Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Macro] Odměny [Velmi použitelné]

Recommended Posts

Pání Fiki, udělat si addon na křičení, dávání itemu A teleport. Páni, to je něco, to bych v životě neudělal, díky mocinky moc. Opravdu, jsem rád že si založil celý topic na takovouhle skvělou věc, kéž bych byl tak dobrej jako ty. Opravdu super moc, doufám že jednou budu takovej skiller jako ty.

  • Upvote 11
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pání Fiki, udělat si addon na křičení, dávání itemu A teleport. Páni, to je něco, to bych v životě neudělal, díky mocinky moc. Opravdu, jsem rád že si založil celý topic na takovouhle skvělou věc, kéž bych byl tak dobrej jako ty. Opravdu super moc, doufám že jednou budu takovej skiller jako ty.

 

Chováš se jak totální debil. No a že udělal obyčejnou věc ale udělal. Já ho chválím i za tu snahu a určitě to tu někdo využije. Ukaž nějakou svojí práci a začni machrovat. Debílky jako ty tu fakt potřebujeme takže se koukej sklidnit.

 

Fiki : Dobrá práce. Je to zajímavý a hodí se. Pokud rozjedu RPčko využijeme :)

 

biggunboy : Tohle je zatím varování. Ještě jeden podoblej výlev a Pápá Lala

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal jsem to sem, protože to může někdo použít, jestli mě chceš buzerovat za všechno co udělám užíj si :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clou, k tobě, no comment, jseš typickej přiklad toho, jak by se moderátor neměl chovat..

 

 

 

//edit : zajímavé je, že když už se chovám jako 'debil' tak že jsem dostal 2 repky za ten příspěvek   :D  :D You failed!

Edited by biggunboy
  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minikomando, máš pravdu, udělá to každý s IQ 50+ ale podívej se na nový topicy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hodne jsem o tom macru premyslel ale ma to chybu...Ten GM si muze vymazat to additem xD tim padem fakt nic ten hrac nedostane

 

Btw. to "%t" je target ze? jak je tim padem Myself? pls

Edited by Thunderstorm

Share this post


Link to post
Share on other sites

taky pravda xD .. spis by me zajimalo to sti mmyselfem tedka ale

 

Drž ALT a použi spell, to je selfcast, na také triviálne veci nepotrebuješ makro preboha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som nikdy nemal chaos v eventoch, spravil som si to tak že som si nasumonoval tolko ludi kolko som zvladol.

 

Ale zvycajne som mal macro takéto

 

/yell %n dostal event token a bol recallnuty spet na jeho miesto.

.additem 9053

.recall

 

a vždy som si targetol toho kdo ten event token mal dostat, a automaticky mu dalo token aj ho recallo.

ale robil som to ručne cez additem pretože niekedy recall nefungoval ked si ho na evente portol 2x tak ho

to portne tam kde si ho portol "2x" a dal som 2 tokeny ^^.

 

Ale to som používal na začiatku ked som robil aj pre 40 ľuďí event...

 

Btw a neni to až tak somnou zle že neviem komu dávam item :D

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak teď nechápu jestli kritizovat zakladatele topicu nebo ty co mu za tohle narvali +10, to už si v dnešní době neumí nikdo udělat makro ? Dyť je to úplně primitivní, jinak Minikomando má pravdu, sem se to hodí.. sem ano..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clou, k tobě, no comment, jseš typickej přiklad toho, jak by se moderátor neměl chovat..

 

 

 

//edit : zajímavé je, že když už se chovám jako 'debil' tak že jsem dostal 2 repky za ten příspěvek   :D  :D You failed!

 

Promiň tohle tady od tebe není poprvé. Moderátorem jsem zde už docela dlouho a vím jak se má moderátor chovat. A ty víš jak se má chovat uživatel? Za tu tvoji neoprávněnou kritiku Fikiho by jsme se s tebou klidně mohli rozloučit..

 

Konec OT. Fiki pokud budeš chtít promazat napiš..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím si že jsou tu i horší problémy než tohle, a šikanovat kvůli vlastnímu názoru uživatele je taky dost ubohý.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim jak je to 'profesionálně' abys to castnul na sebe, ale zkus 

 

/target Tvojejméno

 

/cast jménospellu

 

 

 

//edit : Néé Dendoo, nenapsal jsi totéž co já..

 

 

Edited by biggunboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čo macro robí?

 

Na niekoho klikneš, a klikneš na macro

macro spraví toto:

 

1. Na kliknutý target vycasti spell (podla toho aky)

2. Targetne seba

3. Vycastuje spell v (3) na seba..

 

1. /cast menospellu

2. /target svojemeno

3. /cast menospellu

 

Pre thunderstorma..

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×