Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Glory of Azeroth hledá] Schopného hlavního administrátora

Recommended Posts

Hledám hlavního administrátora, který by měl zájem pracovat na projektu Glory of Azeroth, z přihlášených lidí, si vyberu dva zájemce (jednoho na post hlavního admina a druhého na jeho zástupce).

 

Co nabízím?

Hosting (na Windowsu), pěkný web (stačí dokódovat), Kvalitní GM team, své úpravy

 

Co požaduji?

Kvalitu, zodpovědnost, dobrý přístup (ke mě)

 

Jak by to probíhalo?

Vybraní lidi by dostali přístup na server a do MySQL, měli by volné ruce, až na pár maličkostí (URL webu, úprava Realmu například Blizz -> Giga Fun, by vyžadovaly můj souhlas)

 

Proč to dělám?

WoW Emulace už mě moc nebaví, občas se na serveru objevím + budu mít stále hodnost Main Admina, ale "do zelí" vám lést nebudu.

 

Budu něco platit?

Ze začátku určitě ne, budu to hradit já, ale po nějaké době si to už budete platit sami (symbolická nízká částka)

 

Co ten server má?

Databázi několika tisíc lidí, vlastního C++ teleportera, vendory

 

Prosím zájemce aby psaly do topicu nebo PM (napište svůj věk, zkušenosti a nějaký krátký životopis)

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den jmenuji se Honza a je mě 18 let.

Ve wow emulaci se pohybuji už asi 3 rokem. Momentálně jsem studentem na střední škole. Obor Kuchař, tento rok maturuji.

Umím základy php, a html a učím se css. Práci s DB kompletně zvládam. Snažím se proniknout do c++ ale zatím se nedaří jak bych chtěl.

Jsem klidný, vyrovnaný člověk, ale když je potřeba umím prokázat pevnou ruku. Umím pracovat v teamu a jsem ochotný poslouchat názory druhých lidí.

Pracoval jsem na world of future jako developer. Dále jsem pak už jenom zkoušel opravy na lokalce.

Omlouvám se za tenhle menší spam.

 

PS: Veřím, že konkurecne bude veliká, ale zkusit se má vše ne ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuss je mi 17, ted v červenc 18.

Jako Admin jsem dělal přes rok na svém serveru a hráči byly spokojení. Bohužel server se rozpadl z nedostatku financí.

Na GOA dělám Gm už dlouho a myslím že ho znám dokonale a hráči si na mě také nestěžují.

Vše na provoz serveru ovládám. Tudíž Db neni žádný problém

Učím se html, php.

Jsem bezkonfliktní, ale nenechám si jen tak něco líbit, bohužel jako všechny GM momentálně na GOA...

Dělal jsem Gm na hodně serverech a nikde si nikdo nestěžoval.

Rád si "hraji" se serverem.

Sice to vypadá blbě, ale rád opravuji různé bugy a vytvářím nové věci.. :-p

Až do září bych dělal pro server vše a byl bych online od ráno do večera, protože momentálně nemohu chodit do školy a různé sporty také dělat nemohu.

Když bych se stal Hl.adminem tak bych klidně od příštího měsíce posílal nějakou finanční částku. O tom bych dále jednal s Fikim.

Myslím že s Fikim jsem vycházel velice dobře, možná na jednu hloupost, za kterou jsme si mohli oba a s Jinorou jsem byl vždy v pohodě :-p .

 

Byl bych rád za to místo a věř, že bych server udržel velice dobře a jsem si na 100% jistej, že do měsíce by se počet online lidí zvedl aspon o 70% tím jsi sem jistej jako že se "Jakub" jmenuji :D:D

Edit: Tedy spíše na maximum serveru, protože maximum je tak 30-40lidí online.

Edited by Salodrian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vybírat se bude nejspíš dnes večer!! Pokud máte někdo zájem napište do topicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám 19 rokov.

Ako admin som bol na vlastných serveroch. Bol som zástupcom Admina na servery The Elder World...

Pracujem v týme Glory of Azeroth a pomáham vyvíjať GoA Core.

Veľa som robil ako developer. Viem opravovať core, viem opravovať DB v podstate všetko čo má Admin serveru vedieť.

Dokážem viesť tým. Dokážem komunikovať s týmom. Mám čas, celú svoju aktivitu na PC venujem predovšetkým programovaniu. Čiže spravovať server nieje pre mňa problém.

Poznám: C++, C#, PHP, HTML, SQL, CSS.

Dobrá znalosť Windowsu a Linuxu a všetkých jeho aplikácií.

Viem spravovať aj web, to je pre mňa najmenší problém.

Osobne som pracoval s Fikim, takže Fiki ma pozná ako viem pracovať.

Som nekonfliktný a viem problémy riešiť s chladnou hlavou.

GM som robil na viacerých serveroch (Mfsoft, The Elder World, Gotha, Hodys...).

Vo WoW sa pohybujem už cez 4 roky a v programovaní a spravovaní serverov(nemyslím len wow), už okolo 5 rokov.

Denne mám čas aspoň 2-10 hodin.

 

Keby som sa stal Adminom - snažil by som sa priviesť server k vrcholu a tlačil by som dopredu aj vývoj GoA Core. Bol by som neustále k dispozícii a snažil by som sa aby bol server na tom čo najlepšie a aby na ňom hralo dostatočne veľa hráčov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

V 21:00 se bude rozhodovat o administrátorovi, nepropásněte to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novým administrátorem Glory of Azeroth WoW Servers se stává: SiLvEr! Gratulujeme mu a přejeme hodně štěstí!

A jeho zástupcem se stává: Salodrian

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obnovuju téma, server bych opět někomu předal, realmy si může administrátor udělat podle sebe, s určitýma podmínka a schválením ode mě, byl by tu někdo kdo by měl zájem mít server?

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajímalo by mě, proč sou pořád oba dva realmy off? :)

 

On se o to teďka prakticky nikdo nestará, jeden z realmů by se měl dodělat, ale nejsou lidi a druhý není zapnutý protože to bylo pouze na zabavení hráčů, než se dodělá ten Instant, ale na instantu nikdo nepracuje a ten realm je už ohranej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

On se o to teďka prakticky nikdo nestará, jeden z realmů by se měl dodělat, ale nejsou lidi a druhý není zapnutý protože to bylo pouze na zabavení hráčů, než se dodělá ten Instant, ale na instantu nikdo nepracuje a ten realm je už ohranej..

 

 

 

 

 

 

 

Mal by som zaujem , moje skype je: Sasu.hovi2 Icq: 573506290

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D No jo Fiki, když já na tom začínal dělat, měl jsem téměř vše hotové a pak jsi přišel a zase jsis to vše udělal podle sebe a pak se na to o5 vysr*l. Tak se nesmíš divit ;) Edited by Salodrian
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiki ako nič proti tebe, ale vieš prečo som sa o to nestarál ??? Ani nie, že by som nemal čas :D . Ale ty písal, že si to môžem urobiť podľa seba a aj tak si ma vkuse dirigoval, čo mám a čo nemám spraviť. Keď som tam spravil FUN tak si mi povedal, že tam mam spraviť GigaFun a keď som nespravil, tak si to prerobil sám a nezaujímalo ťa či s tým súhlasím ;). Ale šak OK nech sa niekto snaží.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rajníku, rajníku... Ty si měl něco hotový? Maximálně tak promazanej server žádný vendoři nic, když jsme u toho kdo vám dovolil změnit název nebo raty? Podívejte se na první post, není ani editovanej. FUN sis udělat mohl, v tom sem ti nebránil, ale co si tam udělal? Zvednul raty změnil název realmu na "Acheron FuN" a tím to končilo. S tím názvem a mým nickem si nejsem tak jistej. Já sem to dělal přesně podle podmínek, co jsou výše uvedený, vy jste je porušily a dělaly jste velký ho*no, takže asi tak.

 

Dirigoval? Možná tu mám ještě historii, bavily jsme se o tom, ty jsi mi řekl že uděláš FUN, já že je to ok, ale že by byl lepší gigafun. Nechal sem tomu volný průběh potom sem přišel a co vidím? Přejmenovanej realm s Blizz DB a zvedlejma ratama.

 

Ani jeden z vás nebyl spolehlivej, oba jste řekly že něco uděláte a po měsíci tam nebyla ani 1/10 z naslibovanejch věcí, takže nevím co zkoušíte.

 

A je celkem divný že před předáním měl server 30-50 online a po předání nějakejch maximálně 10...

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty trubko jedna... Já žádnej název neměnil... a že jsem neudělal ani vendory? najdi si tu na forku někde vendory co jsem dělal já a ještě u nich je napsáno že jsem to dělal pro GLORY OF AZEROTH! takže laskavě mlč ;) Než jsi tam naběhl stím že začneš dělat nějaký Giga fun tak jsme to se Silverem měli celkem vše dobře rozjeté... ještě tak týden a mohli jsme to spustit na plno ;) Dále... děláš tady ze sebe nějakého velkého bůh ví co a přitom jsi další trubka co sedí u počítače od rána do večera a nezná nic jiného než WOW! když jsem viděl tvou fotku a komentář u toho že se zajímáš o holky, myslel jsem že se počůrám smíchy ;) je ti 14 let, ale "vypasenej" jsi pěkně to se musí nechat ;) jinak nejsi nic víc a ani nic méně než každej noob, který sem přijde nový ;)

 

Ahoj čau domluvil jsem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty trubko jedna... Já žádnej název neměnil... a že jsem neudělal ani vendory? najdi si tu na forku někde vendory co jsem dělal já a ještě u nich je napsáno že jsem to dělal pro GLORY OF AZEROTH! takže laskavě mlč ;) Než jsi tam naběhl stím že začneš dělat nějaký Giga fun tak jsme to se Silverem měli celkem vše dobře rozjeté... ještě tak týden a mohli jsme to spustit na plno ;) Dále... děláš tady ze sebe nějakého velkého bůh ví co a přitom jsi další trubka co sedí u počítače od rána do večera a nezná nic jiného než WOW! když jsem viděl tvou fotku a komentář u toho že se zajímáš o holky, myslel jsem že se počůrám smíchy ;) je ti 14 let, ale "vypasenej" jsi pěkně to se musí nechat ;) jinak nejsi nic víc a ani nic méně než každej noob, který sem přijde nový ;)

 

Ahoj čau domluvil jsem :P

 

Rozebírej jak vypadám, mě to nevadí.

Vendory, myslíš ten export z DB vendorů na kterejch dělaly všechny GMka (btw. Kde si dostal povolení na rozesílání věcí z GoA do světa?)? Jinak Gigafun vznikl z Funu kde nic nebylo, pouze raty, mám program na exportování změn oproti čisté blizz DB, nic tam nebylo. Jinak, neříkám že jsi změnil název, zanikl pouze realm se změněným názvem, ten co se jmenoval tak jak měl jel dál s 3ma online, a změnama pod bodem mrazu. Jinak znám víc věcí jak WoW, který už sem pár týdnů nezapnul. Noob? No nevím, když myslíš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D:D no ty vole :D Já se k tomu už vyjadřovat nebudu... vem ty vendory co jsem podle tebe vytáhl z vaší db a hod si je na server... ;) Neni tam ani jeden vendor co dělal někdo jinej než já ;)

 

Edit: ještě něco... :D ted mi tu řekni že za to že tam byly 3lidi online jsem mohl já nebo Silver... Myslím že ty ji vypl server na měsíc, nebo jak dlouho to bylo a myslíš že když to vypneš tak se ti tam za ten měsíc oběví zpět 15lidí co tam hrálo? No to asi těžko ;)

Edited by Salodrian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Server byl vypnutej 2dny a pak jsme se schodly že to dáme do doby než se to předá to bylo 10 - 11.duben 2010, pak to záviselo na vás. (tzn. Offline, kvůly mě: 4dny) To že vy jste to chtěli nechat OFFLINE, protože to není hotový je váš problém.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na požádání:

 

 

-ŽIVOTOPIS

Jmenuji se Michal a pocházím z Jižních Čech. Mé záliby jsou především internet a komunikace, zábava při stole v různých podnicích a někdy se dostane i na hry.

Dlouhou dobu jsem na WS "přežíval" s tím, že bych si mohl udělat kvalitní server. Po pár měsících se mi podařilo sehnat stroj, který jsem měl prakticky zadarmo, avšak nedohodl jsem se zas tak dobře a server zkrachoval. Po přibližném týdnu jsem to zkusil znova, chytřeji, ale lidi a ostatní věci nebyly. Tudíž jsem se na to vykašlal. Hodně dlouho už nehraji Wow a jsem spokojen, a myslím, že "důchod" od mé pozice co jsem míval byl dobrý. Dnes jsem začal zase dělat webovky a jak se říká, zase to na mě jde. Chtěl bych si to znovu zkusit a najít chyby, které jsem doposud se servery dělal.

-Reference

-eXsGaming WoW

-eXsGaming CoD

-eXsGaming CS

-Manius.tk:alkazan

+další projekty, které už si v hlavě nevybavuji.

Pokud někdo bude chtít doplním.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trošku OT, Fiki neříkal jsi, že už tady nepříjdeš? ;)

Říkal, ale názory se občas mění.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×