Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
3warphil

Ludmilla - Is here (konečne!!)

Recommended Posts

ted nekdy vyslo nove jadro do Ludmily, ale nema databazi a pry neni kompatibilni se starsimi databazemi takze...

 

odpovez hned nebo zmreš strašlivou smrtí bonga bonga !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

odpovez hned nebo zmreš strašlivou smrtí bonga bonga !!

 

 

VI se teda uz neco novejsiho o tomhle emu?Je to FAKE? pokud ne tak sem nekdo hodte link nebo neco takovyho...

a nebo mi piste na ICQ 336630897 a pokecame pokud nekdo vite vic...

 

ale pokud to tak je tak jako docela trosku srumec, mazec a ja nevim jeste vsechno co dohromady :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myslim, ze je to fake... Krom tohoto postu o tom nikde nic jinyho neni... Kdyby to bylo a bylo to tak dobry, uz by se o tom neco vedelo, nekde by se to objevilo... 50$ na Emu neni zase tolik, to bz se mozna dalo vybrat i v CR/SK... Proste nikde o tom nic neni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak co už to někdo testnul protože bych to rád viděl už v akci. Už se těšim. :mid_sword:

jestli čekáš na první free server co pojede na ludmile, asi se nedočkáš chlape...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak to vis ty muj profi :thumbup: si to vyzkousej a uvidis... ti rikam ze je... a takych serveru je vic...

 

 

Ok pokud to teda mas zabal to a posli mi to na mejla [email protected] nebo mi to posles pres ICQ 336630897.Pokud neco takovyho mas muzeme se nejak domluvit :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema nic jen machruje a ludmilla sux vsichni sice nadavaj na wowemu ale s dll injection a tcl scriptama se i na wowemu da udelat leccos dobreho

 

 

No necha ale proc tady teda lamacky rozhlasuje neco o ludmille kdyz to neni pravda?nechapu takovy lidi.

TO si u toho doma honite saska jak vam na to skacou lidi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele Wowemu neni spatný mám na něm celj Lan server. Ale myslím že Ludmilka je o kotel Lepší.

Chtěl bych jí vidět běhat na nějakým Cz servru. A pak jí natáhnout k sobě na Pc.

:mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak si vyzkousejte ten server na kterej je ten link, nevim sice co je to za emulator, ale funguje tam to o cem wowemu nema zdani. Bohuzel je tomu i naopak, takze nektery zakladni veci tam nejdou. Kazdpadne sem na to cumel jak puk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale jak vis ze je lpsi ty si ji testoval ??

omg to ze nejakej debil napise ze tam jde to a to tak tomu veris ?

ehm... ja ji testoval a vim o tom co tam de sve a nikdy sem netvrdil ze mam dokoncenou ludmillu jen ze sou servery, ktery na ni fakaj a jednou by i mohli dofakat...

Tak si vyzkousejte ten server na kterej je ten link, nevim sice co je to za emulator, ale funguje tam to o cem wowemu nema zdani. Bohuzel je tomu i naopak, takze nektery zakladni veci tam nejdou. Kazdpadne sem na to cumel jak puk...

btw. konecne nekdo uveril... nemachruju tady jen ukazuju co se deje kolem... coz nekteri nikdy nepochopi ;)

Edited by 3warphil

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehm... tyhlencty servery na ludmillu byly driv jak se nejaky tohle mangos_r1101 vubec nekde objevilo takze .... ehm....

a navic:

nejsem si jistej, že emu na serveru je mangos(autor topicu WoWD), .....
Edited by 3warphil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls help nevi mjak rozfáchnout ludmilku. Už mám napojenou databázy ale když jí pustím tak se spustí připojí se na mysql. projede další věci a chvilku po načtení světa postav to vyhodí nějakej error . A fakt netušim co stim. Nevim.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehm... tyhlencty servery na ludmillu byly driv jak se nejaky tohle mangos_r1101 vubec nekde objevilo takze .... ehm....

a navic:

 

Na tom testovacím serveru jak jsem psal v mangos_r1101 by měl být tenhle emu v pokročilejším stádiu, já jsem se bohužel ještě nedokopal k tomu abych si patchnul wow na 1.10 bez hacku a zkusil to.

Edited by Jamir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×