Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Fiki

[Glory of Azeroth hledá] Schopné lidi do teamu.

  

55 members have voted

  1. 1. Zaujala vás naše nabídka?

    • Ano
      34
    • Ne
      21
  2. 2. Máte zájem o nějaký post?

    • Ano
      31
    • Ne
      16
    • Měl bych, ale už jsem někde GM
      8


Recommended Posts

Zdravím,

 

chci vám oznámit že server Glory of Azeroth hledá nové posily do teamu, protože se starým teamem byly problémy (věk, čeština, neochota). Starý team byl vyhozen (až na developery) a nyní hledáme nové lidi, kteří mají zájem pracovat. Máme kvalitní zázemí a jsme připraveni se probojovat na špičku CZ / SK serverů všech free serverů. Chceme vytvořit tří jazyčnou komunitu. (CZ, SK, EN)

 

Hledáme lidi na tyto posty:

  1. In-Game GM (2 místa)
    • Požadavky:

    1. Věk: 15 a více
    2. Znalost hry World of Warcraft
    3. Znalost příkazů na MaNGOS / Trinity Core
    4. Ochota pomáhat hráčům a nebýt výbušný
    5. Nutnost znalosti českého / slovenského jazyka a nějakou pokročilou znalost anglického.
    6. Znalost SQL výhodou

    [*]Popis práce: GameMaster který odpovídá hráčům na dotazy a řeší problémy typu zmizení talentů chybějící NPC atd.

    [*]Eventer (3 místa)

  • Požadavky:
    1. Věk: 15 a více
    2. Znalost hry World of Warcraft
    3. Znalost příkazů na MaNGOS / Trinity Core
    4. Nebýt výbušný a mít dobré nápady na zabavení nudících se hráčů
    5. Nutnost znalosti českého / slovenského jazyka a nějakou pokročilou znalost anglického.
    6. Znalost SQL výhodou

    [*]Popis práce: Zabavení hráčů vlastníma eventema, vytváření skákaček a dalších věcí na zabavení hráčů.

[*]Moderator (2 místo)

  • Požadavky:
    1. Nutnost znalosti českého / slovenského jazyka a nějakou pokročilou znalost anglického.
    2. Nutná znalost MaNGOS / Trinity Core příkazů
    3. Znalost SQL výhodou

    [*]Popis práce: Kontrolování world kanálu, rozdávání mute, banů za nadávky, moderátor účet na fóru (lockování příspěvků atd.)

[*]SQL Developer (4 volná místa)

  • Požadavky:
    1. Nutná znalost SQL a struktury MaNGOS / Trinity Core databáze
    2. Věk 15 a více

    [*]Popis práce: Opravovaní NPC, lootů a dalších věcí opravitelných v DB.

[*]C++ Developer (neomezeně míst)

  • Požadavky:
    1. Znalost C++ pro úpravy do MaNGOSu / ScriptDev2
    2. Věk minimálně 15 let

    [*]Popis práce: Opravování spellů, bossů, a dalších věcí v jádru a ScriptDev2 (pokud je v silách)

[*]Forum Admin (1 místo)

  • Požadavky:
    1. Nutná základní znalost PHP a systému MyBB

    [*]Popis práce: Hledání vhodných pluginů / smajlíků, čištění fóra, správa kategorií atd.

 

[*]Písálek (1 místo)

  • Požadavky:
    1. Věk minimálně 15 let
    2. Umět dobře psát a bez chyb.

    [*]Popis práce: Psaní novinek a článků ohledně serveru.

 

[*]Překladatel (2 místa)

  • Požadavky:
    1. Nutná dobrá znalost anglického jazyka. A překládání z češtiny do angličtiny na dobré úrovni.
    2. Věk minimálně 15 let

    [*]Popis práce: Překládání článků / novinek a dalších věcí do angličtiny pro anglický web.

 

Co vám můžeme nabídnout?

Především přátelský a pracovitý kolektiv, kvalitní zázemí, vlastní email na Game-Portal.eu. Jako odměnu pro překladatele a písalky by byl nějaký nízký GM level / ViP nebo itemy.

 

Přihlášky se znalostmi a věkem pište do topicu nebo na email [email protected]

Edited by Fiki
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No,znovu a znovu :) Je to dobrý,Forum Admina bych i já celkem měl zájem,tak těžké to není,MyBB Je celkem chvalitebný systém,PhPBB jsem nezkoušel,ale taky to vypadá na "2" No,pluginy,smajlíky,to jsem v podstatě dělal já, a písálka,to bych taky teoreticky zvládl :D a možná i ten Moderator :) Tak co lidi,hlaste se :-D Stačí server "obnovit" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

-=Hledáme celý tým, jelikož se nám rozpadl (vč. administrátora, ale v jiném topicu)=-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl bych zájem o post SQL scriptera, případně o cokoliv jiné (eventer, ingame GM, zástupce admina ...)

Je mi 16 let

Češtinu a angličtinu zvládám (dostal jsem se do druháku ;-) )

SQL ovládám ale jen na mangosu .

Ingame příkazy .. kolem 96% :) (Trinity adimn nepotřebuju)

Času mám docela dost.

WoW sem začal hrát od patche 1.12.1, GM jsem byl poprvé na patchi 2.4.3, na stejném serveru jsem se naučil orientovat v DB

Nějakým způsobem (ne jako hráč) jsem působil na 6-7 serverech.

ICQ : 593095807

e-mail : [email protected]

 

víc co bych do přihlášky mohl napsat mě momentálně nenapadá :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jméno:Standa

 

věk:15

Jazyky:Čeština,Angličtina pokročilá znalost..

Zkušenosti z wow.. Hraji aktivně od patche 1.8.0 až do přítomnosti.

Takže znalost světa mám docela širokou

Zkušenosti gm:Dělal jsem Gm na instantu s počtme ON kolem 200

Na wotlk na serveru eXon...

Dále se vyznám v SQLku... ... a MySQL

Co bych rád zastával:Pozici INGAME gm.. popřípadě eventera.. pokud budete chtí zaslat nápad na event .. mohu

Něco o mě: Rád pomáhám lidem..Nejsem výbušná povaha.. jsem spíše klidas... rád řešim věci kompromisem (mluvím o WoW)

nerad rozdávám přemrštěné tresty nebo podobně...Ale to neznamená že bych ten ban nedal..

Vím co je gmlog x))) takže vše beru s klidem..

PS:Mikrofon vlastním =)..

Kontakt:ICQ 354891384 e-mail:[email protected] popřípadě skype:standa4082

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den,

 

Chci tímto nabídnout své schopnosti a zkušenosti. Pokud tedy máte stále volné místo.

 

Něco o mně:

Je mi 15 let, World of Warcraft hraji již od roku 2005 (tedy pátým rokem). Velice dobře znám WoW:Classic a WOW:TBC. Wotlk jsem zatím nepoznal moc dobře. GM jsem byl poprvé před čtyřmi roky.

Umím spisovně česky, slovensky samozřejmě umím a zvládám solidně i angličtinu.

 

Před čtyřmi roky jsem byl poprvé na pozici Hlavního GameMastera na nejmenovaném serveru, následovně jsem si vytvořil svůj první vlastní server a od té doby jsem se začal učit i práci se serverem.

Mojí specializací je MaNGOS, ale s TC mám také zkušenosti (posledně na TBC 2.4.3).

V Databázi se vyznám, dokáži snadnější úpravy a fixy (možná více,ale nechci se nějak přecenit).

Moje představa: Mohl bych zastupovat více funkcí. Titul by mohl být třeba GM#1 (ingame help, cheathunting, fix ingame bugů, řešení problémů atp.), ale zvládal bych také správu DB#2 (vyznám se v tabulkách, mohl bych fixovat bugy Q,NPC,GO,Itemu a dalších, umím opravovat DBC errory, upravovat obsah NPC - vendoři, traineři, Qmasteři..) - Vím,že jsou to primitivní věci, ale zároveň jsou to ty nejvíce upravované a potřebné věci, které v DB najdeme. Zvládl bych také správu Fóra#3. Díky zkušenostem nemám samozřejmě problém ani s Eventy#4

 

Pokud tedy máte volné místo a zájem, odepište prosím na tuto zprávu, popřípadě mě kontaktujte na ICQ (440-062-162).

 

P.S: Co se týče spisovné češtiny, můžete hodnotit podle celé této zprávy, zda-li vám příjde spisovná

P.P.S: Pokud máte další dotazy, klidně se ptejte

 

Předem děkuji za odpověd.

S pozdravem..

Jan Zouhar (Deimos)

Edited by Deimos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý deň

Hlásim sa ako GM/EM

moja prihláška zde: Moja Prihláška

Ak by som vás niečim zaujal kontaktujte ma ,Budem rád (info v prihláške)

Ďakujem

Fanatiq(poweropp)

Edited by poweropp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den.

 

Chtěl bych se pokusit získat post <EventMaster>, tady je moje přihláška:

 

Jméno: Martin

Věk: 14

Znalost Jazyka: Čeština, Němčina, Angličtina

Skype: slaiv02

ICQ: 562-350-824

E-mail: [email protected]

 

Zkušenosti


  •  
  • Znalost světa mám docela dobrou, hraju wow skoro 2 roky
  • Příkazy znám asi na 85%, ale můžu se je doučit do 1-3 dnů
  • EM jsem zatím nebyl, ale mám to vyzkoušené

Osobnost

  • Jsem klidný a spolehlivý
  • Online můžu být 3–4 hodin denně, o víkendu 6-8 hodin denně

Proč chci být EM ?

  • Rád bych zde podpořil zábavu v podobě eventů
  • Chci hráčům nabídnou nové a zábavné eventy

Co bych pro server udělal ?

  • Chtěl bych, jak jsem už psal, zvýšit zábavu, novými eventy
  • Pomáhat i jiným GM-kám, když bude potřeba

Umíš SQL/C++ ?:


  •  
  • Abych pravdu řekl, C++ neumím, a SQL taky ne
  • Ale C++ a SQL je EventMasterovy stejně na H**** :rolleyes:

 

Hledám

- Server 3.3.5 nebo 3.3.3a (FUN, blizzlike, high rates)

- Realm s 80+- online a aby se tato populace nadále rozvíjela

- Přáteleské prostředí a přátelského admina a GMteam

 

Odpovědi pište zde na fórum.

Děkuji za pozornost, a když to nevíde, nevadí, když se to povede, budu moc rád a snažit se na 100% ;

Edited by slaiv1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den.

 

Chtěl bych se pokusit získat post <EventMaster>, tady je moje přihláška:

 

Jméno: Martin

Věk: 14

Znalost Jazyka: Čeština, Němčina, Angličtina

Skype: slaiv02

ICQ: 562-350-824

E-mail: [email protected]

 

Zkušenosti


  •  
  • Znalost světa mám docela dobrou, hraju wow skoro 2 roky
  • Příkazy znám asi na 85%, ale můžu se je doučit do 1-3 dnů
  • EM jsem zatím nebyl, ale mám to vyzkoušené

Osobnost

  • Jsem klidný a spolehlivý
  • Online můžu být 3–4 hodin denně, o víkendu 6-8 hodin denně

Proč chci být EM ?

  • Rád bych zde podpořil zábavu v podobě eventů
  • Chci hráčům nabídnou nové a zábavné eventy

Co bych pro server udělal ?

  • Chtěl bych, jak jsem už psal, zvýšit zábavu, novými eventy
  • Pomáhat i jiným GM-kám, když bude potřeba

Umíš SQL/C++ ?:


  •  
  • Abych pravdu řekl, C++ neumím, a SQL taky ne
  • Ale C++ a SQL je EventMasterovy stejně na H**** :rolleyes:

 

Hledám

- Server 3.3.5 nebo 3.3.3a (FUN, blizzlike, high rates)

- Realm s 80+- online a aby se tato populace nadále rozvíjela

- Přáteleské prostředí a přátelského admina a GMteam

 

Odpovědi pište zde na fórum.

Děkuji za pozornost, a když to nevíde, nevadí, když se to povede, budu moc rád a snažit se na 100% ;

Fail :) SQL Je zaklad eventmastera :) Game_event :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bindiks,máš ale i nemáš pravdu :D

Hod í se ti SQL,ale pokud jsi výhradně na eventy tak stačí hra.. Ale SQL Se ti hodí,ale není nějak,že bez něj nemůžeš dělat EM.. Na serveru může být třeba SQL[Dev] a ten ti pomůže ,nebo tak :) Ale,podle mě to není základ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bindiks,máš ale i nemáš pravdu :D

Hod í se ti SQL,ale pokud jsi výhradně na eventy tak stačí hra.. Ale SQL Se ti hodí,ale není nějak,že bez něj nemůžeš dělat EM.. Na serveru může být třeba SQL[Dev] a ten ti pomůže ,nebo tak :) Ale,podle mě to není základ..

Zaklad kvalitneho EM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×