Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Juline

Rozcestník

Recommended Posts

Zdravim,chci se pochlubit svoji praci .) je to muj prvni vlastni web co jsem dal dohromady takze to nebude zas tak upne dokonali,jinak cekam na nově upravená loga portálu aby ladily do pozadi,kolem ikonek budou taky umisteny barvy a nove napisi nad slozky,tohle jsou pouze orientacni stazene s google .) pro me to je velky pokrok v tvorbe webů xD takze pokud by mel nekdo zajem tak bych urcite nekomu nejaky rozcestnik udelal na prani .) zatim jen jednoduchost pozdeji i neco pokrocilejsiho.

 

 

Ukazka

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebudem ťa chváliť na to že to je 1x ok beriem ale aby ti nestúplo do hlavy že ťa chvália :)

Je tam toho na vylepšenie ešte moc kedže je to 1x beriem a snáď to bude časom lepšie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mne sa to tiež nepáči... Keď prejdem myšou na nejaký obrázok tak my tam vyskoči napríklad: hosting(obrázok) a má biele pozadie.To sa mmi tam úplne nehodí :ermm:

Edited by Tom4s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud je to opravdu tvá první práce, tak je to dobrý.

Ale po grafické stránce se mi to nelíbí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mne sa to tiež nepáči... Keď prejdem myšou na nejaký obrázok tak my tam vyskoči napríklad: hosting(obrázok) a má biele pozadie.To sa mmi tam úplne nehodí :ermm:

 

sak jsem psal ze cekam na upravene ikonky,aby kdyz na ne prejedes tak budou stejne s pozadim a nadpis jako forum,games atd budou take upravene tohle jsou pouze stazene s google pro prehled .logo bude take upravene aby to all ladilo s pozadim .)

Edited by Juline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to hrozný. Chápu, že začínáš, ale i tak máš navíc než je tohle.

 

Asi si to nezkoušel otevřít v rozlišení 1920x1200. Pak bys zjistil, že obrázek na pozadí je nedostatečně velký. Zkus dát větší nebo vyber jiný a nastav opakování.

 

Pokud loga budou ve výsledku upravené, tak proč to nezveřejníš až to tak bude? Získal bys pak daleko lepší odezvu jelikož by potom tvoje práce působila dodělaně. Takhle je to pár ikonek a log, které si někde našel a spojil v malování a působí to hodně amatérsky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to hrozný. Chápu, že začínáš, ale i tak máš navíc než je tohle.

 

Asi si to nezkoušel otevřít v rozlišení 1920x1200. Pak bys zjistil, že obrázek na pozadí je nedostatečně velký. Zkus dát větší nebo vyber jiný a nastav opakování.

 

Pokud loga budou ve výsledku upravené, tak proč to nezveřejníš až to tak bude? Získal bys pak daleko lepší odezvu jelikož by potom tvoje práce působila dodělaně. Takhle je to pár ikonek a log, které si někde našel a spojil v malování a působí to hodně amatérsky.

 

jj jasny stim rozlisenim mi to nedoslo a nastavoval jsem si to podle sveho monitoru xD kamos mi to ted taky napsal ze to ma posunute za to se omlouvam....co se tyce ty tvorby tak nikde sem nic nestahnul...ucim se to jednoduse a to ze mam vedle sebe knizku a v pc stazeno asi 20 různých webů s různými aplikacemi takze to beru z obojiho a ucim se to tak snadneji...vsechny obrazky jsou stazeny s google krome hlavniho loga,vse jsem si jednoduse upravil v klasickem malovani,ted to musim uz upravit v profi programu xD jinak mam problem a nevim co stim a rad bych pomoc .) jde o ty obrazky atd,to pozadi je nastavene na levou stranu to dam normal na centr a opakovat,to neni problem ale ty ikonky a logo sem nastavil podle sveho monitoru na stred atd

<style type="text/css">
#logo1  { 
           margin-left: 500px; 
           display: block;
           width: 650px;
           height: 217px;
           background-image: url(images/header.png);
         }
#logo1:hover  {
           background-image: url(images/header.png);
         }
</style>

 

skousel jsem různé prikazy jakoze background-position: center; nebo margin-center: 0px; a nejde mi to proste priradit na stred :-( nevite co stim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo s tím jso problémy... proto se používají místo pixelů procenta.. nebo si dej všechno do tabulky a odcentruj tabulku

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo s tím jso problémy... proto se používají místo pixelů procenta.. nebo si dej všechno do tabulky a odcentruj tabulku

 

 

na procenta jsem to zkousel a nepomohlo dal sem to na 50% a bylo to jeste horsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošlem sem môj rozcestník používa JavaScript a je trocha na lepšej úrovni ale budeš si musieť upraviť obsah

 

EDITUJEM do 5min

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošlem sem môj rozcestník používa JavaScript a je trocha na lepšej úrovni ale budeš si musieť upraviť obsah

 

EDITUJEM do 5min

 

 

o tom ze je na lepsi urovni neni zadny pochyb xD jen bych potreboval vedet jak dam to vrchni logo na centr,to by se pak melo kazdymu rovnat na stred ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×