Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Bearheart

Hľadáme Eventera!

Recommended Posts

Hľadáme eventera pre server Abyssal Instant. Ako iste všetci viete, práce na servri je strašne veľa a stíhať popritom aj osobný život a záujmy v realite nie je najľahšie. Preto by sme tu uvítali pomocnú ruku.

 

Web je www.teamexon.eu

Typ hry: Instant 70

Patch: 2.4.3

 

A čo od takejto pomocnej ruky očakávame?

 

1.) Znalosť príkazov

2.) Skúsenosti s chodom serveru (Najlepšie by bolo, keby ste už pred tým pracoval na nejakom servri, odkiaľ by som sa mohol dozvedieť, ako boli s Vašou prácou spokojní)

3.) Je treba byť aktívny minimálne tri hodiny denne. Môže to byť aj s prestávkami, ale budú sa od vás očakávať výsledky v podobe eventov.

4.) Priam nutnosťou je mať nervy zo železa. Najlepšie je, ak ste flegmatik, ktorého si žiaden hráč nemôže získať a Vy môžete ostať nestranný. Dokonalé by bolo, keby ste mali titul z pedagogiky. Hráči na našom servri holt nie su ako na oficiálnych serveroch.

5.) Komunikácia s GM teamom. Komunikujeme medzi sebou cez Skype pomocou hovoru. Bolo by dobré, keby ste vlastnili mikrofón a nebáli sa komunikovať s novými ľuďmi.

 

Ak si myslíte, že vyhovujete týmto požiadavkám, odpovedzte tu na WSS a priložte so svojim menom aj nejaké údaje o Vás, prípadne link na tému, v ktorom sa zaujímate o prácu Eventera a píšete niečo o sebe. Priložte aj Vaše ICQ. Hlavne nech sú to aktuálne údaje. Prezreme si to a kontaktujeme vás Nenechajte sa zmiasť tým, že pri požiadavke 4 som písal o Skype, to doriešime, keď budeme na ICQ.

 

Budem sa tešiť na našu spoluprácu!

 

Ďakujem

Edited by Bearheart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello guys,

 

Moje jméno je Julie a je mi 16 let.

Ve hře mě můžete potkát pod nickem Natalie. Ale nehrála jsem tam. Takže se mi snižují naděje. Hned zítra začnu :-)

Co ovládám ?

 

Příkazy od A do Z . (nejake se doucim)

-Částečně i HTML ale to ingame GM moc nepomůže, chystám se na C++ kde už něco málo začínám pochytávat

-Čeština, Angličtina a slovenštině rovněš rozumím.

 

Proč právě já ?

-Protože si myslím, že jsem schopná čelit komunitě hráčů a zároveň řešit jejich každodenní problémy.

-Povahově jsem celkem pohodářka, vynasnažím se vše řešit s klidnou hlavou.

-Ingame jsem když to čas dovolí, (škola, sport, přítel) hlavně o víkendech, ale když sem na pc, je to buď forko, facebook nebo wow.

 

Víc se můžu samozřejmě rozepsat na ICQ. Níže uvedené

ICQ : 595-271-397

S pozdravem Natalie

Edited by Natalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje jméno je Dloolb a je mi 17 let. Ve skutečnosti se jmenuji Daniel.

Ve hře mě můžete potkát pod nickem Nesmeris nebo Dloolb. Hraji tam uz asi 1 a půl roku.. Skušenosti mam a Známost GM též :)..

 

Ovládám:

 

Většinu Příkazů co by Měl Každy GM nebo EM znát (rád se nějaké Doučím :))

HTML ovládam a C++ take tak 50% na 50% ale ve hre stejně většina ani neví co to je z HRÁČŮ..

Jazyky umím Francouzky Německy Anglicky Slovensky Rusky a Trochu Italsky :).

GM na serveru s kámošma ze školy 300+ lidí online. bohužel se rozpadl kvůli vztahum v REALITE ne mezi nami ale rodiny atd.. :)

 

Proč právě já ?

Znalost WoW 4 roky offi server 4x lvl 70 vsechyn FULL S4 nebo T6.. atd. SwP veci atd.

Rozhodně Nejsem Hádavý Typ člověka , ale ani flegmatik vse řeším s nadhledem a Bystrým a Rychlým ůsudkem.. Dokáži vyřešit každý Spor a Nešvar... Nejsem TYP hráče co mu někdo řekne di do Pi*** a hned se Naštve a De na svoje pískoviště..

Ve hře Jsem denně krom vyjímek (ŠKOLA,RODINA,KONÍČKY) ale výkendy non-stop..

 

Info o mě můžete sehnat na:

Skype: Robobrouk8 (Good Evening Enfedels)

ICQ: 568-630-369

 

OK TO JE NEJSPÍŠ VŠE POKUD MATE ZÁJEM NAPIŠTE INGAME: NESMERIS NEBO DLOOLB A ZBYTEK SKYPE A ICQ..

S pozdravem věrný Hráč Abyssalku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojte rád by som sa tu chcel stať EventMasterom

1. Ovládam skoro všetko HTML , scripty ,DB C++ viem na 70%

2. Je mi 21

3. Moje nervy zatial slúžia dobre

4. Bol som GM na Mystiqu a Narniase lenže som odišiel kvôli Vysokej škole

5. Hrám pod menom Klorky

6. Hrám skoro furt okrem zálub , priatelky

7. Hrávam tu už 2 roky GM na Mystiqu som bol 1 rok

8. Viac info sa dozviete na ICQ : 350866168 alebo SKYPE : klorky_academy

9. Problémy viem vyriešiť hneď a nie zlým spôsobom rád komunikujem s normál ludmi

10. Osobne vás pozdravujem a prajem veľa šťastia atď :) S pozdravom KLORKY :)

Edited by Klorky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,

 

Informace o mě

 

Jméno : Honza

Příjmení : Fanta

Bydliště : Praha

Věk : 18 let

Koníčky : PC,Floorball,Basketball

ICQ : 400-653-640

Em@il : [email protected]

Nick : Cofik

 

x WoW hraju kolem 4 roku.

x Přiznám se že sem nový takže žádna aktivita ale zítra začne .

x Pravidla serveru znám jak pro hráče, tak pro GM.

x GM příkazy ovládam + učím se SQL

x In-game bych byl každý den cca 3-5 hod.

 

Proč se chci stát GM ?

 

x Chtěl bych si zase vyzkoušet být GM .

x Budu pomáhat hračům ale i GMkům.

x Báví mě GM práce.

 

In-game práce:

 

x Řešení ticketů, problémů/prohřešků hráčů

x Dělání menších eventů

x Kontrolování farmerů a hlídání world channelu

 

Co požaduji ?

x Odpověď

 

Teším se na odpověď a přeju hezký zbytek dne. S pozdravem Cofik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prajem pekný podvečer ,

Chcel by som sa tu stať EM veľa ľudi ma pozná pod menom Justice

Meno v reale : Peter

Priezvisko v reale : Chrastina

Rokov : 24

Bydlisko : Trenčín

Úvod / čo ovládam

1. Ovládam SQL , HTML , Scripty GM príkazy a C++ asi zruba tak na 65 %

2. Hrám tu pod menom Justice už asi 1 rok

3. Wow hrám 3,5 roka zruba

4. Nervy na to určite ešte mám

5. V hre bývavam tak 4 hodiny

6. Rád by som pomohol GM teamu ale taktiež aj hráčom na server :)

Prečo práve ja ?

1. Baví ma robiť eventy a rád sa nanich vyhrám , rešpekt si určite urobiť viem

2. V hre by som riešil veci ako napr. sťažnosti,hackery,bugery,tickety

3. Ale najviac by som chcel pomôcť GM teamu ktorý máme teraz dosť chabý aby im dajaká ta práca odpadla

4. Pomáhal by som kludne aj v iných veciach ktoré sa týkajú chýb v hre

5. Takže to je zhruba všetko ICQ : 417184086 , skype zatial nemám ale kludne spravím na komunikovanie

6. Ak sa chceš dozvedieť viac napíš mi na ICQ , rád sa s tebou pobavím , prajem vám pekný zbytok večera ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všetkým, čo sa ozvali a ukázali sa veľmi ďakujeme za ich priazeň a ochotu.

 

Chcem Vám všetkým oznámiť, že Eventera sme už vybrali. Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne ďakujem a prajem pekné dni a príjemnú hru WoW!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli mate stale zajem, ozvi se na 300691978, radsi bych se domluvil prez skype / ventrilo a odpovedel ti na vse co se zeptas a nebudu sem psat zbytecne neco co te treba vubec nezajima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×