro mě je to podvod klikal jsem do nějakych 15$ napsalo že musím do 20$ dobře klikam dal a tak to šlo asi do 30 pak mě to přestalo bavit..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×