Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
biggunboy

Volby :)

Koho by jste volili/volíte?  

49 members have voted

  1. 1. Koho by jste volili/volíte?



Recommended Posts

Když už to tak hezky SneakerXZ nahodil na hulákadle, založme si flame topic na téma, aktuální politcké dění - volby. Kdo chcete aby vyhrál? Kdo chcete aby naopak za žádnou cenu nevyhrál? Proč? Jak? Argumentujte, vše v mírách slušnosti :P

 

 

 

Za mě je to TOP9, líbí se mi jejich program, suverénost.

 

 

 

 

//edit: btw, nehrajte si tu prosím s repkou ;)

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápu proč je za těma Zemanovcema ten blbý smajl... když byl Zeman u moci tak to bylo 1000x lepší než teď... Jediné co CSSD udělá je, že stát zadluží ještě víc než je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm kdyby vyhrála ČPS tak je to super....

až mi bude 21 let tak podám přihlášku do strany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápu, jak někdo může volit komunisty. Co bylo v krámech...*.

ČPS - 4ever. Hned bych je volil. [cenzurováno]drát už aby to bylo. Legalizace marihuany :P

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

takže všichni 4 předsedove strany byly sesazeni kvuli tomu že vlastně mněli lepši score bez nich tyhle volby byly tak ne aby se zistilo jaká strana je lepši ale jak si vedou bez paroubka atd... to znamená že když paroubek se nechal rezignovat tak odešel ale ostatní byly schozeni z předsnictví.....(možná že jenom paroubek..) jestli to píšu správně. +me

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak může někdo volit komunisty? Horník z Ostravy je samozřejmě volit může, pro něj to bylo za komunistů jistě lepší než teď. Podobné kecy si strčte někam, každý ať si volí koho chce, je to jeho právo.

 

A jinak pirátská strana, viděl jsem jejich předvolební klip a rozhodně bych je nikdy nevolil. Hláška "nikdo nebude trestat mé děti za stahování" mě dostala. To je jako "nikdo nebude trestat moje děti za krádež". To tam rovnou mohli dát "pojďte, budeme hromadně krást". Ale pak jsem si prošel jejich program a kromě tohoto nesmyslu má něco do sebe. Legalizace marihuany k nějakým účelům je dobrá, stejně jako pár dalších věcí... Jako každá jiná strana má i tato v programu jak naprosté hovadiny tak i dobré věci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

maš pravdu ale eště si myslím že v čr aoutorská práva sou na nic protože

co se udělá v čr stojí někdy na nic, takže všechno je většinou z USA a ostatní státu a to už sou jiná aoutorská práva

Share this post


Link to post
Share on other sites

maš pravdu ale eště si myslím že v čr aoutorská práva sou na nic protože

co se udělá v čr stojí někdy na nic, takže všechno je většinou z USA a ostatní státu a to už sou jiná aoutorská práva

To je jedno, pořád je to krádež. Ať je to vyrobené kdekoliv, nemáš právo si to stáhnout.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak může někdo volit komunisty? Horník z Ostravy je samozřejmě volit může, pro něj to bylo za komunistů jistě lepší než teď. Podobné kecy si strčte někam, každý ať si volí koho chce, je to jeho právo.

..

Komunisti s prominutím zkurvili náš stát za 40 let.. OSD, ČSSD ho stihli zkurvit za 10 let.. V politice si člověk nevybere. Já osobně volil ODS, jako každej normální PRACUJÍCÍ člověk. Proč vyhrála strana ČSSD? Volili je důchodci, nemakači z prostýho důvodu: zruší placení blbejch 30i korun u doktora (Co je na tom poplatku špatnýho? Lidi utratí i 4000 za blboou injekci pro psa a za svoje zdraví platit nic nechtějí? To je lidem milejší pes než oni sami?), zvýší porodný,.. prostě vše pro to, aby se lidi v tomhle státu měli jako prasata v žitě, aniž by hnuli prstem: pápá státní rozpočte, pápá celej státe.. malej přešlap a sme u Řecka. K čemu nám bude, že se tu budem mít dobře rok, když stát zkrachuje a všechno pujde s prominutím do píči.. Lidi jsou hold blbý no.. kor důchodci, na ně ještě působí tzv. stařecká demence... od určitýho roku bych jim zakázal volit..

(omlouvam se, za vulgaritu, ale jsem fakt nasranej jak to dopadlo..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spichy to není pravda, například moje matka živí celou rodinu sama a je ještě k tomu nemocná... má plat 15tisíc... nevlastní otec před půl rokem přišel o práci, kde pracoval 8 let...a co teď?? z 15ti tisíc užviti rodinu, když nebude podpora ? za dítě nic nedostává taky thx ODS... je to ruinuje, musí si neustále pučovat.. a to jen díky ODS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunisti s prominutím zkurvili náš stát za 40 let.. OSD, ČSSD ho stihli zkurvit za 10 let.. V politice si člověk nevybere. Já osobně volil ODS, jako každej normální PRACUJÍCÍ člověk. Proč vyhrála strana ČSSD? Volili je důchodci, nemakači z prostýho důvodu: zruší placení blbejch 30i korun u doktora (Co je na tom poplatku špatnýho? Lidi utratí i 4000 za blboou injekci pro psa a za svoje zdraví platit nic nechtějí? To je lidem milejší pes než oni sami?), zvýší porodný,.. prostě vše pro to, aby se lidi v tomhle státu měli jako prasata v žitě, aniž by hnuli prstem: pápá státní rozpočte, pápá celej státe.. malej přešlap a sme u Řecka. K čemu nám bude, že se tu budem mít dobře rok, když stát zkrachuje a všechno pujde s prominutím do píči.. Lidi jsou hold blbý no.. kor důchodci, na ně ještě působí tzv. stařecká demence... od určitýho roku bych jim zakázal volit..

(omlouvam se, za vulgaritu, ale jsem fakt nasranej jak to dopadlo..)

Mohlo to dopadnout mnohem, mnohem hůře. Nyní je docela solidní šance že pravice dosáhne jisté převahy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spichy, hezky jsi to vystihl :) Aristo smajlík za Zemanovcema byl protože ten jejich seriál 30 případů Miloše Zemana (nebo resp. reklamu na něj) vidím každý den během cesty do školy, a nemůžu se mu přestat hihňat x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

heslo z volebního letáku : *vás vaše děti? Tak volte ČSSD, *jim celý život. /A já si osobně myslím ,že bych volil ODS, ti mají asi nejlepší program, ČSSD nás zadluží, a KSČM nás ještě víc zadluží + zase totalitní režim a budeme muset stát frontu na řízky <_< ,to je fakt nemožný, ale tipuju že ČSSD vyhraje jako vždy totiž přebývá "Menšina" vy víte koho.Ale DSSS bych asi nevolil, to by bylo jen vymlátit romy a čau , a nic jiného, to mě fakt nebere i když představa je to docela dobrá :D.Zelenáči taky nic moc, Věci veřejné taky ne , protože to vede bývalí reportér který nikdy v politice nebyl.No nic a já mám tip která strana vyhraje , no přece Mr. Paroubek a jeho *;). (hups ta interpunkce :D)

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

heslo z volebního letáku : Serou vás vaše děti? Tak volte ČSSD, poserou jim celý život. /A já si osobně myslím ,že bych volil ODS, ti mají asi nejlepší program, ČSSD nás zadluží, a KSČM nás ještě víc zadluží + zase totalitní režim a budeme muset stát frontu na řízky <_< ,to je fakt nemožný, ale tipuju že ČSSD vyhraje jako vždy totiž přebývá "Menšina" vy víte koho.Ale DSSS bych asi nevolil, to by bylo jen vymlátit romy a čau , a nic jiného, to mě fakt nebere i když představa je to docela dobrá :D.Zelenáči taky nic moc, Věci veřejné taky ne , protože to vede bývalí reportér který nikdy v politice nebyl.No nic a já mám tip která strana vyhraje , no přece Mr. Paroubek a jeho svině ;). (hups ta interpunkce :D)

Co tipuješ? Je dávno sečteno :D

 

Takže pravice má 94 křesel, levice 82, takže to dopadlo docela dobře. A to ještě nepočítám VV, kteří se kloní spíše k pravici.

HRN336f47_mandaty_100procent.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj sorry byl jsem celý den mimo nemohl jsem to sledovat tak sry fakt ještě jednou xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je zajímavý, jak různí spekulanti hodnotí KDUČSL, KSČM, ČSSD, ODS, atp.. Pravdou však je, že ani jedna z nich není ideální politická strana. Ideální politická strana totiž neexistuje. Poslední dobou to v naší zemi funguje tak, že "jendou za čas" se provede mírné "střídání stráží", o křesla se perou drahou reklamou, a s ostatními bojují anti-reklamou (anti kampaň - útok na stranu, ze které má daná politická strana strach = zbabělost). Či-li ve své podstatě jen volíme zbabělce. A ještě k tomu hodně tučně placený. Bavilo by mě mít jejich platy, jenomže bych se tou "prací" unudil k smrti. :sleeping:

Politika je fraška, která stojí hromadu peněz. Navlíkli to na nás a hrají s námi šach. My jsme jenom figurky na šachovnici; stádo kráčející vstříc vlastní záhubě; plátci daní...

 

Každý řežim má svoje vady, ale kapitalismus je do slova jen omyl dějin. <_<

 

  1. Politické strany se rozhodli, že před volbama udělají komedii. Povedlo se.
  2. Dále vytvoří přehnaný volební program. Okay, to oni také dobře umí.
  3. Když se neprocpou do sněmovny, leadeři podávají rezignace na svoje funkce. Klasika.
  4. Když se jim to podaří, zapomenou na sliby voličům a rozkrádají stát vesele dál.
  5. V okamžiku kdy jde do tuhého, viz. bod #1. Rozjedeme sérii afér.

 

GRATULUJI! ..ale jsme zase tam kde jsme byli.. ..tak kde je chyba? Točíme se v bludném kruhu, protože politika je o penězích a peníze jsou přeci super, ne? ;)

 

Je to můj názor a mám na něj plné právo. B)

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×