Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Hledám] Spoluhostitele

Recommended Posts

Ahoj,

 

hledám někoho kdo by měl zájem o hosting na této mašině:

  • CPU: 4x Quad-Core AMD Opteron Processor 8354 (2,20GHz)
  • RAM: 32GB (Chlazená)
  • HDD: 2TB (+2TB nVidia raid)
  • OS: Microsoft Windows Server 2003 Enterprise x64 Edition (legální kopie)
  • Linka: ???

 

Server nebyl umístěn do serverovny, protože není nikdo kdo by ho chtěl platit, takže se válí kamarádovi v komoře. Přibližná cena serverovny je 3 000,- CZK za měsíc. Jelikož výkon serveru je hodně vysoký, myslím že hledám více malých projektů, které se na to složí.

 

Co by jsme dostali?

Dostali by jste FTP, MySQL přístup a vzdálenou plochu.

 

Co můžeme hostovat?

v hostingu se meze nekladou, můžete hostovat od webhostingu přes CS, CoD až po WoW server.

 

Prosím zájemce aby napsali do topicu co chtějí hostovat, kolik peněz měsíčně by za to obětovali a kolik očekáváte hráčů.

 

Je to pronájem?

Nejde o pronájem, nýbrž společné placení housingu.

 

Předem děkuji a s pozdravem Fiki.

(pokud mě nějaká vaše nabídka zaujme napíšu vám)

Edited by Fiki
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem schopný dát 900,- kč/měsíčně ale pod tou podmínkou že se najde druhá osoba co bude platit 900-1k měsíčně..

Tato nabídka ale platí dva dny.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem schopný dát 900,- kč/měsíčně ale pod tou podmínkou že se najde druhá osoba co bude platit 900-1k měsíčně..

Tato nabídka ale platí dva dny.. :)

Za 900 měsíčně ti můžu u mě na hostingu udělat CS server, webhost a ještě si vybereš další 2 servry :D Sice tohle je nadupaná mašina, ale na nic. 

Edited by eSiteSoft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápu za co v tomhle topicu dáváte reputace, když tu někdo udělá návod nebo podobně tak mu nedáte ani repku,ale když bLuma napíše stop OT dostane +1.. No nic opraveno. Zkuste se zamyslet..

 

Jinak k tématu : Budeš odvádět daně z pronájmu serveru ?

 

EDIT : A zrušte to stupidní omezení na počet reputací za den..

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

V tom případě je to nezákonné, prosím moderátory o smazání je to stejné jako warez.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daně odvádět nebudu...

To je na žalobu za krácení daní ;) Být tebou bych to využíval pro sebe. Jinak co licence OS? Legální?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kradení daní? WTF? kde máš napsaný že je to pronájem? je tam napsaný že hledám lidi co se na to složí, pojede tam víc projektů.. to není nezákoný :) aneb hledám někoho kdo mi to pomůže platit a bude tam mít hosting :-)

Edited by Fiki
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladas: nejde o pronájem nýbrž společné placení housingu a server poskytne zdarma, pokud se nepletu....a v tom nic nelegálního nevidím..a jinak porovnávat warez a krácení daní celkem dobrý :-D

Edited by jinora
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D pekne pekne dane myslím že ani OS nebude originálny + na podnikateľské účeli tam je pokuta ešte drahšia :D joj ako ja milujem tento štátny systém

...inač ani ja neplatím dane...lebo som neplatca DPH a môžem si ju odpočítať...teda dane za toto celé nie dane z prímu a podobné... :D

Edited by Jamira
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co je nelegálního na tom složit se na housing legálně koupeného serveru s legálním OS a SW?

 

líbí se mi ta věta

V tom případě je to nezákonné, prosím moderátory o smazání je to stejné jako warez.
napadá mě obdoba:

Upravovat clienta wowka je nezákoné/proti licenčnímu ujednání, tvořením wow serveru nabádáte hráče k změně realmlistu(nabádání k nezákoné činnosti) prosím admina o smazání fora.

Nebo:

Vyskytují se zde linky DBC, mapy a Vmapy které jsou z klienta, to je jako warez...prosím moderatory o smazání všech topiků týkajících se emulování serveru zapomocí těchto tří nelegálních prvků

Edited by jinora
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdá se mi, že tady nejde o krácení daní. Především tvůrcům hry, jakož to majiteli oficiální herní sítě, upíráme zisky. A dělá to každý server. Když to berete z tohoto hlediska, nemáme si co vyčítat.

 

Myslím si, že komunita lidí po celém světě tímto měla chuť ukázat velkým korporacím (a jiným), že když se sejde pár lidí a baví je to, dokážou to co tyto korporace. I když jsme hodně po zadu, je neustále na čem pracovat a nikdy nedosáhneme úrovně oficiálních serverů.

 

Ovšem jsou mezi námi i tací, kteří mají pocit že jsme Vaši nepřátelé, i když tomu tak není. Tihle lidé se neustále navážejí do ostatních, i bezdůvodně. Opět platí známé pravidlo: "Když chceš někoho soudit, nebo vytýkat mu jeho chyby, nejdřív se podívej na sebe, možná je děláš ty sám."

 

Kdyby jsme se všichni spojili, dokázali by jsme pracovat rychleji a efektivněji na zdokonalení emulátorů, databází, hratelnosti, etc..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlči musíš ale dbát taky na to, že tu není každý kdo chce server blizzlike, někdo má rád i třeba funserver tudíž jiné bosse npc a tak dále.. 

 

muselo by se to udělat tak aby byla "korporace", na které by bylo několik realmů. pak by to bylo OK

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daně z toho odvádět nemusí. Jestli se udělá u hostingové společnosti speciální účet na který se budou posílat peníze, které budou využity jako "kredity" pro provoz serveru tak se nejedná o nic nezákonného. Všechny daně a faktury daní hostingová společnost.

 

Jinak co se týká nelegálnosti. Sice je tady zakázán warez ale každý den sním tady pracujeme. Ať už se jedná o návody tak i o soubory, zde postnuté. Jelikož ale WoWResource.eu nehrozí žádnou větší hrozbou, nemusíme se bát, že na "nás" přijde ať Blizzard nebo jiné Státní složky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych do toho šel ale nemám momentálně nápad co rozjet. Nic kloudnýho a zajímavýho bouhužel není.

 

Pokud se něco najde tak klidně pokryju celej housing ale jak říkám musí se něco zajímavýho najít jinak je to pro mě strata peněz a času.

 

Otázka :

Kolik budeš do serveru investovat ty? Když by jsem pokryl housing měl bych fyzický přístup k serveru?(ač to není potřeba zeptal jsem se)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Škoda že si nedal o té mašině vědět dříve, protože to bych do ní určitě šel. Teď už máme hosting a zatím neuvažujeme o změně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fyzický přístup by se možná dal domluvit (server je kamaráda, nevím jestli by souhlasil), a k investování, já tam hosting dá se říct ani nebudu mít, Glory of Azeroth jako takový vlastní ten kámoš... A myslím že za ten server zaplatil už celkem solidní peníze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fyzický přístup by se možná dal domluvit (server je kamaráda, nevím jestli by souhlasil), a k investování, já tam hosting dá se říct ani nebudu mít, Glory of Azeroth jako takový vlastní ten kámoš... A myslím že za ten server zaplatil už celkem solidní peníze.

Takže dá se říct že by si do toho neinvestoval ani ň ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dá se říct že neinvestoval... Hledám lidi co by tam dá se říct měli hosting se mnou...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohl bych platit měsíčně půlku ceny serverovny. V Praze se dá sehnat kvalitní hosting za 2500,- na měsíc, takže bych dal 1250 za měsíc. Druhá půlka by byla na tobě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určitě bychom byli schopní dát těch zbylých 1250,- Kč . Zkusím se dnes poradit se spoluadminy, jestli by šli do nového hostingu. Tenhle je výhodnější a lepší a jenom o 250 Kč dražší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

možnost by byla, možná i zdarma nebo za symbolickou částku 100kč na rok :) vytížení? není v serverovně..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×