Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
B30wu1f

[WebDesign] WoW

Recommended Posts

Velice pekne, zvlast ten prvni. Jen bych zvážil ten pergamen uprostřed, nějak se tam nehodí. Zkus tam vymyslet něco jiného.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musím uznat, že jeden z mála členů WR, kterej jen nepředělává cizí práci a neděla z toho ještě horší. Dalo by se tam určitě spousta věci jěště vylepšit (například ten výše zmiňovaný pergamen), ale práce dobrá ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musím uznat, že jeden z mála členů WR, kterej jen nepředělává cizí práci a neděla z toho ještě horší. Dalo by se tam určitě spousta věci jěště vylepšit (například ten výše zmiňovaný pergamen), ale práce dobrá ;).

Stýmto si mohol niekoho uraziť ;)

Su tu i taky ktorý si veci privlastnujú to máš pravdu. Ale určite nas tu nieje málo ktorý si veci neprivlastňujú..

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stýmto si mohol niekoho uraziť ;)

Su tu i taky ktorý si veci privlastnujú to máš pravdu. Ale určite nas tu nieje málo ktorý si veci neprivlastňujú..

Hmm..tak sry no..já sem nechodim moc často, ale většinou když přijdu, tak jen vidim jak tu každej píše "máš to předělanej template od ..." atd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vůbec neumíš pracovat s textem. Všechen text na každé šabloně je špatně čitelný nebo má špatné barvy. Doporučil bych ti zaměřit se na to a prostudovat si něco o písmech a o tom jak je stylovat apod. Šablony pak budou vypadat o mnoho lépe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vůbec neumíš pracovat s textem. Všechen text na každé šabloně je špatně čitelný nebo má špatné barvy. Doporučil bych ti zaměřit se na to a prostudovat si něco o písmech a o tom jak je stylovat apod. Šablony pak budou vypadat o mnoho lépe.

 

Něco bych si počíst mohl i o barvách a jejich slazení.. neměl bys prosim tě nějaké články, které jsou podle tebe nejlépe pochopitelné?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ti na to říct? Google vyhodí hromadu kvalitní odkazů. Mohl jsem jsem překopírovat, ale říkal jsem si, že bude lepší když uvidíš všechny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže ty pročítáš každej google odkaz? čiže všechny podle tebe to dobře vysvětlí?

Edited by B30wu1f

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj mne sa páčia, len naiesto toho pergamenu by si mohol skusit nejaku aztecku tabulku :D Ale aby tam sedela.. neviem.. ale samozrejme +1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže ty pročítáš každej google odkaz? čiže všechny podle tebe to dobře vysvětlí?

 

Spoustu těch webů znám a mám v RSS čtečce a vím, že produkují kvalitní materiál. Každopádně než jsem ti to jsem dal prošel jsem si prvních pár odkazů jestli je to doopravdy dobré. Každopádně kdybys radši místo zbytečného argumentování se mnou ty materiály prostudoval udělal bys líp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bump! editován první post

Ten perskej princ je hustej typek ;):D Mě se líbí jeho rukavice, asi mu je ukradnu do BoRPG projektu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×