Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sealen

Hledáme kamarády!

Recommended Posts

CZ/SK guilda Jedová Chýše na serveru Crom

 

Hledáme spoluhráče do velmi zajímavé a ted již převážně opravené MMORPG - Age of Conan, na motivy knihy R.E. Howarda kde se můžete vžít do Cimerských bojovníků, Kithajských bojových stylů starého kontinentu. Případně navštívit civilizovanou a pyšnou Aquilonii nebo temnou magií nasycenou Stigii.

 

Chcete-li se pustit do boje o za Vaše ideály v tomto nebezpečném světě, prožívat dobrodružstvý při kterých se dokonce i těm nejodvážnějším tají dech a dostat se do legend civilizovaných i barbarských světů!

Tak neváhej a přidej se k nám!

 

I ty můžeš změnit Náš svět!!!!

 

Naši člennové jsou dlouholetí hráči této hry a proto rádi poradíme a pomůžeme všem začínajícím hráčům...

Přidejte se k nám díky unlimited free trialu na www.ageofconan.com..

Poté se snažte kontaktovat character - Prcik, Ranhojic, Liriana, Kravopik, Shopia...

V případě že se Vám to nepodaří sledujte Global channel, tam nás dozajista nepřehlédnete :-)

Nebo nás kontaktovat na : [email protected]

 

Pěkný den přeji všem :-).

Edited by Sealen

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak ja by som to skúsil. Ak ma to nejako zažere tak .. proste skúsim

//Edit No tak asi nie.. má to 8 GB a mne by to sťahovalo asi týždeň

Edited by Filaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

KDyž mi poradítej ak aktivovat tu kartu co sem si koupil na xzone, tak se k vám přidám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×