Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Jamira

Poprosím o prečítanie Modom alebo Adminom

Recommended Posts

Veľmi budem vďačný ak mi moderátor alebo administrátor ktorí vymazal môj topic "Čo vy na to?" uviedol dôvod zmazania.

 

Reklama? žiadna nebola linky neboli mená neboli nič...

Offtopic? ano z istej časti ano ale správna kategória

 

Osobný dôvod?!? Myslím že ano tak ten čo to zmazal tak nech mi napíše na tento topic odpoveď nie PM alebo vymazať a nech ukáže charakter ;)

Budem moc vďačný ak nájde toľko hrdosti a napíše sem prečo

 

EDIT vadí vám niečo na tom že sa tu rozpráva o koncepcií teoreticky niečoho lepšieho ako je WSS? Povedzte to narovinu

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aneb podpora zajímavých projektů v praxi. Pokud to bylo smazáno jako možná konkurence WSS, tak tady někdo zapomněl, jak WSS vzniklo. A taky, že je už dobré 2 roky outdated. Občas by to chtělo překročit vlastní stín pánové.

 

PS: Probíhá tu opravdu cenzura, nebo se mi ty posty "nade mnou" jen zdály?

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Téma není smazané, je momentálně skryté. Který moderátor to udělal nevím, přenechávám to na posouzení Sneaka, zda-li konkurenci WSS tu chce ponechat nebo to zcela odstraní.

 

A pokud se neumíte rozumně vyjadřovat (Right Hand Mangos) tak ani sekce offtopic vás neochrání před warnem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blumo pokud vím ani jeden post nebyl nějak vulgární, takže nevidím důvod proč byly smazané a za druhé stačí se jen nějak vyjadřit proti fórum a už je tu problém :D :D to je opravdu trapné :D a z warnem mi můžeš však ty víš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Môžem otázku? vy považujete koncept za konkurenciu? Keby sa tu rozprávalo o koncepcií prekladov na IPB tak Admin nás vymaže lebo on spravil preklad na CZ?

AKo prepáčte ale to je trocha hlúposť žiadne linky ani konrétne mená tu nepadli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blumo pokud vím ani jeden post nebyl nějak vulgární, takže nevidím důvod proč byly smazané a za druhé stačí se jen nějak vyjadřit proti fórum a už je tu problém :D :D to je opravdu trapné :D a z warnem mi můžeš však ty víš :)

 

Tvůj první příspěvek se velmi hrubě vyjadřoval ke stavu fóra a podobné výlevy si pro příště odpusť.

 

Môžem otázku? vy považujete koncept za konkurenciu? Keby sa tu rozprávalo o koncepcií prekladov na IPB tak Admin nás vymaže lebo on spravil preklad na CZ?

AKo prepáčte ale to je trocha hlúposť žiadne linky ani konrétne mená tu nepadli

 

To téma jsem četl hned po vytvoření a nyní až teď. Osobně nevidím důvod, proč ho kdokoliv skrýval. Pokud bude někdo proti tak doufám, že se tu vyjádří jaké k tomu má důvody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupkoid: Nevím, ale řekl bych že si ho tu asi stvořili lidé z fóra, vzhledem k tomu co je napsáno v patičce.

 

K smazanému tématu: Jamira, nejsi na tomto fóru nový, a tak jistě víš jak se tady přistupuje k jakémukoliv konkurenčnímu hnutí. Neříkám že tohle bylo skutečně zakládání konkurence, ale prostě to mělo s tím něco společného. Proto nechápu, proč to vůbec postuješ. Jen si zaděláváš na problémy. Chápu, že v tomhle směru je náš přístup trošku prkenný, ale to musíte respektovat.

 

Jinak v pravidlech se o konkurenci říká pouze

Zákaz linkování na ostatní konkurenční fóra zabývající se developingem emulátorů pro MMORPG, výjma oficiálních fór jednotlivých emulátorů a databází.

Takže kdyby to bylo na mě (já ho také nezavíral), téma bych rozhodně zachoval až do chvíle, než by se tam otevřeně řeklo "Založme konkurenci WSS".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznamenám že v príspevku nebola ani zmienka o konkurencií tzv... Alebo akýchkoľvek plánov na "konkurenciu" wss bola to diskusia na koncept webového systému bez mien reklám a linkov.

Nie som tu 1-2 dni viem ako to tu chodí a keby som vedel že toto bude považované za konkurenciu poviem tak trocha vulgárne "vyseriem sa na to" a nič nepostujem.

Bol som v domienke že to nebolo žiadne porušenie ale slobodné vyjadrenie názoru.

 

Vieme ako vzniklo WSS ale toto bolo už moc zmazať topic ktorí nič neporušil lebo neobsahoval žiadne spiknutia ani nič podobné...Popravde ten čo to zmazal je hlúpi vytvára len mienku o fóre

lebo ten topic vážne nič neporušil. Ak áno poprosím teda citovať sekciu ktorá niečo porušila ak je mod ochdotný

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba. Nebyl to nikdo z fóra. První verzi WSS nám tady ukázal Psychopath. Hotovou, i s linkem. Co jsme udělali? Smazali a skryli jeho thread? Ne, konečně se sem dobelhal potenciální projekt a proto měl najednou podporu celého WoWresource. Druhou verzi už potom vyvíjel můj spolužák a postupně i další lidé z fóra, ale nebýt Psychopatha a jeho reklamy na tehdy cizí a konkurenční web, žádné WSS by nebylo. Jak říkám, možná by nebylo ku škodě občas překročit vlastní stín... A trochu se inspirovat v minulosti.

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opravdu zajímavý topik (já ho nezneviditelnil). Jsem na pochybách a přiznám se, že se mi ani trochu nelíbí... sice nijak neporušuje pravidla, ale dost silně to k tomu zavání.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja len chcem vedieť kto to spravil a dôvod je to len koncepcia návrhu a hneď že konkurencia. ľudia treba otvoriť oči ako sa to "konkurencie" obuje pár osôb čo bolo z WSS vyhodených tak to zle dopadne.

To v žiadnom prípade nemala byť konkurencia... :-/ Vy asi ešte neviete že ten systém ak bude spustený je zameraný na zahraničie a nie na CZ? Popravde tu je tak málo schopných developerov že prepáčte

som sklamaný ze ste skryli topic ktorí predstavuje koncepciu v medziach pravidiel...

 

Ok to je asi všetko pravdy sa nedočkám/e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak ťa to poteší, mne tiež "niekto" zmazal plno správ, ktoré som na toto fórum napísal. Vystihovali len môj osobný názor, ale niekto si proste myslí, že jeho pravda musí byť vždy tá najlepšia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono je také dost možné, že někdo z modů omylem klikl na tlačítko "Neschválit" hled vedle Odpovědět, Upravit či Smazat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to možné ale prepáč nič proti tebe nemám myslíš že to bola náhoda? Topic o koncepte systému na zoznam serverov a náhodou tam sa mod alebo admin sekne :-/ nepravdepodobné

Ale dobre beriem...to je normálne ale keby aspoň povedal "vieščo mne to vadí a mažem ti to" som sklamaný

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevíme kdo to schoval. Já, bLuma a Aristo říkáme že nikoliv, Clant a Quel mají poslední aktivitu dost dávno. :) Takže buď Sneak a nebo někdo omylem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ale tak budem rád ak si to prečíta a povie mi aspoň prečo. Práve si myslím že ak to bolo zámerne tak ten čo to spravil sa bojí? že niekto príde z niečím inovatívnym ? :-/

Ale dobre tak snáď sa dočkám odpovede na moju otázku ...prečo?

Ale týmto som si vytvoril okienko "WS má strach o konkurenciu" ... tj všetko asi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byl jsem to já. Ne že by přímo porušoval pravidla, ale nelíbí se mi. Jsou tu WoWResource Servery. Vím, že nejsou dokonalé, ale nechci, aby WoWResource sloužilo místo, kde vznikne pro ně konkurence, která nakonec bude jinde. Původně jsem ti chtěl nabídnout stejně jako dříve Psychopathovi, že by to mohlo běžet pod WoWResource, ale později si sdělil, že na tom dělá Wladass, s kterým mám velice špatné zkušenosti a je tedy nemožné, aby vznikla mezi mnou a jím nějaká spolupráce.

 

Jinak mažu příspěvky, témata a různé texty, kde lidi nabízí nějaké služby za peníze. WoWResource je místo, kde si lidi pomáhají zadarmo a nechci, aby z toho bylo místo, kde lidi nabízí pomoc a služby za peníze. Pokud chcete vydělávat peníze, tak si běžte jinam. Třeba na webtrh.cz

 

PS: Jamira. Nauč se vybírat správné jména témat. Jméno typu: Admin kukněte nebo Co si o tom myslíte. Rozhodně nejsou správné.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byl jsem to já. Ne že by přímo porušoval pravidla, ale nelíbí se mi. Jsou tu WoWResource Servery. Vím, že nejsou dokonalé, ale nechci, aby WoWResource sloužilo místo, kde vznikne pro ně konkurence, která nakonec bude jinde. Původně jsem ti chtěl nabídnout stejně jako dříve Psychopathovi, že by to mohlo běžet pod WoWResource, ale později si sdělil, že na tom dělá Wladass, s kterým mám velice špatné zkušenosti a je tedy nemožné, aby vznikla mezi mnou a jím nějaká spolupráce.

 

Jinak mažu příspěvky, témata a různé texty, kde lidi nabízí nějaké služby za peníze. WoWResource je místo, kde si lidi pomáhají zadarmo a nechci, aby z toho bylo místo, kde lidi nabízí pomoc a služby za peníze. Pokud chcete vydělávat peníze, tak si běžte jinam. Třeba na webtrh.cz

 

PS: Jamira. Nauč se vybírat správné jména témat. Jméno typu: Admin kukněte nebo Co si o tom myslíte. Rozhodně nejsou správné.

 

 

 

 

Wladass? Já měl za to že s tím seknul...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Som rád za takéto vysvetlenie...Takže môže sa to uzavrieť.

Už sa nebudem učiť nové veci ako zakladať topic...bohužiaľ som na tolko sklamaný že tu končím ale to je druhá vec.

 

Ako posledné čo napíšem Keby sa každý riadil takýmto myslením nenecháme vzniknúť nové nápady nič by tu nebolo...Som vážne sklamaný že to tu už tak chodí ale v poriadku možno časom ten názor zmeníte

alebo ho budete nútení zmeniť. A to že WSS nie sú dokonalé to je pravda preto vznikol tento koncept. PS ja z Wladassom na tom pracujeme už dlhšiu dobu a zatiaľ som s ním nemal problém možno časom uvidíme

 

Poviem si svoj názor na toto...Všetko čo spravím je OpenSource až na grafiku. Takýmto činom som ja skončil z OpenSource lebo ľudia sú nevďačný aj za to čo dostanú ;)

Pekne si tu žite a cenzúrujte fórum lebo chcete zabrániť "konkurencií" ak vravím ak to tu raz niekto z konkurencie uplne zlikviduje a bude to tu mŕtve tak potom sem napíšem topic

 

Som tu viac ako rok možno už 2 a úplne sa to tu zmenilo...Trocha otvore oči a pozrite sa čo tu máte banda sopliakov čo nevie koľko je 5+5 a keď sa ho opítaš aký máš CPU povie ti Win XP...

Toto už nie je developerské fórum ale OFFTOPIC

 

Majte sa ;) Ďakujem za vysvetlenie a za priestor prejaviť sa

 

Toto vám posiela Wladass ako ukážku http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=18859&st=0&p=169193&&do=findComment&comment=169193

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keď už je táto téma o moderátoroch, mňa by zaujímalo či sa bude niekedy fórum prečisťovať od starých nepoužiteľných tém?

Share this post


Link to post
Share on other sites

WoWResource se nesnaží potlačovat kreativitu. Nové nápady jsou vždy vítány. Přijde mi, že na WoWResource vzniká spousta nápadu. Lidé tu dávají různé návody. Učí se programovat a potom sem dávají výsledky své práce. Přispívají s různými modifikacemi do emulátorů. Učí se jak vytvářet servery a následně si nějaký zkusí vytvořit a hrají si s ním. Je to místo kde mladí lidé, kteří nemají zkušenosti se učí novým věcem. Dost mě těší když vidím jaký pokrok udělal uživatel za rok. Nemusí tu přeci být všichni odborníci, aby fórum plnilo svůj význam. Je celkem pochopitelné, že lidi se zkušenostmi s programováním a ostatními věcmi se nezajímají o WoW. Většinou se jedná už o lidi starší, kteří mají jiné zájmy.

 

Pokud někdo chce založit konkurenční fórum nebo nové servery, tak ať tak udělá. Žijeme v demokracii. Každopádně nemůže počítat s tím, že WoWResource bude podporovat myšlenku vzniku konkurence. Pokud konkurence bude lepší dobře pro ní. Každopádně zatím všechny pokusy dopadly marně. Vždycky všichni jsou strašně nadšeni do nového projektu, ale jejich motivace vyprchá strašně rychle a troufám si říct, že váš projekt nebude v tomto směru odlišný. Něco uděláte, ale po krátkém čase vás to přestane bavit a vykašlete se na to.

 

Člověk by měl dělat open source pro sebe a ne pro ostatní. Pokud to děláš pro ostatní a vadí ti, že oni to neoceňují dostatečně, tak bys asi měl přestat. Rozhodně nesdílím myšlenku, že vše co člověk udělá by měl zveřejnit jako open source. Jsou věci za, které si je lepší nechat zaplatit. Proti tomu nic nemám, ale nechci, aby WoWResource bylo místo, kde ty věci co se rozhodnou nezveřejnit zadarmo prodávali.

 

To, že se to tu změnilo to říká každý. Každý vždy argumentuje, že je tu víc lidi co nemají zkušenosti atd. Já jsem tu od začátku a musím říct, že je to stále stejné. Možná se to trochu mění, ale počet zkušených uživatelů vůči těm co začínají se nezměnil.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) tu ani nik nežiadal o "podporu konkurencie" ako som povedal ani 1x tam nebolo nič spomenuté z konkrétnym webom alebo iným náznakom poukazovali na konkrétny "projekt"

Ešte poviem jednu vec do čoho idem to dotiahnem do konca a už len pre toto "skrytie" topicu a argumenty to aj keby sám dotiahnem aspoň do funkčnosti.

 

Každý sa učí ale to nie je učenie "Och omg dajte mi nejaký server kde je 100 ludí mne sa nechce hladať som líny..." to je bohužial demencia

Som tu viacej ako rok a v poslednej dobe je nárast offtopicu a spamu...

 

Toto je môj názor a tým že si tu administrátor resp majiteľ nebudem ako poniektorí sympatizovať a tlačiť sa do riti že dám +1 za niečo za čo myslím že to je neopodstatnené.

Viete kde sú tí čo to vedeli...Na zahraničných fórach lebo tam to ako tak ide tu to skončilo veľkým banovaním užívateľov a cenzúrou fóra

 

Takže myslím že môžeme zmazať tento topic alebo uzamknúť poprípade schovať a mne dať warn ban mute za konkurenciu poprípade za vyjadrenie názoru ktorí sa nezhoduje z členmi komunity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keď už je táto téma o moderátoroch, mňa by zaujímalo či sa bude niekedy fórum prečisťovať od starých nepoužiteľných tém?

 

Tohle je problém. Nelze po moderátorech chtít, aby se prodírali starými tématy a zjišťovali, který je špatný. Moderátoři nejsou uklízeči, ale jsou tu, aby nenastala anarchie. Každopádně pokud toužíš potom, aby se stará téma začala mazat, tak začni tím, že uděláš seznam těch, o kterých si myslíš, že by se měly smazat. Určitě je potom já nebo nějaký moderátor smaže když je shromáždíš na jednom místě.

 

:) tu ani nik nežiadal o "podporu konkurencie" ako som povedal ani 1x tam nebolo nič spomenuté z konkrétnym webom alebo iným náznakom poukazovali na konkrétny "projekt"

Ešte poviem jednu vec do čoho idem to dotiahnem do konca a už len pre toto "skrytie" topicu a argumenty to aj keby sám dotiahnem aspoň do funkčnosti.

 

Každý sa učí ale to nie je učenie "Och omg dajte mi nejaký server kde je 100 ludí mne sa nechce hladať som líny..." to je bohužial demencia

Som tu viacej ako rok a v poslednej dobe je nárast offtopicu a spamu...

 

Toto je môj názor a tým že si tu administrátor resp majiteľ nebudem ako poniektorí sympatizovať a tlačiť sa do riti že dám +1 za niečo za čo myslím že to je neopodstatnené.

Viete kde sú tí čo to vedeli...Na zahraničných fórach lebo tam to ako tak ide tu to skončilo veľkým banovaním užívateľov a cenzúrou fóra

 

Takže myslím že môžeme zmazať tento topic alebo uzamknúť poprípade schovať a mne dať warn ban mute za konkurenciu poprípade za vyjadrenie názoru ktorí sa nezhoduje z členmi komunity.

 

Tvůj projekt dle toho co bylo v tématu byl hodně blízko WoWResource Serverům. Nehodlám polemizovat, jestli je to 100% kopie nebo jen 1%. Určitá shoda tam byla. Viděl jsem jí tam já i jiní uživatelé.

 

Každý se učí jinak. Chápu, že ne každý se ponaučí, ale najdou se ty kteří začínali s "omg help" a dnes mají konstruktivní příspěvky.

 

Nebudu ti dávat ban jen proto, že máš opačný názor než já. To by nedávalo smysl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Áno zhoda tam je dosť a viacej ako 1% to poviem bez akéhokoľvek problému...Popravde vieš prečo sme dali vzniknúť tomu systému? Aby sa pokročilo o krok dopredu.

Možno rad bude aj toto fórum využívať tento systém možno...

 

Áno "omg help" ale majú jedne podstatný rozdeľ oni chcú ja som nezačínal inač ako oni ale oni chcú.

V každom prípade končím z postovaním akýchkoľvek projektov založených na OpenSource pre toto fórum aj keď ich nebolo moc :)

 

A som sklamaný že práve admin teda majiteľ fóra spravil takýto krok proti rozvoju. Nemalo to byť konkurencia...Nikdy sme sa nechceli zamerať na české servery :) dúfam že to tu ale dáte do poriadku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×