Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Deremi

[DerCraft of World] potřebuje pomoc

Recommended Posts

DerCraft of World

 

Informace-

Instant 200

Battleground styl

Patch 2.4.3

Lokace:

 

* 1. První lokace je dokud nesplníš quest č.2 (prínést propustky)

* 2. Druhá lokace je dokud nesplníš quest č.4 (mít full t11)

* 3. Třetí lokace je už volná, kde si už mužete koupit Fly mounta a chodit dungeony atd..

 

Průbeh vašeho začátku:

* 1. Nakupte si start gear atd.

* 2. Splňte questy:

o a] Přines 4x propustky

o b] ziskat v BG t11

 

Status serveru-

Server jel jenom necelých 7 hodin pak byl vypnut kvůli dodělávkám na serveru

ONLINE Hráčů - max 53

 

Proč píšu tenhle topic??

 

Poskytovatel Hostingu mně vyhodil ze serverovny kvuli "zveřejnění důvernych dat" a kvuli "momentalne sa robi tymova prestavba"..

Byl to akiron-club

 

Proto hledám někoho kdo by nabídnul hosting nebo kdo má již vlastní portál.... myslím že muj server je vídělečný, a ne jenom v penězech

 

Co můžu nabídnout já vám?

Zvíšení hratelnosti

Správce serverovny (operační systém linux, debian,ubunt, nebo BSD)

BSD- na BSD umím udělat Metin2 server

Linux bych mohl udělat AION server s dvouma Realmama (každý ma jine confingy)..... je jenom 1 v česku který ma 2 realmy.

Můžu nabidnout tenhle web- Web serveru mám na ně 100% prává takže si ho můžů vzit (protože jsem ho dělal)

... a v podstatě admina WoW

 

 

Kontakt- Email [email protected]

nebo pracovní skype - dercraftofworld

nebo deremi

 

Omlouvám jse předem kvůli překlepům

 


moje práce na WS

[Trinity] 2.4.3 OregonCore server

Dev editor (WinSCP 4.2.7)

dodatky pro TC 243

Nebo =1"]vse je tu

Edited by Deremi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ty si urobil OregonCore a WinSCP? Alebo si to postoval z iných zdrojov. ;) Keď tam píšeš moje práce :)

Edited by Tom4s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty můžeš spravovat celou serverovnu? Ty se asi doma hodně nudíš co? :rolleyes: Jinak, to co psal Tom4s je hodně výstižné, reposty se nedají považovat za vlastní práci.. A btw, ty OS co jsi napsal (linux, ubuntu, debiam, BSD) jsou všechno Unixové systémy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docelá rád bych si zahrál, ale na wotlku... TBC nemam

Edited by pextr
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linux bych mohl udělat AION server s dvouma Realmama (každý ma jine confingy)..... je jenom 1 v česku který ma 2 realmy.

Můžu nabidnout tenhle web- Web serveru mám na ně 100% prává takže si ho můžů vzit (protože jsem ho dělal)

... a v podstatě admina WoW

 

 

Ty ukrades veci ze servru a jeste je vydavas za svoje no nevim jestli bude nekdo takovy strelec a pusti si te do servru

Edited by ozaki
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten server ani nefunguje.

 

Hmm nechci byt sprostý ale kdybysis přečetl ten topic cely zistil bys že nemá ani na čem jet!!!!!!!! :B

 

 

 

[prestante boli mně stoho hlava!]

Edited by Deremi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deremi? Možná bych ti mohl poradit. zkus se zeptat admina "wow-Vsetin City" jestli by jsi nemohl jet u něj. myslím že by se mu tam projekt s více hráči hodil a on sám pořád přidává na server realmy, protože chce na něco nalákat hráče.. :) zkusit to můžeš :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele ten tvuj web je nejak podobnej jako http://aion.akiron-club.sk/

nebo ze by stejnej???

 

nebo že by tam bylo stejný jenom menu??asi to bude tím..

jinak strukturu sem musel napsat stejnou, aby to nevipadalo divně a steně

 

 

ANo přesně to jsem čekal OZAKI se nemůže stím virovnat :rolleyes:

Edited by Deremi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[OT]Zdá se mi to,nebo tady uživatel "Deremi" vystupuje pod jiným nickem, vsadím se o co chcete, že ho 100% znáte pod jiným nickem..[/OT]

 

K tématu

 

Pochybuji, že by si to celé nakódoval, protože znám tvůj původní nick a každou chvíli si mi dříve psal co a jak.. Jestli ten web dělal Ozaki, tak brečíš na nesprávném hrobě. Autor má plné právo na svojí práci, to je jako by sis udělal teď server a někdo si ho prostě vzal. Je to v podstatě to samé. Nejde o to, jestli se s tím nemůže smířit, ale o to, že si to udělal si bez jeho vědomí a ještě to vydáváš za svou 100% práci...

 

EDIT: Stačí se podívat do hlavičky:

<meta name="designer" content="Juergen Koller - http://www.lernvid.com" /> 
<meta name="licence" content="Copywright LernVid.com - Creative Commons Sharalike 3.0" />

 

a v patičce máš

Designed and CoDE by Deremi

 

Tak to mi teda teď řekni, co je čí práce?? :blink:

Edited by ZechY
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[OT]Zdá se mi to,nebo tady uživatel "Deremi" vystupuje pod jiným nickem, vsadím se o co chcete, že ho 100% znáte pod jiným nickem..[/OT]

 

K tématu

 

Pochybuji, že by si to celé nakódoval, protože znám tvůj původní nick a každou chvíli si mi dříve psal co a jak.. Jestli ten web dělal Ozaki, tak brečíš na nesprávném hrobě. Autor má plné právo na svojí práci, to je jako by sis udělal teď server a někdo si ho prostě vzal. Je to v podstatě to samé. Nejde o to, jestli se s tím nemůže smířit, ale o to, že si to udělal si bez jeho vědomí a ještě to vydáváš za svou 100% práci...

 

EDIT: Stačí se podívat do hlavičky:

<meta name="designer" content="Juergen Koller - http://www.lernvid.com" /> 
<meta name="licence" content="Copywright LernVid.com - Creative Commons Sharalike 3.0" />

 

a v patičce máš

Designed and CoDE by Deremi

 

Tak to mi teda teď řekni, co je čí práce?? :blink:

 

Paráda, takhle je vidět jak česká komunita a lidi uvažujou, co je na tom že tam necháte copyright nějakýho člověka? ... achjo kidz ..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tu hádate aj tak ten cely web je kradnuty.. Ani jeden img ste nerobili vy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BG je tvořený Witi.. psal mi "No tak ale, pokud si tam ten obrázek hodlají nechat a nechtějí mít problémy... (mám na tom autorský práva) tak já budu požadovat umístění té ikonky... nebo smazání toho obrázku" takže rači ti tohle doporučuji Ozaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrá krádež :Dježiši lidi to už si nejste schopni ani upravit html kód :DTen server mno nevim půjdu na něj a možná ,ale fakt jenom možná si ho vemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deremi? Možná bych ti mohl poradit. zkus se zeptat admina "wow-Vsetin City" jestli by jsi nemohl jet u něj. myslím že by se mu tam projekt s více hráči hodil a on sám pořád přidává na server realmy, protože chce na něco nalákat hráče.. :) zkusit to můžeš :P

 

Díky za zájem ale další realmy hostovat nehodláme stačí nám stávající tři, Instant BG, Blizzlike a TBC Blizzlike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×