Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Hkarta

[Template] Old Web of Deffender

Recommended Posts

Hezke, kde jsi to nasel? To menu bys alespon mohl prelozit pokud chces aby ti nekdo uveril zes to delal ty. Font: Trajan.

 

Chapu, ze se nikomu nechce delat s vlastnim designem kdyz mame Joomlu, ale proc to proboha nepriznas a vydavas to za svoji praci? Je normalni dat credit tomu kdo to delal alespon tim ze kdyz uz jeho praci pouzivas ze to alespon zminis. Ale kecy typu:

 

"Bohužel jsem v jisté části vývoje omylem sloučil všechny vrstvy, takže část webu je jaksi obtížněji editovatelná"

"s tím kolik jsem od toho dal času mi příjde škoda to neuvolnit"

Jsou vylozene trapne. Bud zacni skutecne delat vlastni prace (jejich uroven je krasne videt na tom banneru "Pomoz vyrovnat pomer stran", coz je hnus) a nebo priznej ze je to sablona nekoho jineho. Ale nevydavej to za svoji praci.

Edited by michaelwire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šak asiźe to nekreslil on, to je sťiahnuté z nejakého webu, tie rámčeky atď..

Ale inak to je pekná práca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já na svoje weby taky používám cizí grafiku, nejčastěji od Blizzardů, jenže tuhle grafiku má už dneska každej WoW web, je to běžný a naprosto normální :)

Rámečky, bannery, pergameny a kdo ví co všechno, je volně ke stažení a jen opravdovej blázen by si myslel, že by to dělal on sám :D

Možná by nebylo od věci dát do copyrightu zmínku o Blzzardu a jeho graficepoužitý na tom webu, ale samotnej server, co provozuje hru World of Warcraft, dělá Blizzardu jistou reklamu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hezke, kde jsi to nasel? To menu bys alespon mohl prelozit pokud chces aby ti nekdo uveril zes to delal ty. Font: Trajan.

 

Chapu, ze se nikomu nechce delat s vlastnim designem kdyz mame Joomlu, ale proc to proboha nepriznas a vydavas to za svoji praci? Je normalni dat credit tomu kdo to delal alespon tim ze kdyz uz jeho praci pouzivas ze to alespon zminis. Ale kecy typu:

 

Jsou vylozene trapne. Bud zacni skutecne delat vlastni prace (jejich uroven je krasne videt na tom banneru "Pomoz vyrovnat pomer stran", coz je hnus) a nebo priznej ze je to sablona nekoho jineho. Ale nevydavej to za svoji praci.

 

Ahoj chytráckej ubožáku,

 

Takže tento design je sice už na jednom webu a hojně se používá. Ovšem Hkarta to pouze celé "okopíroval" a upravil dle jeho potřeb. Strávil nad tím dost času než to bylo použité.

Originální web stojí okolo 600€ tak si vyber jestli to chceš mít zadarmo a nebo za peníze.

 

Jinak ta tvoje kritika mi začíná lézt už krkem, protože jsi nic nedokázal a pořád tady jen kritizuješ ostatní ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niekto postne niečo čo upraví a už ho za to zbuzeruješ...úbohé!

Postnem sem svoj RS z webu a ty mi povieš že to vyzerá ako Joomla a že to je okopírované...dneska sa všetko kopíruje a všade tak láskavo prestať opovrhovať prácou iných

Lebo pripadá mi to to že ste čoraz viacej nevdačné svine...toto bolo moc Hkarta si dal záležať na tom a ty si mu pekne pridal...

Dúfam že sa postava za Hkartu aj ostatný

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud neco nekam postuju jako svoji praci, je to moje prace (od A do Z).

Nevidim u nej jedinou zminku o tom, ze by ten template udelal nekdo jinej.

 

Jsem zvyklej na naprosto zakladni standardy, jak vidno jsem tu jedinej.

 

Ad Clou - Ja na rozdil od tebe kritizuju fakticke veci a ne zbytecnosti jenom abych neco napsal. Cilem tehle me kritiky bylo aby lidi zacali delat vlastni weby, a pokud je delat nebudou (nerikam ze je to spatne) tak at se nechlubi tim co udelal nekdo jiny. Takhle si akorat vsichni mysli ze umazat kus hlavicky a narvat tam nazev sveho serveru je udelani svych stranek.

 

Šak asiźe to nekreslil on, to je sťiahnuté z nejakého webu, tie rámčeky atď..

to pouze celé "okopíroval"

dneska sa všetko kopíruje a všade

 

Je mi z vas zle, fakt. Proto je na tom česká společnost tak, jak je. K zbliti, vazne.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě je zle z tebe. Uvedu na pravou míru.

 

Zdrcující kritikou z tvé strany jsem poměrně překvapen. ;)

 

Fakta

  • Ano, grafiku jsem nedělal já, poctivě jsem si ji ukradnul
  • Jak vypadá jediný obrázek ze kterého jsem to dělal se můžeš podívat zde - WoW Template No. 1
  • Ano, nemám na tento design autorská práva, ovšem v komunitě, která se na porušování autorských práv specializuje (provoz wow serverů) by to myslím vadit nemělo
  • Z původního designu jsem celkem pracně retušoval vodoznaky, většinou pixel by pixel, případně jsem je například v logu přeplácával neoznačkovanejma renderama a retušoval je tak, aby to nebylo poznat
  • Proč jsem se rozhodl k tomuto přístupu?
  • Ohledně psaní kódu, ať už značkovací jazyky (html) či programovací (php, c#, teď na škole děláme cpp plus začínám zkoumat co to umí na scriptíkách pro wow) si už celkem věřím. Na druhou stranu co se týče produkce vlastní grafiky mám co dohánět
  • Vzhledem k tomu, že stránky byly určen pro jeden z velkých českých serverů (mimochodem, dělal jsem je dobrovolně a nikdy jsem za ně nechtěl ba ani nedostal jakoukoliv finanční odměnu), rozhodl jsem se že úprava nějakého kvalitního designu bude nejlepší cesta
  • Ad tvůj výsměch co se týče mergnutí vrstev v ps - ano, opravdu se mi to povedlo, web jsem měl roztrhaný na jednotlivé části, takže prakticky se vším krom obrázku v logu šlo hýbat. Toto proto, že jsem ty vodoznaky retušoval postupně po částech
  • A ad ten kus grafiky co se migrací týče - ano, je to moje vlastní tvorba, na druhou stranu je to věc co jsem dělal zhruba tak 2 minuty. Grafice se už nevěnuju, ba co víc, už mě ani nebaví, takže mě omluv že jsem v tom obrázku nezúročil veškerý svůj grafický um.
  • A závěrem: Kdybys nebyl takovej dickhead a aspoň se obtěžoval si to stáhnout,určitě by sis všiml že v patičce si připisuji pouze autorská práva na kód, plus je tam uveden odkaz z patičky původního designu jakožto autor(ři) designu.

 

Takže, prosím, běž si léčit komplexy někam jinam. Za a ) na tebe opravdu nejsem zvědavej, b ) mě tím srdce opravdu nezlomíš. Promiň. C'est la vie.

 

A pokud se ti můj release nelíbí, prosím. Já ti ho nenutím. Nenutím to nikomu, jen mě bylo líto to nevyužité necha válet na disku. Třeba si ho kup. Nebo ukradni sám. Popřípadě si nakresli svůj vlastní. Mě je to putna.

Edited by Hkarta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takto rofl.

 

Souhlas s Michaelwire.

Neudělal si vůbec nic krom toho, že ses pěkně ukázal.

Krást cizí grafikua pak jí dávat na tak velkej projekt jako je deffender.Uznávám, dokaď to nikdo nevěděl, bylo to v pořádku, ale když už je to venku.

Teda ani omylem jsem netušil, že ten deff web je na chlup stejnej jako ten, kterej si ukradl.

Jasně že to dalo práci, krást cizí design, navíc s vodoznakem(to jasně svědčí o tom, že ho nikomu nechce dávat) nějakej čas vezme...

 

No prostě zlodějina a ještě sezlobíš, když ti někdo řekne svůj názor, navíc kterej je v tomto případě na místě.

 

-1 za mě a třeba se pokakejte všichni komu s můj názor nezdá.

  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, poslužte si. Na reputaci mi opravdu nezáleží, navíc jí mám za svou vlastní tvorbu na rozdávání. A jak říkám, nelíbí-li se vám to, nepoužívejte to. ;)

 

Edit: Důležité části v původním vyjádření zvýrazněny.

 

Jinak gratuluji k vašemu pokrytectví. To že někdo porušuje autorská práva blizzardu, často si za to ještě nechává platit např formou vip je podle vás naprosto v pořádku. Ale když příjde na autorská práva co se webů týče, jste jako psi.

 

Vsadím se, že hry a hudbu, filmy a podobně, to všechno si taky stahujete. A že je ke hře crack? Že by to znamenalo, že si autoři nepřejí abyste ji kradli? Ale to je přece úplně jiný případ.

Edited by Hkarta
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, jsem rad ze to pochopil alespon jeden clovek. Dekuji :-)

 

A vy ostatní, vy se dál plácejte bezduvodne po zadech a ohnivymi disputacemi obhajujte pravidlo "dyt to prece dela kazdej tak proc ne ja". To vam jde nejlip.

 

Jo a pro ty kteri to (evidentne) nepochopili: Me nevadilo ze upravil design nekoho jineho, me vadilo to ze kdyz to udelal tak tam na nej neuvedl link, nic. Nejsem pitomec abych si myslel ze nikdo nebude nic kopirovat, jde o to abyste meli tolik slusnosti a kopirovali to co je k tomu urceno, a az to udelate abyste napsali od koho to puvodne je.

Edited by michaelwire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steve: Víš koukal jsem se a taky máš grafiku z cizích webů, je to dost divné. Hlavně člověku X krát zkušenějšího, schopnějšího a bůh ví čeho ještě...

Káži vodu, piji víno že?

 

Michael: On to tam má napsané... Dole copyright., psal to.

 

Ale nemá smysl se tu hádat, myslete si svoje.

 

 

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Znovu to opakovat nebudu. Nemá cenu se bavit s ignorantem co si to ani neobtěžoval stáhnout, v patičce je link, který se původně táhl ve fromě vodoznaku napříč celým webem. Tečka. Vždycky tam byl a dávat ho pryč v úmyslu nemám. Vysloveně tam stojí -

...
<div id="cont_bottom"></div>
 <div id="copyright">
  © Copyright 2009 Deffender Server<br>Coded by Hkarta, Designed by Gnomdesign.de.
 </div>
</div>
...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znovu to opakovat nebudu. Nemá cenu se bavit s ignorantem co si to ani neobtěžoval stáhnout, v patičce je link, který se původně táhl ve fromě vodoznaku napříč celým webem. Tečka. Vždycky tam byl a dávat ho pryč v úmyslu nemám. Vysloveně tam stojí -

...
<div id="cont_bottom"></div>
 <div id="copyright">
  © Copyright 2009 Deffender Server<br>Coded by Hkarta, Designed by Gnomdesign.de.
 </div>
</div>
...

nema cenu to resit, lidem se nezavdecis. Za me GJ :) a +rep

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hkarto dobrá práce.

 

Michal, Steve jděte si své komplexy řešit jinde a nezáviďte ostatním jejich úžasnou práci jako má Hkarta, je možné že to nedělal celé on, ale copyright mluví za vše.

A jestli vám tohle nestačí pak už je to duševní postižení a měli byste se jít léčit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×