Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

Fiki odchází...

Recommended Posts

Takže, po posledních událostech sem se rozhodl že z tohoto fóra na dobro odejdu.

 

Ptáte se proč?

Zabanování Wladasse na základě zpochybnitelných důkazů mě celkem štve, Wladass je můj kámoš a jeden z mála lidí co tu něco dělal, komunita se tu začíná rozpadat, už jen kvůly tomu že banujete lidi, co něco umí. To mě přivádí k zamyšlení nad tím, aby se založila nějaká pořádná CZ / SK komunita. Tady to upadá a upadat bude.

 

Takže se s váma tímto loučím (občas to shlédnu), jen bych podotknul, že myslím že nebudu jedinej co odejde. Myslím že se mnou odejde dost lidí tak zkušených jako např. já (Spichy, Jinora apod.) a může za to skutečnost, kterou zaviňuje tým fóra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njn, nejdřív Wladass teď Fiki, tady do jse vážně k zemi. Chtělo by to nějakou razantní změnu, aby to přilákalo nějaké skušené lidi, ne jenom děti co si chtějí založit "server".

Share this post


Link to post
Share on other sites

A divíš se? podívej se jak to funguje, lidi nevědí jak použít google, natož jak editovat config. Zkušený devy zabanujou a co tu pak mám dělat? radit jak používat mozek a google? Dřív si tu mohli aspoň kvalitní devové vyměnovat scripty apod.. Dneska to je tak že se nejspíš budou vyměňovat názory u NecroVisiona doma...

 

//edit A moc bych o tom nepochyboval, bydlí 100 metrů ode mě..

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele hele, to že je někdo zkušenej pořád neznamená, že si může od kámoše moderátora vypůjčit účet a banovat lidi jak se mu zachce..

Udělal si to sám, když je blbej, ať pyká.

Sice CLou dostal druhou šanci, ale Wladass sám řekl, že už se tady neukáže a že s wow developingem končí.

A i když každej založíte dvanáct topiců o tom, že to tady není jako dřív, Wladass nepříde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žádnou šanci jsem ještě nedostal :-) Snejk o tom pořád přemýšlí.

 

Nicméně Fiki rád jsem tě poznal ať jsme se někdy shodly/neshodly tak zůstaneš v mí paměti.

Hodně zdaru a Ahoj :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen k tomu wladassovy, wladass byl zabanován na základě naprosto nezpochybnitelných důkazů, mezi než patří např. IP adresa ze které bylo banováno či Clouovo vysvětlení.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Načo si zakladal topic? Kdo je zvedavý nato že odchádzaš? Proste odchádzaš a bodka. Musí to vedieť celé fórum? A ešte aj vlastný topic?

Už len tieto topici tu na Wowresource nerobia dobru náladu. A preto toto su tu hádky.

 

Chceš odísť? Tak odíď! Ahoj :) Gl & Hf.

 

Wowresource je stále hore, je to dobré fórum. Stále bude dobre. A nevidím dôvod prečo odísť. Taktiež nemáte nato dôvod vy.

Ked niekoho vyhodia z roboty, tak odídete aj vy? Wladassa zabanovali neviem začo, tak musíte odisť aj vy hej?

 

Blbosť, a neprimerané uvažovanie.

Edited by Dendoo
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Načo si zakladal topic? Kdo je zvedavý nato že odchádzaš? Proste odchádzaš a bodka. Musí to vedieť celé fórum? A ešte aj vlastný topic?

 

Chceš odísť? Tak odíď! Ahoj :) Gl & Hf.

 

Tak tebe to nezajímá tak nedodávej nic!Co ti je do toho?Je to prostě jeho úvaha založit Topik že odchází pak se lidi budou ptát kde je ten dobrej...Drž jazyk za zuby radši.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG.... když odcházíte... tak odcházejte potichu... já neříkám, že tě nesnáším nebo takhle... vůbec proti tobě nic nemám... ale už je to moc, vyhrožovat někomu, že odejdu, pokud se to tu nezmění....

ježíš marja... já už bez těch teček nemůžu ani psát....

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG.... když odcházíte... tak odcházejte potichu... já neříkám, že tě nesnáším nebo takhle... vůbec proti tobě nic nemám... ale už je to moc, vyhrožovat někomu, že odejdu, pokud se to tu nezmění....

ježíš marja... já už bez těch teček nemůžu ani psát....

+1 odomňa za správne slová

Tak tebe to nezajímá tak nedodávej nic!Co ti je do toho?Je to prostě jeho úvaha založit Topik že odchází pak se lidi budou ptát kde je ten dobrej...Drž jazyk za zuby radši.
A tebe -1 láskavo sa do mňa nenavažuj. Edited by Dendoo
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tebe -1 láskavo sa do mňa nenavažuj.

Tak já se navážím?A co děláš pak ty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já se navážím?A co děláš pak ty?

Drž jazyk za zuby radši.

 

Ja som stebou húsky nepásol, že mi môžeš roskazovať. Ja sa do teba nenavážam a ani tvoje meno nebolo spomenuté.

Edited by Dendoo
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
kde je ten dobrej...

 

Se v tomhle případě nikdo ptát nebude. To že měl 800+ příspěvků nemění nic na tom, že byl stejný mladý bláhovec co si o sobě myslel jen to nejlepší, jako většina vás ostatních.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se v tomhle případě nikdo ptát nebude. To že měl 800+ příspěvků nemění nic na tom, že byl stejný mladý bláhovec co si o sobě myslel jen to nejlepší, jako většina vás ostatních.

 

Ale uměl poradit a pokouší se vytvořit vlastní hru.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale uměl poradit a pokouší se vytvořit vlastní hru.

Ja sa taktiež pokúšam pracovať v oblasti grafiky a konkrétne Adobe Photoshop, a neprevrácam Wowresource

hore nohami.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej ze tu porad resite takove hovadiny...dejte radsi to forum dohromady,kdyz chteji odejid tak at odejdou..zase prijdou jiny

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, pokouší... :D forum je mrtvé, na jakékoliv narážky na jejich super duper Czech Gaming Studio nereaguje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmate, ty se do mě nenavážej, sám nic neumíš děláš tu ze sebe Kinga a pak se na ICQ ptáš na příkazy v PHP, a tvrdíš že máš dobrou znalost PHP. Nepřevracím fórum, jen sem napsal že odcházím a svůj názor, zajímal mě i názor ostatních a navíc sem se chtěl rozloučit (to se mimochodem mezi slušnejma lidma dělá)..

 

Seš jenom blázen, kterej tu machruje se svýma (imaginárníma) znalostma. Každýmu kdo napíše něco o RP, tak nemá na SuperMegaImbaCool Sheradore, na který si možná ani nezačal makat (žádný "beta" verze apod. zatím nebyli..) Běž se zahrabat a nenavážej se do mých projektů, sám nemáš žádnej svůj pořádnej a funkční.

 

//edit a fórum není mrtvé, existuje i developerská část.. :)

Edited by Fiki
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmate, ty se do mě nenavážej, sám nic neumíš děláš tu ze sebe Kinga a pak se na ICQ ptáš na příkazy v PHP, a tvrdíš že máš dobrou znalost PHP. Nepřevracím fórum, jen sem napsal že odcházím a svůj názor, zajímal mě i názor ostatních a navíc sem se chtěl rozloučit (to se mimochodem mezi slušnejma lidma dělá)..

Rozlúčiť neznamená zburcovať fórum.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja si myslím o tom len toľkoto :). Načo zakladať topic, že odchádzate :), radšej každému koho tu máte rád pošlite PM :P. To je môj názor. Toto tu vedie zbytočne len k hádkam a podobne. Ja som mal rád aj Fikiho aj Wladassa ale určite preto neodídem :). Radšej sa budem ďalej zasluhovať o to aby fórum neupadlo a nie ho ešte viac posúvať dole. A ako už písal Dendoo -> Nikto nemusí o tom vedieť, že vy odchádzate. Je to vaša dobrá vôľa a tým to končí. Mne je napríklad úplne jedno, aj keby odišli všetci machri odtiaľto ja tu zostávam a rád poradím ;).

 

To je všetko :). Prosím locknite to tu kým sa to tu rozrastie jako topic o Wladassovi :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvrdíš že máš dobrou znalost PHP

Kdy jsem to řekl? Nikdy.

A že se ptám na php? Samozřejmě, ptám se také velice často blumy na C#, Enterthana na JavaScript, p. Makeše na C++. Není snad běžné, že člověk si nechá poradit, protože sám nemůže vše vědět? A že nic neumím? Umím myslet, hledat a kultivovaně se vyjadřovat. To jsou základní schopnosti na které se navazuje ten zbytek. Jakmile tohle postrádáš, jsou ti znalosti C++ naprosto k ničemu. Btw, co tvoje hra?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×