Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[WoWresource.eu] WebIRC Channel

Recommended Posts

Ahoj,

 

zakládám si IRC channel pro náš server a napadlo mě založit i IRC pro wowresource.eu, nebudu mít problém udělat moderátory z moderátory z WS.

 

irc.game-portal.eu

Přihlašovací údaje vyplňují pouze "registrovaní" uživatelé (tzn. moderátoři atd.).

 

Pokud budete vyžadovat na webu i reklamu, nebudu mít problém dát do headeru WoWresource.eu

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

 

zakládám si IRC channel pro náš server a napadlo mě založit i IRC pro wowresource.eu, nebudu mít problém udělat moderátory z moderátory z WS.

 

irc.game-portal.eu

Přihlašovací údaje vyplňují pouze "registrovaní" uživatelé (tzn. moderátoři atd.).

 

Pokud budete vyžadovat na webu i reklamu, nebudu mít problém dát do headeru WoWresource.eu

 

Od čeho je hulákadlo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, v tom máš možná pravdu, ale podle mě je tohle lepší, má to i soukromý zprávy, možnost vlastního channelu kam si můžeš invitovat, to hulákadlo neumí.

 

A stejně mám na hulákadle ban .:)

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, v tom máš možná pravdu, ale podle mě je tohle lepší, má to i soukromý zprávy, možnost vlastního channelu kam si můžeš invitovat, to hulákadlo neumí.

 

A stejně mám na hulákadle ban .:)

 

tohle má PM a to stačí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tohle má PM a to stačí.

 

Ale PM je 2x pomalejší ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nemůžeš jich mít neomezeně, IRC je dobrý nápad.

 

Používáme to na serveru a je to skvělá věc.

 

Udělat třeba kanál na "pokec" a pak na řešení problémů okolo emulace WoW serverů.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

irc schvaluju, ale urcite by to nemnelo bezet na tvem projektu, mne to nevadi ale zamysli se nad tym :)

 

to radej udelat IRC jako vsechny podobne forka maji na quakenetu irc serveru

 

 

pres web se sem dostane kazdy

 

http://webchat.quakenet.org/

 

nickname podle nicku

 

a chanel: #wowresource.eu

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

IRC ano ,ale na subdoméně wowresource.eu a ne na soukromém webu.

A určitě by to měl dělat někdo z "vedení".

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hulákadlo není ono, má méně možnoistí a hlavně moc zatěžuje hosting (byla s ním potíž)

 

Pro ty co razí že by to měl dělat někdo z vedení: A není to jedno kdo to provozuje? Je tam holé IRC, žádná reklama ani nic podobného. A nedokážu si představit že by někdo z "vedení" teď dělal IRC server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

proto to muzeme použivať na queke netu jako 85% podobnych forek jako je toto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hulákadlo není ono, má méně možnoistí a hlavně moc zatěžuje hosting (byla s ním potíž)

 

Pro ty co razí že by to měl dělat někdo z vedení: A není to jedno kdo to provozuje? Je tam holé IRC, žádná reklama ani nic podobného. A nedokážu si představit že by někdo z "vedení" teď dělal IRC server.

 

S hulákadlem byl problém že byl na každé stránce a refreshoval se cron každým kliknutím a každou akcí na webu. Když nerozumíš téhle problematice tak to raději nekomentuj.

IRC ano,ale ne na "cizím" a "tvém" webu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

irc kanal uz bezi takze jeslti ho chcete vyuzivat tak se lognete jak sem psal na horu neni to v zadnej muj web/projekt nebo neco podobneho ale irc server pro irc kanale

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

S hulákadlem byl problém že byl na každé stránce a refreshoval se cron každým kliknutím a každou akcí na webu. Když nerozumíš téhle problematice tak to raději nekomentuj.

IRC ano,ale ne na "cizím" a "tvém" webu.

 

Wladassi, co se to s tebou děje.... dřív jsi byl v pohodě člověk, ale teď... s Hulákadlem problém byl, to je jediné co jsem řekl (a to je taky pravda, jak sám říkáš)

 

2. Není to "můj" web, takže pokud si neumíš přečíst jméno, tak radši nikde nic nekomentuj.

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

rano tam byli taky jen 3 lidi chtelo by to zpropagovat aby se to zacalo pouzivat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klidně si to provozuj, ale rozhodně to nebude oficiální irc tohoto fóra, protože to propaguje cizí projekt. Můžu promluvit se sneakem o irc na neco.wowresource.eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klidně si to provozuj, ale rozhodně to nebude oficiální irc tohoto fóra, protože to propaguje cizí projekt. Můžu promluvit se sneakem o irc na neco.wowresource.eu.

 

to bylo ted na mne nebo na fikiho?

 

 

na queake netu by se to klidne provozovat mohlo ale nej by bylo pod domenou wowresource.eu

 

jeste jednou pisu ze queakenet je oficialni server pro irc channels a pouziva ho tisice projektu

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quakenet :) tam uz i room je vytvorenej :P

 

#wowresource.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quakenet nebo Freenode je možnost.

 

Nechceš to hodit na nějakou subdoménu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je jedno kde to pojede, hlavně ať je to officiální a chodí tam lidé.

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×