Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Bindik

Čo ste našli pod stromčekom

Recommended Posts

To jsou témata tohle biggrin.gif

 

Oblečení od Smog

Hodinky : Diesel

hromadu trenek a ponožek

a 8G klíčenku stačí an ty moje soubory

 

Jinak spíš byl pro mě dárek 2 velký řízky a bramborovej salát od maminky smile.gif

 

 

Není Smog značka z NewYorkeru ? :D (NewYorker Powa! - Prej tam maj slevy :D )

BTW: Já dostal:

Oblečení z Exečka

1500kč :D

Bonboniéru

Sprcháče

Holení apodobné hovadinky ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasicke krasne vanoce :

 

Bunda na snb

Helma od Bern s audiem

Hafo trenek :D

Este vice ponožek :D

Pořádnej votvírák na pivo :whistling:

dlaší ruzny pitchovinky :lol:

+1000Kč

Edited by Mousik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasicke krasne vanoce :

 

Bunda na snb

Helma od Bern s audiem

Hafo trenek :D

Este vice ponožek :D

Pořádnej votvírák na pivo :whistling:

dlaší ruzny pitchovinky :lol:

+1000Kč

 

Trenky no to těd letí si říkam kdo nedostane trenky ten nema vánoce:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

22' wide LCD značky Philips, bohužel budu muset vykonat upgrade grafárny protože wowko na nativním rozlišením 1900 na šířku vážně nespustím :D

Knížku Elfové I. a Elfové II. které jsem si moc přál

60 dní hraní na offi serveru

pár měkkých dárků včetně dvou parádních stříbrnomodrých kravat a tří luxusních košilí

No a pak pár drobností.

 

Letos jsem skutečně velmi spokojen. I večer se krásně povedl, večeře byla chutná, rodinná sešlost příjemná a nikoliv otravná. Svými dárky jsem se navíc docela trefil a potěšil, co víc si přát. Letos hodnotím Vánoce jedničkou s mínusem, protože mi chybí dostatek sněhu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenky no to těd letí si říkam kdo nedostane trenky ten nema vánoce:D

no tak to je jasne jako facka .. este bych malem zabudnul .. dostal som krasny naramek na ruku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasicke krasne vanoce :

 

Bunda na snb

Helma od Bern s audiem

Hafo trenek :D

Este vice ponožek :D

Pořádnej votvírák na pivo :whistling:

dlaší ruzny pitchovinky :lol:

+1000Kč

 

Správnej pivař otevírá bez votvíráku :-) Pivo o pivo, o beton, o ruku, zubama.. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

22' wide LCD značky Philips, bohužel budu muset vykonat upgrade grafárny protože wowko na nativním rozlišením 1900 na šířku vážně nespustím :D

 

1920x1080 na 22" monitoru? To ti moc nezávidím. Asi máš dobrej zrak a vidíš malý písmenka v pohodě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Není Smog značka z NewYorkeru ? :D (NewYorker Powa! - Prej tam maj slevy :D )

BTW: Já dostal:

Oblečení z Exečka

1500kč :D

Bonboniéru

Sprcháče

Holení apodobné hovadinky ;)

 

Smog značka z NY ? to ani nevim. Kupovala mi to přítelkyně tak mě se ptej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1920x1080 na 22" monitoru? To ti moc nezávidím. Asi máš dobrej zrak a vidíš malý písmenka v pohodě.

Mě to nepřijde zas tak malé, i když pro oči to práce je. Možná ale časem snížim, protože mě přestane bavit stále ostřit. Uvidim podle toho jak se budou cítit moje oči ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já sem dostal hokejku :D (doufam že si zabruslim ještě) pak nějaký to oblečení , a nějakej ten tísic asi 7 (sou svátky budou potřeba) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh nedostal jsem mnoho.

 

Mistrovství v C++

Mistrovství v PHP 5

Mistrovství v MYSQL 5

Tričko EXE

Nějaký trénky :D

Myš

Sluchátka Genius

A nakonec nejlepší: Sex s mojí přítelkyní :)

Edited by Keany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostal jsem nějaké to oblečení (klasika), Malibu Playboy a STR8, knížku, 22" LCD monitor a kufřík s žetony na poker.

Jo, taky jsem dostal poker ;) a moc se těšim až se ho konečně naučim. Teďka je takové období že se dost hraje ve škole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1920x1080 na 22" monitoru? To ti moc nezávidím. Asi máš dobrej zrak a vidíš malý písmenka v pohodě.

 

 

Presne tak, ja si to neviem ani predstaviť, na mojom 22" mám rozlíšenie 1440x900 a je to myslím dosť malé..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono to rozlišení není zas tak strašné, dá se to. Já nevidím nijak extra dobře, ale písmenka na monitoru přečtu v pohodě.

 

Xmate pokr je v pohodě, u nás to taky ve škole letělo než to učitelé zakázali :sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 24" je 1920-1200 bezproblémový. Pravda je, že když si trochu zmenším roztažení, čímž se dostanu +- na velikost 22", je to už celkem peklo. Ale bůh ví, třeba to v reálu vypadá líp. ;)

Jinak na nativním 1920x1200 je jedna krásná věc. Když na tom totiž hraješ na 1680x1050, nemusíš prakticky používat AA, protože jak se to roztáhne, dosáhneš bezbolestně skoro stejnýho efektu. :D

Edited by Hkarta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobně mám na 20" monitoru rozlišení 1680x1050 a na noťasu na 14" displayi 1440x900. Obojí vyhovuje a 1680x1050 pro 22" už by mi přišlo jako málo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyhle sluchátka mi vydrželi cca 2 týdny než sem zapomněl že je mám na hlavě a jack mi zůstal v casu xD

 

přesně tohle se mi stalo s notebookem nejenom že sluchátka jsou vytrhlý ale notebook začal rotovat a přeletěl půlku místnosti od té doby nefunguje repro :D :D :D (akorát já zakopl o šňůru)

Edited by kamtar

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×