Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Xmat

Allods Online - Aneb kopie World of Warcraft?

Recommended Posts

Ako World of Warcraft to určite nie je, tieto korejské maglajzy nikdy nebudú ako niečo od Blizzardu... amen!

Edited by Angelo
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omyl, jedná se o hru z dílen Astrum Nival, tedy ruské společnosti, nikoliv korejské. Kdyby to bylo korejské, tak si piš že bych to tu nerecenzoval. Různé větve této společnosti se podílely např. na vývoji HOMAM V či Blitzkrieg, takže bych to z tohoto hlediska vážně neshazoval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se mám rozhodovat o hraní nějaké mmorpg, zajímá mě především end-game obsah - tedy PvP a PvE. Pokud ve hře chybí, může být sebevíc dobrá, ale nevidím důvod, proč se do ní pouštět. Nevíš, jak je to s end game obsahem tady?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se mám rozhodovat o hraní nějaké mmorpg, zajímá mě především end-game obsah - tedy PvP a PvE. Pokud ve hře chybí, může být sebevíc dobrá, ale nevidím důvod, proč se do ní pouštět. Nevíš, jak je to s end game obsahem tady?

Jednak, pokud chceš hrát seriozně nějakou mmorpg, tak po tomhle nešahej, je to spíš jako casual kousek. A co se týče end-game obsahu, přečetl jsem si pár jiných recenzí než jsem se pustil do vlastní, a v některých byly docela zajímavé věci. Např. guild housy ve stylu lodí, které proti sobě mohou bojovat (Astral Ship). Více o end-game obsahu skutečně nevím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S Grafický vzhledem mně nezaujal, může to být dobrá hra...

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bohužel na nějaké vážnější úmysly s hrami už nějaký ten pátek nemám čas. Vše jen pro občasné zablbnutí. Ale i tak, pokud u hry vydržíš, k end-game obsahu se časem dostaneš. Proto mě to zajímalo. Jinak ji neplánuju hrát, čekám na invite na lotro a pak možná SW:TOR :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Další kopie wow.Neříkám že to je špatně, ale jak tu psal xmat tak opakování q jdi a zabij, doruč dopis atd. je prostě nuda.Já hraju AoC kvůli vydařenémmu systému PVP.War sem hrál kvůli questům který mě chtyli-> ovšem zase slabší pvp.Takže uvidím co lotro...wow už samo o sobě nehraju, jen když tu někdo napíše o nějaký help tak jdu do světa vyzkoušet script...takže když se to sečte tak je to 20 MMORPG, kterým něco chybí a nebo jsou vůbec nehratelné(momentálně asi nejlepší je aoc).MNo nic díky xmate za recenzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Další kopie wow.Neříkám že to je špatně, ale jak tu psal xmat tak opakování q jdi a zabij, doruč dopis atd. je prostě nuda.Já hraju AoC kvůli vydařenémmu systému PVP.War sem hrál kvůli questům který mě chtyli-> ovšem zase slabší pvp.Takže uvidím co lotro...wow už samo o sobě nehraju, jen když tu někdo napíše o nějaký help tak jdu do světa vyzkoušet script...takže když se to sečte tak je to 20 MMORPG, kterým něco chybí a nebo jsou vůbec nehratelné(momentálně asi nejlepší je aoc).MNo nic díky xmate za recenzi.

 

 

Lotro je PVE hra zaměřující se na příběh.

PVP tam takřka není, ani možnost hrát za skřety atd atd..

Ale hezky zpracovaná.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak by chcel niekdo okopírovať blizzard world of warcraft, tak to by musel ešte vela mlieka vypiť :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oživení téměř rok starého tématu... hmm. Btw, myslím že do googlu si umí každý hodit "allods recenze".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docela dobre prostředí ale jak jsem viděl scr od Angela tak mi to připada trochu "Detske" a ze tam toho moc neni no podle me se to nemuže ve vším rovnat z Wowkem ,Blizzard je nejlepší :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud je hra (MMORPG) které se dá přirovnat k WoW ..myslím hratelností atp je to jedině Warhammer online :) je to spíše PvP než PvE ale i to se tam dá pěkně zahrát :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud je hra (MMORPG) které se dá přirovnat k WoW ..myslím hratelností atp je to jedině Warhammer online :) je to spíše PvP než PvE ale i to se tam dá pěkně zahrát :)

 

Tam je ale zase strašná nevyrovnanost Class, u WoW je to dost dobře vyvážené a je to jenom o skillu hráče. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam je ale zase strašná nevyrovnanost Class, u WoW je to dost dobře vyvážené a je to jenom o skillu hráče. :)

To je taky fakt, ale u Warhammeru je zas luxusní dělat Public Q :) i to PvP je tam podle mě řešený mnohem líp než u WoW :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim,

 

recenzi tohoto typu muze napsat akorat clovek ktery prvne hral wow a srovnava ostatni mmorpg s nim. Zadna hra neni kopi ani nicim jinym nez wow. Kazda hra ma sve. To je neco takoveho jako bych rekl ze wow je kopie Ragnaroku. Ragnarok byl driv a ma spoustu podobnych veci. Zkuste se nekdy divat nestrane a nesrovnavat nesrovnatelene. WOW je opravdu velice povedena hra, ale urcite ne nejlepsi. Za svuj dosavadni zivot jsem hral minimalne kolem 40mmo a v kazde se nachazi neco zajimaveho. Opravdu o grafice to neni.

 

Jedinou vyodu kterou kdy warcrat mel tak tu ze byl dodelam rozsahly system a hlavne placeny coz zpusobylo jeho dobou podporu.

 

s pozdravem

 

Michal

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×